Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Уффффффффффффффффффффффффффффф....нови [re: yф]  
Автор Mepлин (фитилджия)
Публикувано03.09.02 23:25



Ако отвориш архивите от началото на съществуването на клуба, ще видиш, че там съм писал доста активно.

Зает човек съм и просто физически ми е невъзможно като се прибера от работа да седна и да изчета купищата словоблудства, че после и да им отговарям. Наистина пиша рядко, и само в темите на хора, с които ми е приятно да обменям мисли.

ПОТРЕС МЕ ХВАЩА ОТ ПРОСТОТИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Не мога да си обясня упорството и пълната липса на възпитание у някои от пишещите тук. На мен ако веднъж само модератора ми изтрие тема или мнение, ми просто тихичко ще си изчезна и повече няма да ме видят на това място. Ама неееее, те държат да са тука! Не ги искаме, но те държат да досаждат! И реват, че не им харесва. Че имало модератори, че ги триели, че им отнемали свободата да си изразяват мнението.

Ама моля ви се! ТОВА НЕ Е ЕДИНСТВЕНИЯ КЛУБ В ДИРА! Като не ви харесва, има клуб "Попържни", има клуб "Простотии", има и клуб "Дебил"! СВОБОДНИ СТЕ ДА НАПУСНЕТЕ!

Този клуб бе създаден, за да бъде такъв, какъвто е. И ще го запазим такъв заради нас и заради всички, които го харесват точно такъв. Който не го харесва, моля - дир голям, клубове много.

Извинявам се за острия тон, но исках да го напиша точно така. Защото наистина ми писна!

/* Затвори очи, за да видиш... *\


Тема Re: въпрос:нови [re: Шeдaнc]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано03.09.02 23:25



не съм аз.
тогава се изтриха и други теми от хакера. включително и неговите нападки към Джей. не съм се впрегнала, а поисках всеки да си каже какво има против мен, защото наистина исках да знам обвиненията среу мен, а не да ги махам. не си спомням да имаше такива, докато беше темата.
въпросът за хакера беше отнесен до администраторите. те знаеха, че се трият теми, но нищо не можаха да направят.

IMAGINE...


Тема Нещо не разбрах???нови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 23:26



Админите са се съгласили с вашите условия???
Един вид... Админите искат този Клуб...вие обаче имате условия на които искате да отговаря този клуб, различни от общите условия на Портала...те мъдруват... и викат "Е какво пък...ще се съгласим с вашите условия"

Поправи ме ако греша... че съм русичка...

Защото по-горе гледам как Админ няма и напредстава, че Споделено има специални статути... ама може пък от Администрацията да са пропуснали да му кажат... знам ли...



Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: BИ]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.09.02 23:28



тогава защо искате този да се различава от другите?
видях няколко заключени теми, които дискутират модераторския пост. Джейн навсякъде обяснява, че затваря съответната тема, защото "това не се дискутира - из протокола на клуба".

за какъв протокол аджеба става въпрос? кой го е подписал? къде са тези правила да ги прочета? спомням си бегло, че с основаването на клуба имаше една закачена тема, която обясняваше, че на 2-3 месеца модераторите ще се сменят. темата я няма вече, съответно не е в сила.

може и да бъркам, но тъй като пиша в клубовете от 3 години, мога да кажа само, че при цялото си уважение към Споделено и участниците му, клубът има право да се развива.

.......Wissen ist Macht.
Nicht wissen macht nichts.


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: silent]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано03.09.02 23:31



аз не бях модератор тогава.

IMAGINE...


Тема Ти да не си собственичка на Клуба???нови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 23:34



Аз пиша в Клубовете на Дир-а и отказвам да си присвояваш правото да ме завираш в който и да било ъгъл... в Информация за Клуба пише - цитирам ти: Имате право да четете и пишете в този клуб
Очите ще ти избоде... та щом Портала на Дир-а ми е дал право да пиша и чета И тук, ДАЖЕ И ТУК...щом аз съм по-деен Клубар от поне няколко от Съвета ви, и повечето пишешти редовно тук... то не виждам как може да си присвояваш правото да ми налагаш правила различни от тези на Дир-а...
Хубава работа...
Самозабравяте се...



Тема Не мога да го направя.нови [re: 4eHe]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано03.09.02 23:40



В същата тази тема имаше повече неща, които не бяха за клуба, отколкото смислени мнения и тя беше изтрита. Това не значи, че не съм сигурен в това, което казвам. До този момент с теб съм имал само приятелски отношения и това ме учуди толкова, че го запомних добре.
Сега за втори път се учудвам, но твое право си е да се държиш с хората както намериш за добре.
Дълбоко в себе си оставам с убеждението, че хората, с които имам основателно отношение в Дир-а са по-малко от пръстите на една ръка.



Тема Да вметна мнение...нови [re: magnet]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 23:42



Има си правила на Дир-а, които са валидни за всички Клубове... дори и за този...
Та според твоят пример, не се получава, защото возенето в трамвай номер 5 е същото, каквото е определило Министерството на Градския Транспорт за всички трамваи...

Питам те... ако ватмана си измисли собствени правила, различни от тези за всички трамваи... ти не би ли се оплаквала?... Или викаш - дреме ти... ще търпиш...

Има и специални трамваи, на които има обаче табелки... примерно "Специален" - "Служебен превоз"... или друго... ако обаче е един от всички трамваи - ти се качваш... после идват монтажистите на трамвая да ти обяснат, че трябва да се возиш клекнала... щото били с делегирани права и ти се хилят... ти отваряш правилника за возене по трамваите... не намираш такива правила...да се возиш клекнала.. и се изправяш... тогава те бият...

Ми трай си... аз уважавам себе си и правата си...



Тема Re: Конструктивнонови [re: eлия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.09.02 23:44



Искай.

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Дом за всички... или бункер за апостолите...12 майнови [re: Well]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 23:45



У дома?????
Това е вашия...на 12-те дом???
Стига си се майтапил...
Човек... дом се плаща и гради...
Това е обществено място, достъпно за всички и отговарящо на общи правила за всички клубове...
Когато си направиш платен Клуб... тогава ще ти е виртуален дом... дотогава този Клуб е и мой дом също толкова, колкото твой...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.