Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 14.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Mozina]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано16.04.09 22:22



1. в моята родина (не знам как е в твоята) пишем на кирилица
2. направих си труда да прочета писанията ти на маймуница. ако ти си наистина председател на организация за защита на животните в русе и не знаеш с кого да контактуваш в силистра, то има два варианта. ти си:
2.1. парашутистка
2.2. абсолютно некадърна да заемаш твоя пост.

вариант 2.1 не изключва вариант 2.2



ей сега ще ти напиша телефона в разните му сайтове за продажба на недвижима и движима собственост. ще ти осигуря популярност. не е трудно - даваш 5-6 хилки по-евтина цена за апартамент или хилядарка по-тънко за кола и те съдират от разговори. след това може и да се научиш кога и как се дава лична информация в публичното и-нет пространство.

всъщност точно сега ме мързи да те публикувам по сайтовете. ама утре може и да съм ентусиазиран - знае ли човек. а ти си направила тъпотата да пишеш нерегистрирана и даже и да искаш, не можеш да редактираш тъпия си постинг. може би утре ще те популяризирам из информационната общност. живей в неведение

та така, другарко попова. ако много пожелаеш - ще ти осигуря множество хора, желаещи да се свържат с теб спешно

Редактирано от onzi на 16.04.09 22:24.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Mozina]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 11:10



А случайно за децата и изобщо за хората да ви е мило? Или само за кучетата?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: XXL]  
Автор:}}} (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 13:59



Alo gospojata za jivotnite da jal ami edna sutrin dokato otivam na rabota kato me napdnaha 4-5 i pokusah chantata da udrqm i da se pazq ami ako beshe nqkoe dete ili jena i q nahapqt togava vie kakvo shtqhte da napravite tursela sadeistvie kato si tolkova zagrijena idvash tuk v grada sreshtash se s hora govorish interesuvash se distanciono ne stava ili reshi problema na rusenci s kuchetata ta veche tuka :}}}



Тема Аз , таковата....нови [re: :}}}]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано17.04.09 19:48



...не моа дам окончателно мнение, понеже съм от кандидат кметовете.......обаче ку ме изберат , клуба по спортна стрелба, ше е ударната ми група......КАЗАХ!!!


Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Автор boio227 (Ученик)
Публикувано24.04.09 09:04



"СЕлена" е прав. Това е един от всичките проблеми на Силистра! Трябва да се прдприемет мерки.........





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: OO7]  
АвторШapo (Нерегистриран)
Публикувано25.04.09 21:47



Градски, кажи какви са ти животинчетата, къде ги гледаш и при какви условия.
Вярно е че съм от село и живея на село - и то повече от добре, но се съмнявам, че ти живееш по-добре от моите айванчета по двора в градската си среда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.