Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 26.04.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 11:50



Смърт на бездомните улични кучета ... ако някой не иска да са бездомни и уличини да си ги вземе у дома си и да се грижи за тях.
Лично аз ако имах оръжие бих застрелвал всяко такова...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано19.05.08 12:00



още шест пъти го напиши





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: onzi]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано19.05.08 13:48




Адиии стига пали фитили и ти




Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 14:56



малко оффтопик :)
Ти имаш ли някое положително мнение (besniq)

А и като ти гледам мнението в другата тема...Друго освен газов пистолет май няма да можеш да си вземеш



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Шapo]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 16:19



Народа го е казъл: куче е за двор, котка е за мазе!

Не го е казал народЪТ, а го е казал някой бесен селяндур от силистренските села! Само селяндур може да гледа кокершпаньол или пекинез, респективно куче с подобен размер на двора. Особено през зимата! Да не говорим, че апартаментите все още са рядкост по селата, така че съответният селяндур няма как да си представи куче или котка в апартамент. И си раздува лафчета, без изобщо да знае, че светът не се върти около мизерното му дворче!





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: AZ]  
АвторGravel pit (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 19:00



Ti pyk za kakvo pla6ta6 danaci ??? Az ima 5 ku4eta i si pla6tam danacite za tqh.Izvejdam go s namornici za6toto spored drugite sa mnogo zli.A za6to trqbva da si igraete na trevata kato e samo za kravota ima si alei i peiki.Za izprajneniqta za da ima6 ku4e to trqbva da e obezparaziteno ako e nqma smisyl da se trevojite i izprajneniqta se razlagat mnogo byrzo



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 19:42



Бесния напълно съм съгласен с теб.Който живее срещу болницата или скоро е минавал от там след 22 до 05 часа знае за какво става дума.Няма оправия.Трябва сами да се оправяме.ТОВА Е!!!!!! ОСВЕН ЧЕ НЯКОЙ ТЪПАНАР РАЗХОЖДА ПО ЕДНО СМОТАНО И МИРИЗЛИВО КУЧЕ,КОЕТО ПИКАЕ И СЕРЕ КЪДЕТО СВАРИ-УЖАС!!!



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 11:17



Що бе, детенце? И пръчка може да си вземе, не му трябва разрешително за нея.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Gravel pit]  
Автори aз тaka миcля (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 12:01



Не се въздържах вече.Не че много ти разбрах какво искаш да кажеш, но не ме успокоява факта, че детето ми/ на година и половина/ може да ми донесе кучешка мина, била тя и обезпаразитена и бързо разлагаща се- отвратително е, ако ти ще се изкефиш от този факт аз не!!!!!!! Относно хигиенните навици, споменати по горе, не хода с водоноска да мия ръцете на детето си при всяко подане. Давате пример с цивилизовани страни, знаете ли какво ще стане там ако някой допусне домашният му любимец да минира някъде на обществено място!?!!?!





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 16:52



не че няма да мога ... просто не искам
не съм любител на оръжията - те не решават проблемите
Затова съм и писал АКО имах, а не че искам да имам оръжие ...
но това е друга тема ... идеята ми беше, че уличните кучета са
напаст и единствения начин за решаването й в нашите български условия е тяхното изтребване - тотално и безпощадно ...
може да има държави, в които да се прибират в специални кучкарници, но съгласи се, че в БГ държавата няма пари да се грижи за достатъчно добре за децата без родители и т.н., а за кучетата да не говорим ... може би мнението ми да ти се струва неположително, грубо и садистично дори ... но едва ли имаш белези от зъбите им по себе си /не ти го и пожелавам дори/, но аз имам познати които са си патили ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.