Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 14.05.24 
Градове
   >> Силистра
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Правила на клуб Силистра  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано18.01.06 09:46



Здравейте на всички!!!!

Имам интересна новина за вас….
”обвиниха ме” за модератор на клуба.
На скърбящите за това…моите съболезнования!

Имах голямото желание да споделя отговорността с някой….
дано във времето постигна това.
Бях писал, а и се заклевам в това, че:

1.Първото ,което ще направя е да се приеме правилник на клуба.
2.Няма да изтрия нито едно мнение накърняващо общественото и служебно положение на които и да е /било и най-хрисимата овца/.
3.Няма да пусна нито един „постинг”, изнасящ лични данни и интимни неща за който и да е/било и най-голямата гадина/
4.Няма да наруша и ли пренебрегна правилника / който ще трябва да обсъдим и приемем/ , дори и за най – добрия си приятел.

Ето защо Ви моля да ме замерите с предложения за „Правила на клуб Силистра”

И помнете:
„Правата ни започват от Конституцията. Свършват там , където започваме да засягаме правата на другия.”

„Не ме взимайте и не се взимайте на сериозно. Живота е за всички”



Редактирано от po_debeliq на 18.01.06 09:49.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано18.01.06 11:26



Аз бих предложила да се забрани достъп до клуба на нерегистрани потребители, ама ще е прекалено кардинално за началото на мандата ти май Пък и те лудите, дето пишат с по 15-16 ника, няма да се изморят да се регнат по толкова пъти сигурно......
А бе , крайно време е да излезем от клишето на "търся Мамута" и да направим клуба полезен и интересен .
Списък с линкове към сайтове за Силистра също е добра идея.

УСПЕХ!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторbokata (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 14:49



kolega ja mahni taja gnusna kleveta za men a?shte ti bada blagodaren



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторaazi_elvul (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 22:13



Ха такаа! Е,честито ти ,,жълтичко,, в заглавието и кураж!
Аз ще привлизам отвреме-навреме,макар и като ,,нерегистриран,, ,
за да не пропусна някоя висококалорична среща..
Поздрави!

п.с.Стискай палци за лед,купил съм си шведски ледобур ,,Mora Expert,,
и ще те/ви водя на подледен риболов.Голяма краста е-стоиш си в средата
на гьола,помпиш с ,,балалайката,, костури и на всеки три риби удряш
по един гълток ,,топливо,,..



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано19.01.06 09:16



честито за допълнителните ангажименти

искрено се надявам клубчето да стане по-приятно място.

относно правилника - не виждам смисъл от такъв. имаш секира - действаш. нямаш - не действаш. ти имаш.

пс поправка - не виждам смисъл някой да ти казва как да мародераторстваш. избран си с анкета, т.е. демократично. следователно ти имаме доверие. ако толкова искаш - тропни няколко правила, които ние простосмъртните да спазваме. ако не искаш - недей.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch

Редактирано от onzi на 19.01.06 09:22.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: onzi]  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано19.01.06 21:39



И аз така мисля. За какво ни е правилник като все ще се намери някой "нерегистриран", дето да го наруши и да напише някоя простотия. А пък те "културните" хора знаят къде е границата...(да се надяваме)

П.С. Не искам да бъда грешно разбрана,нямам предвид, че само нерегистрираните пълнят с помия, обаче повечето, дето плюят използват нерегистрирани никиве(просто ги е страх, наи вероятно)

..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: bokata]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано20.01.06 17:33



Bokata …махнах темата защото се беше разпенил срещу Мунчо.

Прави разлика между регистриран ник и не регистриран.
Истинския Мунчо имаше пост различен от първия.
За напред не обиждай моля те „урболешката „ и пиши на кирилица….това също е основание …





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано22.01.06 10:30



„Правила на клуб Силистра”

Чл. 1. В клуб Силистра се пише на кирилица. Текст, който не е изписан на кирилица се изтрива от модератора. Допуска се изключение за цитати, текстове на чужд език, като текстове на песни, стихотворения и др. и изписване на думи и понятия които нямат аналог в българският език.

mun4o беше прост човек...


Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: mun4o]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано23.01.06 07:41



Правилата са основание да се намеся. Един вит извинение за делата ми.
За да спя по-спокойно моля да приемем някакви правила,
Така всеки ще има основание да ми търси отговорност за несвършена работа.
Иначе ще заприличам на обикновен български магистрат , който „решава по съвест” и никой не му търси отговорност.

Макар ,че Мунчо „не е голям спец” по правоЧлена ,който предлага задължително трябва да е първи.

Чл. 1. В клуб Силистра се пише на кирилица. Текст, който не е изписан на кирилица се изтрива от модератора. Допуска се изключение за цитати, текстове на чужд език, като текстове на песни, стихотворения и др. и изписване на думи и понятия които нямат аналог в българският език.

Предлагам:
Чл. 2. Всяка реклама, флууд(flood) и спам(spam). Се трие незабавно.

Преходни и заключителни разпоредби:
Всеки ,който желае да почерпи, да се обажда поне две седмици предварително за да може да се организираме.




Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано25.01.06 08:55



Хубаво е когато има правила, но за да се спазват, те не трябва да си противоречат.

Сега ще помоля още веднъж да се обърне внимание на точки 2 и 3. Те взаимно се изключват.

Клубът по-скоро би трябвало да отразява значими теми от обществено-културния и политическия живот на града, а не да бъде мегдан за междуличностни разпри.

Успехи!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано25.01.06 21:42



къде видя точка 3? че и да се изключват даже?!

клубът отразява (и вероятно ще отразява и в бъдеще) точно това, което желаят клубарите. с леки корекции от модератора, когато се нарушава нетикета.

така че, ако искаш да се отразява политика, бъди така добра/добър да пуснеш някаква желана от теб тема за обсъждане. и може да получиш разнообразни резултати - по темата, по стила, за правописните грешки, за некои съображения, за не знам си какво си и т.н. ама така да си седиш и да си пожелаваш - не, не е това начина. както беше казал леос навремето - клубът си е наш. дирчето е собственик на сърверите и трафика, но клубът си е наш. и какъвто си го направим - такъв ще бъде.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: onzi]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано26.01.06 11:42



Да, може би първо трябваше да покажа върху какво точно се основават разсъжденията ми.

Ето, прочети:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Няма да изтрия нито едно мнение накърняващо общественото и служебно положение на които и да е /било и най-хрисимата овца/.

3.Няма да пусна нито един „постинг”, изнасящ лични данни и интимни неща за който и да е/било и най-голямата гадина/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Мисля, че не е необходимо толкова остро да влизаш. Ако забелязваш - моя постиг е изцяло доброжелателен. Не съм се изказала негативно за нищо - просто отбелязах една неточност, причините за която може да са най-различни - бързане, недоглеждане...

Е, сега ако толкова много ви се е развило чувството за собственост, че да не пускате никой друг в клуба - ваша работа. Нама да се натискам толкова. Аз също съм от Силистра. Но знам ли - може да приемете правило в клуба да влизат само силистренци, живеещи в Силистра. Дори и да е така - пак ще пожелая успехи и развитие!

Хайде, със здраве!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано26.01.06 21:19



Цитираните от Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa цифри са от моите принципи , които смятам да спазвам.
Обществените личности са тези на които им плащам заплатите….и ако някои от тях сгафи ,не ме карайте да питая топли чувства към него.
Изнасяне на лични данни и откровени обиди към личността е нещо , което и конституцията забранява.
Да границата е много тънка….затова искам някакви правила .

Въвеждам 3. точка/на Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa/
Изнасяне на лични данни ,откровени обиди, както и лични нападки към потребител на форума ще бъдат изтривани без предупреждение.



Тема ПРОЕКТО ПРАВИЛА НА КЛУБАнови [re: po_debeliq]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано26.01.06 21:26



ПРОЕКТО ПРАВИЛА НА КЛУБА
Преамбюл :

Този клуб е на всички граждани на свет/не само на живеещите в Силистра/,без разлика на пол, възраст, цвят на кожата, семейно положение, полова ориентация ,телесна маса, носене на пиене, долни мераци и неосъществени помисли.
Всеки има правото да ръси мозъци ,изказва мнение и да опонира на друго мнение.



Чл. 1. В клуб Силистра се пише на кирилица. Текст, който не е изписан на кирилица се изтрива от модератора. Допуска се изключение за цитати, текстове на чужд език, като текстове на песни, стихотворения и др. и изписване на думи и понятия които нямат аналог в българският език.

Чл. 2 Всяка реклама, флууд(flood) и спам(spam). Се трие незабавно..

Чл. 3./на Др. Mиxaйлoвнa/ Изнасяне на лични данни ,откровени обиди, както и лични нападки към потребител на форума ще бъдат изтривани без предупреждение.

Преходни и заключителни разпоредби:
Чл. 1.Не четкайте модератора , той е пинтия –няма да почерпи.
Чл. 2. Всеки ,който желае да почерпи, да се обажда поне две седмици предварително за да може да се организираме.

Редактирано от po_debeliq на 29.01.06 09:42.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано26.01.06 22:18



хех
ако прецениш, че с нещо съм те обидил - извинявай. не това беше целта на постинга ми. въобще не вдянах, че обсъждаш принципите на мода, а не проектоправилата.

със здраве.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: onzi]  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано29.01.06 21:40



Ми, пич, супер! Айде като ще трием реклами, виж го тоя "любознателния" дето иска да прокарва телефони. Неща да ти се буркам...ама...ТОВА ДРАЗНИ!


поздрави!

..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: ПРОЕКТО ПРАВИЛА НА КЛУБАнови [re: po_debeliq]  
Автор voiT ()
Публикувано30.01.06 14:57



Е, честито мога да ви кажа само! Най-после..., че то беше станало малко срамно в този клуб напоследък..
Изглежда, че и модератор на място сте си избрали!
Като роден в Силистра с удоволствие ще се отбивам по-често...
Хайде, със здраве

Запознай се с „Проекто правилника „ на клуба ,раздел „Преходни и заключителни разпоредби” Чл.1.!!!

Редактирано от po_debeliq на 30.01.06 19:52.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано01.02.06 15:03



Мдаамм...

В такъв случай се оказва, че аз съм се позовала не на правилата на клуба, а на принципите, които господин модераторът възнамерява да спазва.

Но като вземем предвид, че принципите на модератора са НЕписани правила на клуба - значи иде реч за едно и също нещо.

О, благодаря, поласкана съм, но няма да е необходимо да бъда афиширана чак толкова. Даже съм готова да подпиша декларация за отказ от авторски права.

"Незнайна нека си отмина,
но твоят марш да не запре!
Така реките губят име
когато стигат до море".



Редактирано от Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa на 01.02.06 15:15.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: onzi]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано01.02.06 15:12



Дума да няма!

Това с обиждането е останало далеч в детската градина. Всичко е въпрос на гледна точка.
Но ти дължа благодарност за това, че у теб не се е загубил усета към необходимостта да ревизираме даже и собствените си мнения. Това е похвално и не се среща често.

Сполай ви!
И до нови срещи!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Лилитo ()
Публикувано10.02.06 18:06



Йееееееееееееееей!!!

Най-после да доживея да видя клуба на родния си град да се самоорганизира и да прояви повече креативност в публичните виртуални изяви!

Дано да ви върви като по вода и да не стане вода газят, пък жадни ходят!

Винаги съм казвала, в тоз град има изключителен потенциал, който може да е поизпосталял през последните години, но го има! Не се затрива току-така, нещо дето си го е имало винаги!

Хайде, хаирлия да е! Коит сме излезли отдавна от града, ще идваме да удряме по едно рамо... ако се налага и по един ритник, за придавне на начална скорост!






Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор*ПиПилoтa* (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 20:49



Гледам си ми отправил предопреждение..ок няма проблем.Тук чета защитаваш правата на участниците във форума ..браво ,но не разбрах ,защо си избираш хора и тях защитаваш.Аз моите права си ги знам това съм учила и това работя,запозната съм с моите и на хората правата,но при теб има проблем...не си безпристрастен и си миля,че трябва да поробатиш по въпроса...Това си е мое мнение ..нищо лично


"Тук имаше една ПиПилота,но вече я няма"



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: *ПиПилoтa*]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано09.07.06 23:04



Предупреждението беше във вит на шега…за това го заградих с усмивки..



Винаги съм смятал ,че още има какво да науча … вярвай ми уча се , и поучавам.
Ето защо ,в знак на съгласие с твоето мнение въвеждам нов член..в твоя чест и благодарение на теб.

Чл.4/на ПиПилoтa/ Всеки ,който се почувства обиден,нагрубен,несправедливо обвинен , от мнение в форума , има правото да поиска от модератора ,чрез лична бележка , това да бъде изтрито изцяло или променено от части.

До този момент не съм отказал на никой.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор*ПиПилoтa* (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 09:17



Благодаря!Трогната съм и не очаквах подобно добро отношение.Надява се не те засегнах,но ако е така поднасям моите извинения към теб.



"ПиПилотка днес е щастлива"



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Пyнчo (стар познат)
Публикувано07.09.06 11:55



По - дебел , направи , ако можеш постоянна рубрика поредицата на
гарга_рошава "ХАЙКУ" !

Гарга - поздравления !!!!

Рядък поетичен талант ! Желая нови творчески успехи !





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Пyнчo]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано19.09.06 22:23



Вери тенкю за оценката. Ама не съм твърде сигурна,че таланта ми може да захрани постоянна рубрика



Естествено -скромнича,нали се сещаш



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторнeвepoятнo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 11:06



Щом смяташ така, защо си оставил личните мнения за двамата общ.съветници - единия бил "гелосано пиянде" и още куп други неща, дето не ми се повтарят, (а това, че е протестански пастор, ако е, де, не е лошо, протестанството е една от официалните религии в България); или пък за другия - бил циганин, това е подтиг към верска нетърпимост и точно в Конституцията има текст за това, а дали е убиец ще каже съда, до тогава "всеки е невинен, до доказване на противното", все пак живеем в правова държава...
Не си спазваш правилата, да не говорим, че другите не го правят. Когато става дума за обществените дела на тези хора, спор няма, пишете, дори бих подкрепил такива неща, но за личния им живот, или вярата и произхода им, това е "гадно"...
Все пак си мисля, че не са показателни, тия двамата, за манталитета и мисленето на общинските съветници в Силистра. Е, може и да греша, дайте да поспорим в тази насока, а?!?!?!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: нeвepoятнo]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано05.04.07 11:04



Готов съм да обсъдим темата за „свободата на словото ,изнасянето на лични данни, и обидите”.Само че с регистрирани потребители…
На лична бележка може всеки да поиска да коригирам или изтрия някое мнение, аз ще преценя и…до сега не съм отказвал…
Като Снежанка съм , тая на дядо мраз , изпълнявам желания….е не се увличай те в желанията си…, мерцедеси и апартаменти в София не раздавам….
Аз съм само един ПРОСТ модератор , не съм фея на цветята….





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 10:05



Много цензура има тука????????????????????



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: A3]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано13.09.07 10:34



Има я....за кухи лейки винаги има





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Пoп Cтaвpи]  
Авторandronika71 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 21:07



Дядо Попе, ти май се изживяваш като подгласник на модератора, а?



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: andronika71]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано13.09.07 21:34



Кръстник ми е ..носи ми кръста…и анатемосва там където ми е неудобно.





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: andronika71]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано13.09.07 21:34



Кръстник ми е ..носи ми кръста…и анатемосва там където ми е неудобно.





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
АвторT.Toдopoв (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 22:08



Обади се някой, който твърди, че е модератора. Не се представи! Твърди, че нарушавам правилата му! Ако знаете кой е, моля обадете се на *********! Ще му обясня правилата за цивилизована комуникация лично!!!

Чл. 3./на Др. Mиxaйлoвнa/ Изнасяне на лични данни ,откровени обиди, както и лични нападки към потребител на форума ще бъдат изтривани без предупреждение.

Правилата важат за всички!!! Ебати кмета ,който още не е станал и ги нарушава!!

Редактирано от po_debeliq на 20.10.07 22:53.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
АвторT.Toдopoв (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 07:25



Г-н МОДЕРАТОР, добро утро! Благодаря, че изтрихте мобилния ми номер според строгите правила на форума! Напомням Ви, че прозрачност, откритост и борба с корупцията са основните правила на ГЕРБ. След като намеренията Ви са други - на добър път! По делата ни разпознават...



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторtoshkotodorov (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 07:46



Г-н МОДЕРАТОР, добро утро! Благодаря Ви, че изтрихте мобилния ми номер според строгите правила на форума! Прозрачност, откритост и борба с корупцията са основните правила на ГЕРБ. След като намеренията Ви са други - на добър път! По делата ще ни разпознаят...



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: T.Toдopoв]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано21.10.07 08:31



Ма-а-а-ле. И да не си беше написал името, щяхме да разберем от чия школа си. Какво като ти се е обадил? Нормално е да го направи при условие, че нерегистриран потребител изнася лични данни! Щото ако не го беше написал ти, пак щеше да врякаш "Ако знаете кой е, моля обадете се на *********! Ще му обясня правилата за цивилизована комуникация лично!!!"


Драги съграждани, ако този се докопа до кметския пост ще ни бият и ще ни таковат май





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: roshavata_garga]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано21.10.07 08:37



Рано си станала днес:))))))))

Пия, ама с мярка- до насиране!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 20:03



карай си скапания Форд и не се прави на интересен,защото и ти си писал глупости във форума



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: нeвepoятнo]  
Авторbalona (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 20:53



защо има недостъпни теми? кой ги заключва, г-н модератор?





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторпpoдaвaч (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 19:47



Ало модератора, посочи ми къде в правилата на клуба има забрана да се пускат лични частни обяви??? Що ми триеш обявата???





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: пpoдaвaч]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано22.08.08 11:04




Споко ще го пишем .




Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторhades (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 07:24



Marhaba debel:}}}} vikam da te pitam neshto dokga shte tarpish izkazvania ot individi kato popa izkazvania vuv vsqka tema i vse ne po temata neadekvatno i glupavo spored men oporachiha foroma tia hora ne govorq za novata mu postavena tema a izkazvaniata po drugite takiva shte me otkajat da vlizam v foroma takiva glupaci kato toia aide do skoro leka rabota:}}}}}



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор rujero (непознат )
Публикувано07.03.09 12:31



koi izmislia pravilata,koi kaza 4e triabva da ima pravila.i to v neta...gledai ti





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторsashtia (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 08:23





Редактирано от po_debeliq на 07.05.09 08:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.