Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Ми що разказват....нови [re: abettor]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано04.09.02 01:01



не е ли нещо като кибритлия, т.е. бързо се пали?

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts.


Тема Нееееее........нови [re: Шeдaнc]  
Автор abettor (мърморещ)
Публикувано04.09.02 01:02



.......давало се пред вратата на нужника (на тоалетната, де)!!!!




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: за Спайдърчонови [re: Джeйн]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.09.02 01:06





Значи... когато питах елия дали идва тук, за да ти отмъсти за нещо минало, съм била права (снощи беше това, тя не отговори). Нищо ново под слънцето.
Пък и Лачо...

Хеййй! Интригантски свят, защо не ни оставите намира?

... е, пък поне ти обръщат внимание.

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема за Спайдърчо - ІІнови [re: Spidercho]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано04.09.02 01:09



пуснах дирене за Лачо и Елия.

той е регистриран точно преди скандала. преди това няма постинги тук.

тя има над 30 постинга от 2 септември насам, като разгаряща скандала. преди това има един постинг от 9 юли (!) диренето не ми дава други резултати, макар че си спомням добре, че преди много време имаше още няколко постинга, някъде малко след създаването на Споделено. не зная защо не излизат.

очевидно е, че тези хора не милеят за клуба и не той ги интересува.

само уф е редовно пишеща в клуба. тя е единствената, която има морално основание да иска промяна на статута.

IMAGINE...


Тема Re: Нееееее........нови [re: abettor]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано04.09.02 01:11



е, не знам. така звучи като... тоалетнохартияч :) къде го видя? в смисъл дай цитата

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts.


Тема Re: Прав си. Гледам само от едната страна -...нови [re: eлия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.09.02 01:20



Глупости. Щом съществува, значи е възможно.

То пък, големите правила, елия. Всеки клуб има правила. Що не риташ в някой друг клуб? Щото Джейн модерира тук! Мдам... и трябва да я сриташ в кокалчето :-))) Ехххх... амбиции :-))) Виртуални! ХАХА!
Смешно. Смешно бе!

Лелееее... добре че не съм емоционална колкото Уел, иначе щях да ти кажа аз на тебе... хихих!
Че и чувството ти за хумор не виждам. хех... Бъзик и половина е с тебе. Ми идвай, пиши редовно де, кеф!

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: за Спайдърчонови [re: Джeйн]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 01:28



Ето ви я Модераторката и достойната "една от вас", която е готова да изнесе цялата си лична кореспонденция... та внмавайте какво и пишете :-)
Май преди време беше опищяла Дир-а, че аз съм изнасяла личната си кореспонденция с непознати хора... Разбира се, Джейн ви спестява текста на своята бележка, отговор към която е моята... както виждате сами RE... но аз ще бъда по-морална от нея, и няма да я постна...
Обаче да ви попитам... това ли са ви правилата...??? Налагани от Модераторката... да си вади личната кореспонденция с клубарите пред Администратора, за да запази пагончето... но... такава сте си избрали... такава ви модерира... че и претендира към другите да нямали двойни стандарти... майтап Уили :-))

Та значи... да кажа и моята версия, ако нямате против...

Предполагам нямате къса памет... да си спомните, че имаше две заключени теми по въпроса тук, преди да взема и аз отношение... толкова от мен по въпроса с това, какво съм започнала... и какво не съм започнала...


Друго...
Елия, което стана по същото време. тя е изключително властен човек, който има влияние върху по-слаби хора. е, та тя успя да внуши на повечето момичета

изобщо не я коментирам нея, качествата на личността й, а това, което направи в Ева и Ева

Ми да... как не... това изобщо не е коментар на личността ми... това е действие и постъпка на Елия Впрочем внимавайте... ако сте на едно мнение с мен случайно, според Модераторката на Споделено сте...момент да проверя... по-слаби хора

Такава сте си я избрали... силна... не съм и повлияла...не си е сложила мозъка в задния джоб като ме е видяла (това е неин израз) за разлика от някои посетители на Спаделено...

Какво е било и не е било в Ева и Ева и Адам и Адам... едва ли интересува пишещите в този Клуб, но ако Модераторката позволи (избрали сте си я) мога да ви занимая надълго и нашироко... искате ли?
Впрочем май ВИ ме упрекваше, че пренасям скандали от други клубаве тук... милата ВИ... харесвам я...

А цитата ми на Гаетано Моска... предполагам се е объркала... простено да и е... напрежение... случва се Ще внимавам къде какво пиша... за да не би 15 дни след това Джейн да реши, че се отнася за Споделено...

Ами това е Елита в Споделено... ще изнесе личната си кореспонденция с двама юзери... за да запази Модераторското пагонче...

Като се замисля... защо ли се занимавам с вас? Чудя си се...

Та спирам вече да искам смяна на Модератора ВИ... имайте си го - всеки клуб си заслужава Модератора... Халал да ви е Елит...

Но сега сериозно... Принципният ми въпрос за Статута на Споделено остава... и ще чакам решението на Администрация по въпроса за Клубовете и Статутите...


Леос?... тя приятелка ли ти е?



Тема Re: за Спайдърчонови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 01:35



Ауууууу... а теб бях готова да започна да те уважавам за малко...
Хубаво, че не бързам с преценките... още не съм сигурна...
Ама май сте си от един дол дренки... (добър дол с вкусни дренки)
Значи няма лошо, че си изнася личните бележки тук... няма лошо, че ми приписва неща случили се преди 15 дни... няма лошо, че спестява своята бележка, отговор към която е моята... има лошо че аз искам смяна на статута на Споделено...
Ви... май ще е добре да си задържиш Споделено... тук хора са ставали личности съм чувала...

Сполай ти



Тема Re: Ами да си платят...нови [re: eлия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.09.02 01:35



"От къде накъде, те ще имат достъп до тайни места за кореспонденция както твърдят, без да имат регламентирани права за това питам... "

ХАХА!

Ей, това любопитството и чувството за непълноценност е голяма движеща сила. :-)
Кви регламентирани права бе, скъпа! Лелееее
Кви тайни права за достъп! Кво студио Х? Ти нещо ... сериозно, елия, виж какво си написала :-))) Нищо не си разбрала, ох...

Дирът няма нищо общо с това, нищичко!
Глей да не вкараш някой админ в затвора :-)))

Заболя ме корема от смях!
Благодаря ти!

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: за Спайдърчонови [re: eлия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано04.09.02 01:41



Не казвам, че е хубаво или лошо. Не нося отговорност за нищо, нямам мод права, не мога да го изтрия. Най-малко пък нося отговорност за публикувана кореспонденция. Съжалявам за това, което виждам, че си писала.
Чета каквото се пише. И си правя изводи. И другите четат. Защо ме питаш кое е добро и кое лошо? Лично аз не изнасям кореспонденция. Мой си принцип. Обаче чета тук каквото се пише :-)

В никакъв случай не бързай с преценките. Ами... не ме уважавай пък :( Ще си разплета... прашките

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.