Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 14.05.24 
Градове
   >> Силистра
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор*ПиПилoтa* (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 20:49



Гледам си ми отправил предопреждение..ок няма проблем.Тук чета защитаваш правата на участниците във форума ..браво ,но не разбрах ,защо си избираш хора и тях защитаваш.Аз моите права си ги знам това съм учила и това работя,запозната съм с моите и на хората правата,но при теб има проблем...не си безпристрастен и си миля,че трябва да поробатиш по въпроса...Това си е мое мнение ..нищо лично


"Тук имаше една ПиПилота,но вече я няма"



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: *ПиПилoтa*]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано09.07.06 23:04



Предупреждението беше във вит на шега…за това го заградих с усмивки..



Винаги съм смятал ,че още има какво да науча … вярвай ми уча се , и поучавам.
Ето защо ,в знак на съгласие с твоето мнение въвеждам нов член..в твоя чест и благодарение на теб.

Чл.4/на ПиПилoтa/ Всеки ,който се почувства обиден,нагрубен,несправедливо обвинен , от мнение в форума , има правото да поиска от модератора ,чрез лична бележка , това да бъде изтрито изцяло или променено от части.

До този момент не съм отказал на никой.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор*ПиПилoтa* (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 09:17



Благодаря!Трогната съм и не очаквах подобно добро отношение.Надява се не те засегнах,но ако е така поднасям моите извинения към теб.



"ПиПилотка днес е щастлива"



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Пyнчo (стар познат)
Публикувано07.09.06 11:55



По - дебел , направи , ако можеш постоянна рубрика поредицата на
гарга_рошава "ХАЙКУ" !

Гарга - поздравления !!!!

Рядък поетичен талант ! Желая нови творчески успехи !





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Пyнчo]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано19.09.06 22:23



Вери тенкю за оценката. Ама не съм твърде сигурна,че таланта ми може да захрани постоянна рубрика



Естествено -скромнича,нали се сещаш



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторнeвepoятнo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 11:06



Щом смяташ така, защо си оставил личните мнения за двамата общ.съветници - единия бил "гелосано пиянде" и още куп други неща, дето не ми се повтарят, (а това, че е протестански пастор, ако е, де, не е лошо, протестанството е една от официалните религии в България); или пък за другия - бил циганин, това е подтиг към верска нетърпимост и точно в Конституцията има текст за това, а дали е убиец ще каже съда, до тогава "всеки е невинен, до доказване на противното", все пак живеем в правова държава...
Не си спазваш правилата, да не говорим, че другите не го правят. Когато става дума за обществените дела на тези хора, спор няма, пишете, дори бих подкрепил такива неща, но за личния им живот, или вярата и произхода им, това е "гадно"...
Все пак си мисля, че не са показателни, тия двамата, за манталитета и мисленето на общинските съветници в Силистра. Е, може и да греша, дайте да поспорим в тази насока, а?!?!?!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: нeвepoятнo]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано05.04.07 11:04



Готов съм да обсъдим темата за „свободата на словото ,изнасянето на лични данни, и обидите”.Само че с регистрирани потребители…
На лична бележка може всеки да поиска да коригирам или изтрия някое мнение, аз ще преценя и…до сега не съм отказвал…
Като Снежанка съм , тая на дядо мраз , изпълнявам желания….е не се увличай те в желанията си…, мерцедеси и апартаменти в София не раздавам….
Аз съм само един ПРОСТ модератор , не съм фея на цветята….





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 10:05



Много цензура има тука????????????????????



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: A3]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано13.09.07 10:34



Има я....за кухи лейки винаги има





Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Пoп Cтaвpи]  
Авторandronika71 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 21:07



Дядо Попе, ти май се изживяваш като подгласник на модератора, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.