Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: за Спайдърчо - ІІнови [re: Джeйн]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.09.02 01:47



Да, това е съвсем точно. По-горе писах (ако не си прочела случайно), че преди 1ви септември, за последните три месеца, елия има само 1 пост.
И Лачо... но той претендира, че пишел тук редовно под друг ник, а не знае хронологията на клуба.
Това е класика.

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Моя 5427 постинг в Дир.бгнови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 01:50



Добър опит
Е... искам да кажа, че Споделено е част от Клубовете на Дир.бг, в които за времето на моята регистрация, която още няма една година (скоро), съм изписала тези 5427 постинга... и съм отказала три предложения за Мадераторстване - в Ева и Ева... Аеробика и Фитнес и Културизъм...
Инициирала съм създаването на СВОБОДЕН спортен клуб Аеробика и Фитнес (без специален статут) който от всички спортни клубаве е най-млад и втори по активност, на който съм направила web site за да привличам посетители в Клубовете на Дир.бг... впрочем използвам момента да ви поканя да го посетите... че това застояване пред мониторите си е нежелано :-))
Очевидно е, че аз милея за Дир-а и той ме интересува...
Споделено е само прашинка, сред клубовете на Дир-а, а аз не смогвам да огрея навсякъде... но ето че забелязвам, как Клубовете, за които милея, имат язвичка... и въпреки очевидното недоволство на привилигеровани, ще понеса упреците и негативите в името на доброто на Дир-а като портал... на Клубавете като свободен форум... и на Споделено в частност...

Така че... аз не съм мърла, появила се отнякъде отникъде и неизвестна на никого...
Аз съм Партриция Василева - Елия... посещавам тези Клубове почти от година... имам по-дейно участие от повечето пишещи в Клубовете и така нататък - да не се повтарям... който чел - чел

Пустата му Елия бееееее......



Тема Re: за Спайдърчонови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 01:52



Защото ти си една от тези, които носят отговорност за делата на Модератора, който дванадесетолично са избрали...
Носиш прашки????
Пак те зауважавах... това е важно и за мен



Тема Re: за Спайдърчо - ІІнови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 01:54



Жега е...



Тема Re: Ангажира се, виждамнови [re: 4eHe]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 01:58



Чак ти се чудя защо четеш... аз бих хлопнала темата отдавна, ако не бях учстничка...
Мечтая да спра... но ще е чак накрая... после, ако нямаш против, можем много да поговорим.. за съществените неща... не за това тук...



Тема Re: Не си собственичка и на Порталанови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 02:01



И за това мирно ли да застана... или да изприпкам при Леос и да застане той мирно пред мен, защото имам повече поста от него... и от Администраторите имам повече... и какво от това...
Просто не ме изкарвай чуждо тяло на Клубовете на Дир-а... а това че съм тук по-малко от година, пък ти се пънеш от три???
Абе ясно ми е всичко...



Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Spidercho]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано04.09.02 02:02



ах, сладките ми...за какво си говорите сега? за същото като преди три месеца...защо не взехте мерки тогава? попитах вчера още Ченето, но то ме подмина с реплика нещо за годините ми..
да си споделя и аз гледната точка, пък може и да помогне...
до преди да се създаде Споделено аз само четях клубовете...от година и повече, но нямах желание да пиша..регистрирах се за да мога да пиша точно в този клуб..и след по-малко от 2 месеца ми беше посочена вратата щото съм от лошите...и защо съм от лошите..защото надигнах глас срещу това, че ме управлява цял съвет и че нищо не става явно в този клуб...съвети, срещи, бележки....л'бимото ми Чене такава структура на управление ми описа дето и в най-дебелия учебник по управление на човешките ресурси няма да намеря...то не бяха канали, не беше избор по пол, семейно положение, години, месторабота, местоположение и какви ли не още тинтириминтири...
ако т.н. Правина на клуба и особения му статус бяха написани някъде на видно място никога нямаше да възроптая, пък не съм длъжна да знам историята на всеки клуб за да се съобразявам с мнозинството в него, нали?! все пак всеки като иска да влезе в някакво заведение оглежда дали го устройва..
но...Споделено се намира под шапката на www.clubs.dir.bg което само по себе си означава че е обществен форум, никъде не е упоменато,че се прави експеримент с него, че е на определени 12 човека ( Уелчо непрекъснато повтаря,че клуба е негов) и че новодошлите не се толерират...
ще подредя систематично проблемите, които аз виждам
1. клуба трябва да има модератор
2. модератор, който да се избира от пишещите в клуба, а не от 12 човека, от които са останали 5-6....
3.ако горните точки не могат да бъдат изпълнени то тогава да стане частен клуб с пароли и с каквото там си поискат, все пак зависи и какви пари ще си плащат
4. ако пък хората, въпросните 12 са зле с финансите да си напишат никчетата в една тема и да си я ковнат най-горе....може и всеки да си напише изискванията..
така ....толкова за правилата..друго нещо, което ме дразни е упорството да разберат тези хора, че нямат право да имат по-различни права от нас в един Обществен форум...създателите не са собственици ( да ме прощаваш Чене, но на твоята поговорка от снощи ще ти кажа една друга...Ако си намериш добра жена, ще бъдеш щастлив, ако си намериш зла, ще станеш философ....можеш да си го перефразираш ако искаш )
друго нещо, което се набива на очи и дразни...това, че когато предния път се повдигна въпроса, 12те не бяха упоменати, а сега излиза, че никой не е попитал...също и за точните правила бяхме попитали....те горките се сменяха непрекъснато и самия Съвет не беше наясно....Анимата се дразни, че го наричаме съвет..те самите така се нарекоха, а сега излиза, че не било баш така..въобще, тук нещата са на принципа, а бе така е ама не е баш така ...и почват да ти обясняват къв си бил пън, как от нищо не си разбирал, да не говорим пък че Уел редовно използва нелицеприятни думички, които обаче не биват трити...ето ви пак двойни стандарти, ако го изтрият това ще означава че са срещу един от тях и той ще трябва да напусне както се случва с други юзери, позволили си на нагрубят някого...
още едно изключение от правилата....Чене е от тези 12, а не иска да е модератор....не може така..правилата са си правила, като си се хванала на хорото..
да обобщя накратко...самите управители не са наясно с правилата и не ги спазват, което води до двойните стандарти от там и недоволсво...
и нещо лично от мен...от човека седящ зад това никче...където всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно...
хайде лека вечер и чакам развръзката



Тема Re: Нещо не разбрах???нови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 02:03



Ми просветли ме... хехе
Днес е моят 24 Май...



Тема Re: Прав си. Гледам само от едната страна -...нови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 02:05



Споко... за сега нямам намрение да спирам да Споделям
Радвам се, че те кефя... значи имало е защо...



Тема Re: за Спайдърчонови [re: eлия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.09.02 02:05



Мдам... прашки
Имам едни захарно розовички... лъскави, едни от матова дантела прасковен цвят (любимите ми), едни бели спортни без заврънкулки, едни от черна дантела с... ох те са много тънички отзад... с едно шнурченце само...
Ами... бельо много обичам всякакво, даже малко съм маниак.

А! Днес кво видяхххх! Боксерки за жени! Ама ти казвам... майтап! Едни от ластична дантела, полу-прозрачни, явно прилепват плътно. И честно, седях в магазина и ги гледах, и се чудех кое е по-секси, дали прашките или тези така наречени "дамски боксерки"... ама не си купих.



...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.