Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 26.04.24 
Здравна
   >> Тютюнопушене
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За какво ми съчувстваш . . .нови [re: Eмo]  
Авторcaнтинa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 05:48



за пилешкия ти мозък, защото може би не знаеш какво е да си астматик и да искаш просто да изпиеш едно питие или да се нахраниш ... да не говорим, че в тези заведения има и деца или болни хора...но защо ли въобще да се повдига въпроса?



Тема И ти Гуги не четеш . . . .нови [re: caнтинa]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 09:18



пиленцето ми, то си го пише в баш първия отговор на бате ти Митаки, ама не, и ти си тръгнал(а) с рогата напред, абе вие кретени ли сте или какво, да ви раздам по един калашник и да избиете всичко живо, само щото се смятате за най-прозорливите и обществено активни, щото размахвате някакви очевидни истини уж като резултат от задълбочените ви разсъждения.

Аре да ги изгориме пафкачите, бе, да ги злееме с бензин, с нафта, кой с каквото има, а заведенията да ги взиривим в едно с пафкачите вътре. Тази мръсна и негодна паплач не заслужава друго, ше ми се троват, гнидите, паразити върху снагата на обществото, нещастна пасмина с мозъци далеч назад от 'пилешкия', с някакви ганглии, некакви случайни нервни струпвания в шепа гной, само да ми паднат тези изверги, мъчители на деца и астматици. Само се оглеждат за затворено обществено пространство и нападат най-безмислостно, не оставят живи след себе си, но ето идва техния край, ние с Митето 'ше им _беме мамата.

Т'ва като го четеш сигурно се чувстваш по-добре. Е кога почваме да заличаваме нещастниците, да ги трием от лицето на земята, кога бе . . . кукло?!?

п.п. Митето 'ше трябва да черпи и Сланина му е дружка в отстояване на позицията, че водата мокри.



Тема Re: И ти Гуги не четеш . . . .нови [re: Eмo]  
АвторEйнджъл (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 11:07



Не само те, аз също подкрепям тази позиция - ДА НЕ СЕ ПУШИ В РЕСТОРАНТИ И НА ОБЩЕСТВЕНИ МЕСТА!!! Така, както е в Европа, а не в Анадола!
Искам да ти кажа, че не храня лоши чувства към пушачите, никога не бих пожелала на който и да е човек или група нещата, за които говориш, макар че имам алергия към никотина и не мога да стоя в одимено помещение повече от 1 минута, без да се разкашлям. Очите ми започват да сълзят от дима и едва дишам, но въпреки вашата открита нетолерантност не тая лоши чувства към вас пушачите. Поради тази причина рядко посещавам ресторанти и подобни заведения. Но нещата вървят към промяна!
Както казах нямам нищо против пушачите, но да си практикуват вредния и гаден навик в къщи, както си е редно!
П.С. Между другото аз също съжалявам пушачите - да си роб на една цигара, на един такъв гнусен бурен като тютюна, да не можеш и час да изкараш, без да запалиш - е, това си е достойно за съжаление!
Затова се възхищавам на хора, които са имали силната воля да преодолеят тази зависимост, това робство! Евала на такива като тях!
Пожелавам и успех на всички отказващите се!





Тема Re: 'И ти Гуги не четеш' . . . .нови [re: Eйнджъл]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 15:50



важи с пълна сила и за теб, толкоз ли бързате да не забравите какво точно искате да кажете, та преставате да мислите и разбирате какво пишете, започвате да бъркате със страшна сила позиция с отношение, до комично състояние.
Айде да прочетеш 'сичко до момента в тази тема и да ми отговориш на няколко елементарни въпроса:
1. кой в тази тема казва, че иска да се пуши на обществени места и е хубу хората да се тровят?
2. защо мислиш, че пуша, къде пише, че аз съм пушач?
3. защо мислиш, че спирането на цигарите е въпрос на 'силна воля'?
4. смяташ ли, че зависимостта от тютюна е навик?
5. мислиш ли се за по-стойностен човек, защото не пафкаш цигари?

Четете бе, чететееееееее . . . абе к'во съм се разписал да се и в тъпата тиква . . . айде Геле и умната . . .



Тема ама доводи..нови [re: puvpav]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано21.01.07 18:12



Виж колко много били пушачите в България.
Ами те и в САЩ не са никак малко, обаче заведенията, в които се пуши се броят на пръсти. Едно от тези заведения, в които ходя, е собственост на сърбин. Там се върти българска музика, сръбска, гръцка.. има много балкански неща. Но е много задимено. САМО ТАМ СЕ ПУШИ.

На други места не съм виждал. Дори и колите, които се продават, вътре нямат запалка. Т.е. имат жак, но самата запалка я няма. Стимулират да не се пуши. Отделно и застраховката на пушачите е доста по-висока.

Но определено не е приятно да седнеш някъде, където за това си плащаш, и някой да ти пафка цигарките в сурата..





Тема Отговоринови [re: Eмo]  
АвторEнджъл (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 12:42



Ето ти и елементарните отговори:
1.Прочети мненията на F(x)+C и puvpav в тази тема, като и твоите иронични реплики за мнението на mitkos .
2.Мисля че си пушач, може би си се опитвал да ги откажеш под влияние на хората около теб или по финансови причини, ама не мисля, че си успял. Съдя по изказванията ти – не ми звучиш като отказал се пушач.
3.Да – отказването от какъвто и да е вреден навик – дали ще е наркомания, пиене, пушене или тъпкане с викококалорична храна е въпрос на силна воля.
4.Не, зависимостта от тютюна не е само лош навик – това е болестно състояние, което не рядко завършва със смърт, а в най-добрия с случай с неприятно хронично заболяване на белия дроб и сърцето.
5.Стойността на човек не се определя от навиците му, колкото и да са лоши те. Така че не мога да кажа дали съм по-стойностен човек, друг трябва да го каже не аз. Обаче определено живея по-качествен и здравословен живот от един пушач и давам парите си за по-стойностни неща от неприятно смърдящ продукт, върху който черно на бяло пише, че ще те убие.
Във връзка с това имам и въпрос към теб и към всички пушачи изобщо:
Бихте ли си купили хляб, мляко или нещо друго с надпис, че ще ви убие или ви вреди по някакъв начин?



Тема Re: Отговори, ама друг пътнови [re: Eнджъл]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 16:32



1. mitkos не е изказал мнение, а е поставил въпрос, пуфпаф и y=ax+b са свободни хора и могат да пишат к'вото си искат, което няма абсолютно никакво отношение към това, което аз пиша, и тук ти почват глупостите като репликираш мен докато четеш к'вото ти падне;
2. непушач съм с едно кратко прекъсване от 15 години, през което пафках, никъде не пише, че пафкам, аз не пуша, ама на теб това не ти пука, по-важното е да надращиш един тон несъстоятелни обвинения, че на всичкото отгоре имам и една красива, но тъжна история за мрачните ми и пропити със неутешима скръб опити да откажа цигарите; мислила тя, гугутка мамина златна - мисли който може;
3. таратанци, 'силната воля' можеш да си я пазиш за теб, проблемите на пафкането и пафкачите за теб са тъмна индия, паралела с 'тъпкане с висококалорична храна' е много удачен, просто лаишки глупости;
4. тръгнала си в правилната посока като си цитирала въпроса, но за жалост до там, тук ключовата дума е 'зависимост', но както и да е, ясно е, че не можем да искаме много от теб, после става ясно, че 'зависимостта' минава отвъд 'лош навик', абе каламбурите са страшни;
5. глупости на търкалета, ако в 'навиците' на някой влиза и чаша топла детска кръв всяка сутрин, той също може да бъде много 'стойностен', стига да има, кой да го оцени, така ли; ти още си във фазата, в която чуждата оценка ти е по-важна от собствената 'друг трябва да го каже не аз'; девиирала си тотално въпроса, липсва ти самооценка ли, що ли, ти 'ше кажеш.

Отговорите ти лекинко подминават определението 'елементарни'. Единственото нещо, което еднозначно става ясно е, че не си прочела въпросите ми, може би защото това е единствения начин, да се почувстваш свободна, да напишеш пак един тон глупости, 'щом те влече.

А заключителният ти въпрос, заедно с адреса му и 'във връзка с това' е покъртителна тъпотия, тази трагична глупост ме остави безмълвен. Умилих се, не от твоята безмерна глупост, сигурно ти е много трудно, но както и да е, умилих се от нещастният си опит да проведа нормален диалог, това ли заслужавам бе Ангелинке, това ли . . .



Тема Re: ама доводи..нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 09:11



-та какво разправяш за запалките и застраховките?...



Тема Отговарям тинови [re: Eмo]  
Автор mitkos (aeronaut)
Публикувано23.01.07 11:06



Случайно попаднах на други твои писания в различни форуми. Веднага те познах по стила и по точно: „Аз знам всичко останалите са кретени и що не четете внимателно какво съм написал”. Отговорът за теб е: ДЪРВЕН ФИЛОСОФ !

Редактирано от mitkos на 23.01.07 11:17.



Тема Re: Вапросваш - Отговаряш - друг пътнови [re: mitkos]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:04



Случайно попаднал, да те и в Поарото, разконспирирал ме, елементарно Уотсън, разпознал ме по стила, да те и в стилстина, ти къде прочете в тая тема някаква моя контратеза на убежденията си във връзка с пафкането, че толко се палиш.

Куки, Кукиии, ти съвсем сдаде багажа, бе бате, нали ти питаше къде да се оплакваш, че ти било задимено по обед в центъра, та ходиш гладен, сега пък почна да отговаряш без да са те питали. И понеже очевидно не можеш никаси да си признаеш, че тук никой не застава на противоположна на твоята теза и единственото, което може да се дебатира е дърварското ти отношение, което не ти прави чест, почваш да раздаваш епитети. Нема теза - нема аргументи - има епитети.

И сега да 'зема да те светна, точно какъв кретен си, за какъвто те смятал 'надървения философ', бори се срещу пафкането, бате, това е една светла кауза, не се бори срещу хората, които пафкат. Криво си си поставил целите, крива ракета отсекъде, батенце, това е, хубу лошо сам 'ше си го теглиш.


п.п. да те и в умника, не дървен, бате, а надървен философ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.