Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Шeдaнc]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.09.02 22:20



Тук е имало потоп от спам, и също, един ден клубът беше изтрит целия. Това не беше направено от редовен участник в Споделено.

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...


Тема Re: Брей, не се стърпях и влязох и какво да видя?нови [re: Meдapko]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано03.09.02 22:28



Успя да ме засрамиш. Гледаш от едната страна. Имай го в предвид.

*


Тема Re: Не само това...нови [re: eлия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.09.02 22:28



Не, не си права. :-) Извинявай че те прочетох
Говорим си помежду си и още как!
А клубът не беше основан само заради 12 гласа. Няма начин.

Клубът можеше да бъде и платен. Но не казаха цена. Не се продаваше.

...contigo yo quisiera caminos infinitos recorrer...

Редактирано от BИ на 03.09.02 22:29.



Тема Re: Инициаторите на клуб Споделенонови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 22:32



Права си... щом Дир-а прави такива Клубове при описаните от Леос условия... ще си поискаме и ние Клубове със Специален Статут...
Аз вече поисках де... в Предложения за Нови Клубове... просто не знаех, че може...
Щом може да е Споделено... може и други... дир-а е създал прецедент, ако застане зад претенциите ВИ... така че голямо създаване ще пада



Тема Въпрос?нови [re: Spidercho]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 22:41



Преглеждайки постингите Ви, забелязвам, че в качеството си на Администратор не знаете за съществуването на Клубове със Специален Статут сред общите и безплатни Клубове на Дир-а, въпреки убедителните претенции на 12 човека тук, че Администрацията ги е упълномощила със Специални права...
Въпросът ми е... Вие в качеството си на Администратор, уведомен ли сте за съществуването, и правилата за създаване на безплатни Клубове със Специален Статут, и в частност за Специалния Статут на Споделено...
И не считате ли за правилно, ако има наистина такива Клубове, посетителите на Портала да бъдат по някакъв начин уведомени, че влизат в Клуб със Специален Статут, както и да се знаят Упълномощените с права от Администрацията юзери?
Има ли платени Клубове в Дир-а, и с какво техния Статут е по-специален от този на Споделено, или просто се взимат пари от който има...

Благодаря за вниманието...

Патриция Василева - Елия



Тема Re: Конструктивнонови [re: BИ]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 22:46



Въпросът стана принципен за мен...
Времето и първите постинги, когато можех да замълча отмина... аз съм ВИ чела... вие не сте очевидно... а се ядосвам да не ме взимат насериозно...
Питам се има ли платени Клубаве в Дир-а и какво повече получават от Споделено за парите си...
Исках едно... сега всичко... въпросът стана принципен...



Тема Съвсем погрешнонови [re: Meдapko]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано03.09.02 22:49



1. Беше поискано; отхвърли се (и изтриха рождената тема).
2. Тези правила са о.к, когато (това е доста психо) дир инициира клуба. В конкретният случай имахме прецедент. Вкл, избрана форма на адаптиране към правилата на дир за спам и сходни в групата.
3. Е нека това да е първия . Все някога се стига до частна територия ( с умирането на йерархиите)
4. Доста дръзко за първо влизане.

Софтуерът не прави дискусиите дори в дебатиращи на кирилица общества.
Нека опитат да направят друга явка по образ и подобие (експериментът Приятели следя от известно време, сдухан повече от Майонеза е ). Може да се престраша и дам рамо, кой знае.





Тема Re: Конструктивнонови [re: Well]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 22:51



Веднага, след обръщението, спрях да Ви чета...
Щом и Вие сте един от тези, които имат Делегирани От Администрацията на Портал Дир.бг безплатни права да си правят каквото искат с един обществен Форум... това е още по-обидно за мен...
Поне възпитание мислех, че не ви липсва на Представителите на Администрацията тук...

Патриция Василева - Елия



Тема Прав си. Гледам само от едната страна -...нови [re: Well]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано03.09.02 22:52



...външната. Не знам какво точно е ставало, кой кого е предизвикал, нагрубявал, нападал. Знам едно - толерантните и интелигентни хора не се оставят да ги предизвиква някой, който те считат за неотговарящ на тяхното ниво.

Не искам да звуча поучително като някой дядка или преждевременно остарял надувко, но съм минал през подобни неща и някои от редовните посетители тук са ми свидетели, че тогава не бях толкова въздържан, колкото призовавам сега другите да бъдат. Оттогава, за съжаление минах през много житейски и още повече онлайн сътресения и конфликти и се научих да мога да приемам, поне на първо време, опонента си такъв какъвто е. Най-важното, особено при онлайн конфликтите е да не нанасяш да "лицето", което дълго си градил рани, които после ще трябва с месеци да заличаваш. Спомнямси заради какво избягахте от Психология: агресивност, грубост, елементарност, злоба. Просто недейте да ги проявявате вие, за да не загубите повече отколкото получите ако "спечелите битката". Личният ми опит показва, че спечелили такива "битки" няма.

Помисли още веднъж - правилата, които сте си зъсдали могат ли да бъдат прилагани в клуба във вида, в който е той в момента? Докато политиката на Дир-а изключва затворени клубове, били те платени или безплатни, положението ще бъде такова.



Тема Re: САЩ праща спец-части в клуб Споделенонови [re: Шeдaнc]  
Автор eлия ()
Публикувано03.09.02 22:56



Тук не става дума само за модератор... а за това... възможно ли е... и позволява ли Администрацията създаването на безплатни Клубове със Специален Статут в рамките на един обществен форум...

В дир-а вече се плаща пощата... плаща се хостинга... ако се плащаха и Клубавете, платилият си има право да определя правата... но докато е обществен Форум... то как така и на каква база е създаден клуб с такъв Статут... само при изразено желание на 12 човека???...или има и хитринка някаква????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.