Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 14.05.24 
Градове
   >> Силистра
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано25.01.06 21:42



къде видя точка 3? че и да се изключват даже?!

клубът отразява (и вероятно ще отразява и в бъдеще) точно това, което желаят клубарите. с леки корекции от модератора, когато се нарушава нетикета.

така че, ако искаш да се отразява политика, бъди така добра/добър да пуснеш някаква желана от теб тема за обсъждане. и може да получиш разнообразни резултати - по темата, по стила, за правописните грешки, за некои съображения, за не знам си какво си и т.н. ама така да си седиш и да си пожелаваш - не, не е това начина. както беше казал леос навремето - клубът си е наш. дирчето е собственик на сърверите и трафика, но клубът си е наш. и какъвто си го направим - такъв ще бъде.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: onzi]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано26.01.06 11:42



Да, може би първо трябваше да покажа върху какво точно се основават разсъжденията ми.

Ето, прочети:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Няма да изтрия нито едно мнение накърняващо общественото и служебно положение на които и да е /било и най-хрисимата овца/.

3.Няма да пусна нито един „постинг”, изнасящ лични данни и интимни неща за който и да е/било и най-голямата гадина/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Мисля, че не е необходимо толкова остро да влизаш. Ако забелязваш - моя постиг е изцяло доброжелателен. Не съм се изказала негативно за нищо - просто отбелязах една неточност, причините за която може да са най-различни - бързане, недоглеждане...

Е, сега ако толкова много ви се е развило чувството за собственост, че да не пускате никой друг в клуба - ваша работа. Нама да се натискам толкова. Аз също съм от Силистра. Но знам ли - може да приемете правило в клуба да влизат само силистренци, живеещи в Силистра. Дори и да е така - пак ще пожелая успехи и развитие!

Хайде, със здраве!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано26.01.06 21:19



Цитираните от Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa цифри са от моите принципи , които смятам да спазвам.
Обществените личности са тези на които им плащам заплатите….и ако някои от тях сгафи ,не ме карайте да питая топли чувства към него.
Изнасяне на лични данни и откровени обиди към личността е нещо , което и конституцията забранява.
Да границата е много тънка….затова искам някакви правила .

Въвеждам 3. точка/на Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa/
Изнасяне на лични данни ,откровени обиди, както и лични нападки към потребител на форума ще бъдат изтривани без предупреждение.



Тема ПРОЕКТО ПРАВИЛА НА КЛУБАнови [re: po_debeliq]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано26.01.06 21:26



ПРОЕКТО ПРАВИЛА НА КЛУБА
Преамбюл :

Този клуб е на всички граждани на свет/не само на живеещите в Силистра/,без разлика на пол, възраст, цвят на кожата, семейно положение, полова ориентация ,телесна маса, носене на пиене, долни мераци и неосъществени помисли.
Всеки има правото да ръси мозъци ,изказва мнение и да опонира на друго мнение.



Чл. 1. В клуб Силистра се пише на кирилица. Текст, който не е изписан на кирилица се изтрива от модератора. Допуска се изключение за цитати, текстове на чужд език, като текстове на песни, стихотворения и др. и изписване на думи и понятия които нямат аналог в българският език.

Чл. 2 Всяка реклама, флууд(flood) и спам(spam). Се трие незабавно..

Чл. 3./на Др. Mиxaйлoвнa/ Изнасяне на лични данни ,откровени обиди, както и лични нападки към потребител на форума ще бъдат изтривани без предупреждение.

Преходни и заключителни разпоредби:
Чл. 1.Не четкайте модератора , той е пинтия –няма да почерпи.
Чл. 2. Всеки ,който желае да почерпи, да се обажда поне две седмици предварително за да може да се организираме.

Редактирано от po_debeliq на 29.01.06 09:42.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано26.01.06 22:18



хех
ако прецениш, че с нещо съм те обидил - извинявай. не това беше целта на постинга ми. въобще не вдянах, че обсъждаш принципите на мода, а не проектоправилата.

със здраве.

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: onzi]  
Автор amyLee (нищо особено)
Публикувано29.01.06 21:40



Ми, пич, супер! Айде като ще трием реклами, виж го тоя "любознателния" дето иска да прокарва телефони. Неща да ти се буркам...ама...ТОВА ДРАЗНИ!


поздрави!

..........When the world gets in my face. I say: Have A nice Day


Тема Re: ПРОЕКТО ПРАВИЛА НА КЛУБАнови [re: po_debeliq]  
Автор voiT ()
Публикувано30.01.06 14:57



Е, честито мога да ви кажа само! Най-после..., че то беше станало малко срамно в този клуб напоследък..
Изглежда, че и модератор на място сте си избрали!
Като роден в Силистра с удоволствие ще се отбивам по-често...
Хайде, със здраве

Запознай се с „Проекто правилника „ на клуба ,раздел „Преходни и заключителни разпоредби” Чл.1.!!!

Редактирано от po_debeliq на 30.01.06 19:52.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано01.02.06 15:03



Мдаамм...

В такъв случай се оказва, че аз съм се позовала не на правилата на клуба, а на принципите, които господин модераторът възнамерява да спазва.

Но като вземем предвид, че принципите на модератора са НЕписани правила на клуба - значи иде реч за едно и също нещо.

О, благодаря, поласкана съм, но няма да е необходимо да бъда афиширана чак толкова. Даже съм готова да подпиша декларация за отказ от авторски права.

"Незнайна нека си отмина,
но твоят марш да не запре!
Така реките губят име
когато стигат до море".



Редактирано от Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa на 01.02.06 15:15.



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: onzi]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано01.02.06 15:12



Дума да няма!

Това с обиждането е останало далеч в детската градина. Всичко е въпрос на гледна точка.
Но ти дължа благодарност за това, че у теб не се е загубил усета към необходимостта да ревизираме даже и собствените си мнения. Това е похвално и не се среща често.

Сполай ви!
И до нови срещи!



Тема Re: Правила на клуб Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Лилитo ()
Публикувано10.02.06 18:06



Йееееееееееееееей!!!

Най-после да доживея да видя клуба на родния си град да се самоорганизира и да прояви повече креативност в публичните виртуални изяви!

Дано да ви върви като по вода и да не стане вода газят, пък жадни ходят!

Винаги съм казвала, в тоз град има изключителен потенциал, който може да е поизпосталял през последните години, но го има! Не се затрива току-така, нещо дето си го е имало винаги!

Хайде, хаирлия да е! Коит сме излезли отдавна от града, ще идваме да удряме по едно рамо... ако се налага и по един ритник, за придавне на начална скорост!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.