Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 20.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Otivame na palatkiнови [re: Vrooom]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано04.09.02 13:37



Tri dni. Do more i mobile sa zabraneni. Trjabva da si nosja party clothes. Sypryg mi zavijda yjasno, zashtoto vremeto e prekrasno..tzjala sedmica.

Grypi4ka e namerila na4in za predpremierno Lord of the Ring 2;poznaj dali shte y4astvam





Тема Re: Лъжа!нови [re: yф]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано04.09.02 14:04



Това беше недоглеждане. И Джейн се извини. И всекиму се случва, а не би трябвало да бъде проблем сред хора, които се водят близки. Или приятели.
Между другото, добре си помисли, преди пак да ми кажеш, че лъжа.
Много, ама много съм чувствителна на тази тема

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Лaчo Чaдъpжиятa]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано04.09.02 14:11



Повръща ми, четейки това.
Ти не си редовен член на този клуб и се чудя, каква е тази болна слабост към скандала и интригата, която ви довлича тук, колчем изникне проблем. В момента съм бясна и нямам какво да кажа. Отвращавам се.

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Янa]  
Автор bono ()
Публикувано04.09.02 14:26



Колко поетично!!!!
Само за истински ценители.
Удоволствие е дате слушам



Тема Малка поправка:нови [re: Meдapko]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано04.09.02 14:28



Дълбоко в себе си оставам с убеждението, че хората, с които имам основателно отношение в Дир-а са по-малко от пръстите на една ръка.

да се чете:


Дълбоко в себе си оставам с убеждението, че хората, с които имам с основание отрицателно отношение в Дир-а са по-малко от пръстите на една ръка.




Тема Re: Конструктивнонови [re: eлия]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано04.09.02 14:29



Елия... сега лично към теб...
Ти имаш претенции да си жена с принципи. Тези принципи включват ли разчистването на лични сметка за сметка на огромна група хора, на която ще навредиш по този начин. И какъв е принципът - "Око за око, зъб за зъб"?
Елия, я имаш 10-20 постинга тук, я не. Последният път също се появи, когато клубът беше изтрит от хакер. А беше изтрит не, защото Жожик е некадърен, а защото хакерът също като теб не умее да дели личното си отношение към даден човек от ролята, която играе този човек. В този смисъл между теб и хакерa разлика няма. Само че той беше радикален, а ти плетеш интриги. И това не ти прави чест.
Аз съм от редовно пишещите в този клуб. Много се зарадвах, когато Джейн стана модератор, но още тогава знаех, че това ще й съсипе нервите. А тя не го заслужава.
Мотивите ти, да се бориш за свобода в клуб, който не пишеш, са подли. Пишещите нямахме проблем с "устава". И ако не си в състояние да се радваш на мястото, където се събират приятели, то поне не го разрушавай. Мястото ти не е тук. Имаш за какво да се бориш.

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема Re: Лъжа!нови [re: Янa]  
Автор ()
Публикувано04.09.02 14:31



Значи в твоя чувствителен свят ти наричаш "недоглеждане" неспазването на неписаните правила в нет-общуването - дискретността? И то наричаш недоглеждане грешката на един Модератор? Който неволно е нарушил правото на анонимност на свой приятел? Тази тема трябваше да бъде изтрита. Пак по правилата на този т. нар. клуб със Съвет начело...
Аз, Яна, не разбирам такава чувствителност. Ако не лъжа, но това, което си написала е премълчаване на истината. Джейн е нарушила основно правило и не изтри онази тема. Не го направи и вторият модератор.
Кой упражнява контрол над тези 12? Когато тези 12 грешат те си прощават, защото са приятели? Защото всичко им е позволено в малкия им микросскопичен кръжец?!
Да, твърдя, че лъжеш. Твърдя, че преиначаваш истината. Твърдя, че изкривяваш понятията. А твоят чувствителен, ах, свят няма отношение към дискутирания проблем. Можеш да споделяш чувствителността си с гадже, с приятели, с кръжока от 12, но кво ми дреме на мен за това? А аз имам лунички. Моля да се впише в тази тема и когато се вземе решение за СТАТУТА на кръжока да бъда уведомена какво да правя с тях.

Acropolis adieu


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Ginger]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано04.09.02 14:43



Ти нали не пишеш тук? Защо изникна?
Мамка му, засрамете се... Всеки може да налива малсо в огъня! А пожарогасител кой ще бъде?

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема Re: Лъжа!нови [re: yф]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано04.09.02 14:51



Това е моето мнение. Съгласувано със съвестта ми. Аз не виждам нарушени права. Това не беше дело на модератора Джейн, а на юзъра Джейн. Тя се извини, беше грешка. Грешки се случват всекиму. А ти правиш от мухата слон. Това е.

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Spidercho]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано04.09.02 15:12



още едно мнение на редовно пишещ в клуба, което обаче той е постнал в отделна тема. позволявам си да го кпейстна тук, защото мисля, че на Спайдърчо няма да му остане време да открие и изчете всички теми по въпроса и затова е направил тази тема:

lnfinity
(Shadowchaser)
04.09.02 12:45
200.203.159.2
Преди малко получих бележка X



В която ме упрекват във фурнаджийско поведение. Бил съм хем тъй хем инак. Дори представете си съм имал амбиции да бъда началник член на Съвета или модератор! Хем съм ги защитавал хем съм се правел на демократ. Много интересна гледна точка.
Бих искал да отговоря тук на пишещия. Ако до момента все още съм имал съмнения в това че клуба трябва да запази сегашната си форма вече ги нямам. Тук определено има нужда от хора независещи от мнението на Сульо и Пульо. Ако тук се настани слободията и мераците всеки да си решава личните проблеми оплювайки другите аз просто ще си ходя. Толкоз.
Моля въпросното лице да не ми пише повече. Изтрил съм му бележката защото се опасявах че в личен отговор ще го натоваря с един камион каруцарски псувни
Неприятно е да контактуваш с хора за които явно интригата е като въздуха. Ако лицето е толкова глупаво да го направи втори път ще я постна тук да му се порадвате.

IMAGINE...



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.