Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 04.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Съвсем погрешнонови [re: 4eHe]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 00:01



Прекалената консервираност оставя сериозна опозиция зад борда 4ене... от това идват все по-силни и по-силни сътресения... и все по-организирани и масирани.
Това ти гарантирам, че ще съсипе Клуба, такъв, какъвто го познаваш и искаш... рано или късно...сега или при следващия опит... те ще са постоянни... Я погледни и кажи какво остана от Споделено последните два дни...
Технически не може да се спре брожението... подкрепа на Администрацията ще разбуни духовете в другите Клубове, ще започне да им писва да пазят 12 в един момент... ако има платени Клубове, те ще поискат кой знае какви права за парите си в повече от вашите... атаките тук НЯМА да спрат... което само по себе си е достатъчно...
Лошото е, че няма с какво да се замени от хора като теб или ироничната ВИ, Безсънна и jj и още някои...
А хора като ... двама, които няма да цитирам... ви осмиват и свалят нивото...
Липсва мобилност и нещата са.... сещаш се...
Започнахме от Модераторката... стигнахме до Правилата... и сега сме на Статута... тъпо... и недалновидно... това е началото на краят 4ене... а с такива кадифени ръкавици тръгнах лично аз...



Тема Ставанови [re: Шeдaнc]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано04.09.02 00:02



Днес е за трети път; почва малко като Кенет Брана да се върти.
Освен че правилата бяха обсъждани вече два пъти сред измислилите ги. С доста (причудливи) идеи. Дарявам си бушона, не ми е притрябвал.





Тема Re: въпрос:нови [re: Шeдaнc]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано04.09.02 00:03



не знам. хакерът знае. търсих ги тогава в хидън - нямаше нито една. не знам как прави това - да ги маха, да ги крие някъде другаде и после да ги връща. Джей уведоми админите за това. междудругото и самият хакер беше написал, че той е махнал уводната тема и ще я върне, когато се махне Джей.

IMAGINE...


Тема Когато открито се лъже, както е у васнови [re: eлия]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано04.09.02 00:04



.. хората с остатъци на "създател" си тръгнаха.
Това, което става в момента прави т н Съвет невероятно сплотен. Малко им завиждам.





Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Шeдaнc]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано04.09.02 00:04



Става, защото някой дето цапа бил забърсан и получил диария. Затова стана. СЛободияяя, и държавицата ни на тоз хал е пак за туй. Всеки акъл дава, всеки най-добре проблемите решава. Срам ме е че пиша в тази тема, имаше молба да не се спамва, ама кой ти спазва ? Спайдърчо ще чете, щото има много важни неща да му кажете ... Много важни, да. Свръхважни.

*


Тема Не си собственичка и на Порталанови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 00:05



Всеки Портал си има правила... ако не ти харесват...отиди другаде или нека Портала промени правилата за ползване на Клубовете

За последните три месеца имам над 1000 постинга в различни Клубове.. пиша навсякъде както виждаш...



Тема Може би затова ти е труднонови [re: eлия]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано04.09.02 00:07



..да забележиш нуждата от промяна правилата на портала. Пиши в чужди портали..трябва да има и гръцки. Аз работя на три езика, вкл портал в училището ми.





Тема Re: Съвсем погрешнонови [re: eлия]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано04.09.02 00:07



Прочете ли какво ти писах ? И да си прочела не си разбрала ... по-вероятно е да не си го чела, щото беше тъй просто обяснено ... ама като гледам може и да си го чела ... или си го чела или не си, все тая. Язък че писах ... е, дано друг го прочете...

*


Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Шeдaнc]  
Автор ДжeйнМодератор (редник)
Публикувано04.09.02 00:08



не съм казала, че пише такова нещо. приписваш ми думи, които не съм казвала.

забележи, че правилата ги оспорват двама души, които са външни за клуба - виж колко постинга в клуба имат лачо и елия. десетките, които пишат в клуба и правят близо 30 активни страници досега не са изказвали недоволство от правилата. всичко започна от тези двама въшни хора.

IMAGINE...


Тема Re: Може би затова ти е труднонови [re: 4eHe]  
Автор eлия ()
Публикувано04.09.02 00:11



Аз навремето обсъждах промени в правилата на Портала... така или иначе до промяната са валидни тези... а и промени в Портала са тема за друг клуб...
Пиша и в Гръцки, и в Американски форуми... освен тук... пиша доста всъщност...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.