Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 29.05.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема спасете бездомните кучета в Силистранови  
АвторCEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 22:59



Колко бях изумена преди няколко дни, когато случайно минавайки по новоасфалтирания булевард еди-кой си, не му знам наименованието обаче, водещ към Митницата и успореден на р.Дунав, когато се натъкнах на изолатора на Ербауер за бездомни кучета. Действащ, пълен с животни, оставени без храна и без вода да се мъчат. Слаба ли ми е паметта или през м. март местната преса се тръбеше, че Общински съвет гласувал решение, според което бездомните кучета по принцип и като цяло се събират, обезпаразитяват, кастрират и маркират, преди да се върнат обратно, откъдето са хванати. Защотото това били хуманните мерки, които се предприемали в Европа...Да, ама не!

Това се оказа поредната лъжа на Общината, колко изненадващо...Оказа се, когато поразпитах тук-там, че се кастрират много малко животни, мъжки екземпляри, водачи на глутници, а всички други се унищожават по каналния ред. Нищо чудно, вероятно парите за обезпаразитяване на кучетата отиват за поредния банкет на Общинарите или за поредната помпозна заря по повод Празниците на Силистра. Ако г-жа Галина Даскалова, многоуважаван експерт в общината по селскостопанските въпроси има да каже нещо - моля...
А иначе - някой да знае за неправителствена организация, която да се заинтересува за спонсорирането на този проблем или за организация за защита на животните, към която един обикновен човек, който обича животните, а не ги убива и яде, може да се обърне?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Авторeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 07:53



А бездомните и луди хора по улиците кой ще спаси и нас от тях че са много опасни някои страх ни е да подим по улиците с децата ни обърнете внимание



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Авторexo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 13:14



къде отодоха онези 800.000 лв.гласувани от общ.съвет за приют за кучета ?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: exo]  
Авторppp (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 16:58



еми да спасим и циганите тогава



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: exo]  
Авторoнчo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 21:42



на майка ти в гъзецо отидоха бе селяндур



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: ppp]  
АвторПoндьo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 22:25



Че тях нали ги включваме. И както попита един познат - на колко - 220 или 380 волта да ги включва?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Автор onzi (непознат )
Публикувано30.08.07 17:00



а ти имаш ли куче? разхождаш ли го? като се изсере на полянката, чистиш ли след него? или му оставяш екскрементите там, та после да си играят децата с тях?

а бездомните кучета са ми през оная работа. всъщност, като се замисля, много по-добре е да ги няма. за да не могат да се събират на глутници и да ходят да ръфат хората.

като си толкова загрижена за помиярите, колко помияра си гледаш вкъщи?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: onzi]  
АвторCEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 01:23



Ето заради егоцентрични консуматори като onzi или къфто и да е там Силистра ще остане на опашката на инфраструктурното развитие.
А на въпроси как си гледам помияра и дали му чистя мога да отговоря само по един-единствен начин...Хора, на които не им дреме за решаването на даден проблем, нямат право да търсят сметка за каквото и да е...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
АвторШapo (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 05:50



Кучетата трябва да се премахнат от градската и селска обществена среда. Мисля, че фирмата която ги събира си върши добре работата, но може би не е стимулирана окончателно да реши проблема. Например ако до сега са давани по 20 лв. за обработено куче, то за в бъдеще на фирмата трябва ежемесечно да се дава определена сума - например 1000 лв. и ако има скитащи кучета да се приспада от тия 1000 лв. по 20 за всяко намерено скитащо куче. Така тези които се занимават с дейността ще бъдат стимулирани да няма скитащи кучета, а защо не и други животни - котки, кози, кокошки и др.

Отглеждането в домашни условия най-вече на кучета за мен също е проблем, заради изпражненията, които се ръсят на всякъде. Не само по градинки, а в дворовета на детски градини, паркове, училища, улични тротоари и др. места.

Народа го е казъл: куче е за двор, котка е за мазе!



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Автор onzi (непознат )
Публикувано01.09.07 13:58



егоцентричният консуматор в случая си ти. аз не искам глутници гладни помияри да плашат жените и децата, които се разхождат сами. също така не искам полянките, където децата играят, да са минирани от кучешки екскременти. припомни си уроците по биология от училище - там специално се учеше за кучешката тения.

ти като толкова искаш - гледай си ги, но не ми пречи. което значи да ги разхождаш тях с каишка и намордник, а ти - с лопатка и метличка да им чистиш. вземи си 5-6-7-8-10 помияра, обезпаразити си ги и си ги гледай. нема лошо.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Авторшeac (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 09:39



Хубаво е,че има хора като теб.В този град е пълно с идиоти.За жалост едва ли може да се направи нещо.Фирмата Ербауер заедно с общината действат в пълен разрез с закона,понеже вече има закон за защита на животните и това което вършат е подсъдимо,но преди всичко е нечовешко.А госпожа галина даскалова е една безсърдечна арогантна женица,при това без никакви угризения на съвеста.Как заспива?За съжаление в Силистра няма неправителствена органезация в защита на бездомните кучета.Бъди щастлива Селена.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: шeac]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 12:30



Не знам дали тази госпожа заспива , но аз вече две седмици не мога да спя от тия помияри.Изобщо не ме интересува какво ги правят и кой се занимава с тази работа.ПИТАМ СЕ ЗА КАКВО СИ ПЛАЩАМ ДАНАЦИТЕ?!? И това всичко се случва пред и във болницата.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: AZ]  
АвторПpokoпи Пpokoпиeв (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 08:16



"ПИТАМ СЕ ЗА КАКВО СИ ПЛАЩАМ ДАНАЦИТЕ?!?"
Интересен въпрос! То в цялата държава кой ли може да ти отговори, та в Силистра да има такъв титан на управленската мисъл!



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 15:12



Случайно попаднах на темата и просто не се сдържах да не пиша!!!
Тези "кучкари" преди около месец пред по-малки деца от моя квартал са убили кварталното ни куче!!!Куче,което беше в този квартал повече от 8 години.Куче,което всички обичаха,грижеха се за него,дори когато се наложи го носехме на ветеринар!!!Куче,което с нищо не заплашваше хората от квартала!!!Куче,което спаси мен самата преди години,когато един ром (не казвам циганин,защото го считам за голяма обида) започна да ме дърпа към един от входовете!!!Целия ни квартал още не може да повярва,че нея (кучето ни) я няма!!!Хора от нашия и от съседен квартал ходиха до "кучкарника" да я търсят (все пак се надявахме децата от квартала да са объркали и тя да не е обита,а просто приспана докато я занесат до "кучкарника"),но...без успех...
Честно казано въпреки,че съм само на 17 ми идва да отида в тоя скапан "кучкарник" заедно с тези деца и да им тегля такива п*тки ма*ни...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано17.05.08 09:57



а кварталното ви куче обезпаразитено ли беше? беше ли регистрирано? кой му плащаше данъка? кой го разхождаше? кой почистваше след него, като се изсере на полянката?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: onzi]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 10:23



А ти защо не помислиш преди да пишеш?!
1.Няма как да се плаща данък на куче,което живее в квартал,а не в къща или апартамент!!!
2.Да обезпаразитяваха го всеки месец!!!
3.Изказа се неподготвен с изречението "кой почистваше след него,като се изсере на полянката?" ...Ти да не си мислиш,че живееш в друга държава (или поне в София) Никой не чисти след кучето си без значение дали е регистрирано!!!Както и повечето силистренци още не плащат данък за кучетата...!!!!
4.Чети всичко,което съм писала!!!В случай,че не знаеш "кучкарите" нямат право да убиват моментално кучето и то в квартала,в който са го намерили!!!По закон кучкарите трябва да го заведат в кучкарника,където стои 7 дена (освен ако не е опасно,но тя не беше) Преди 2-3 дена разбрах,че и други хора от квартала ми са ходили да проверяват за кучето (по малко от седмица след като изчезна).Показали са и снимки на кучето,но човека,който е говорил с тях е казал,че не е водено такова куче...





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано17.05.08 16:48



1. след като кучето няма собственик, който да го регистрира, то се води помияр. потърси из нормативната база термина "квартално куче" и като го намериш, цитирай източника. успех.

2. не ти вярвам. сама си писала по-горе "когато се налага", а не "всеки месец"

3. докато собствениците на кучетата не започнат да почистват след любимците си, не искам да виждам нито едно куче по улиците и градинките, където играят деца. по-горе бях писал за кучешката тения. вече трябва да си учила за нея - нали пишеш, че си на 17

4. какво имат право кучкарите и какво не ми е през онази работа. това, което искам от тях и от общинската полиция е да не ме преследват глутници (мен, жена ми или децата ми); да не се налага да обрисвам всяка полянка, в която детето ми иска да потича, за кучешки мини; ако мерна куче по поляни/алеи/улици и то е с каишка, то освен каишка да има и намордник и стопанин с метличка и лопатка...

-------------

а ти защо не помислиш преди да пишеш?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: onzi]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 17:06



1.Не мислиш ли,че това понякога е месец (мах 45 дена)
2.Спокойно учила съм за тенийте и т.н. Ако си с добра хигиена ще ти е малко трудно да я лепнеш
3.Сори ама май не си вярваш

Никога няма да видиш на поляна куче с каишка и наморник!!!Дори в държави,които са 10000000 пъти по-развити от мизерната БГ :)
4.И на мен ми е през п**ката за твоето мнение ама не мислиш ли,че ако твоето дете (до 8-9 годишно) види как някакви идиоти убиват по нехуманен начин някое животно (към което е превързано) това няма да остане като травма в съзнанието му?!

По тая тема мога да ти споря много :) Все пак хора всякакви :) Едни обичат животните (като мен) Други забравят,че и животните имат права и т.н. (като теб) И тоно заради хора като теб в Америка и другите по-нормални страни има закони,които наказват подобни същества като нашите "кучкари" с глоби над 500$ и затвор над 1 година...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано17.05.08 17:29



хехех

1. не, не мисля. това, което мисля е, че се мъчиш да се изсулиш от темата. ако беше всеки месец, щеше да го напишеш. ти писа "когато се налага"

2. учила си каквото се учи в училище. ако ти се губи половин ден, иди при личния си лекар и разпитай за подробности.

3. както вярно е отбелязано в една поговорка, кучето скача според тоягата. така че (пак поговорка) никога не казвай никога.

4. старая се да превързвам децата си с бинтове, марли и всякакви такива стерилни превръзки, а не с животни

. колкото до привързването (ех, език наш роден...) - да, вероятно ще запомни инцидента. чак травма - не вярвам

и тук имаме закони, задължаващи собствениците на домашни любимци на разни неща. интересно ще бъде лятото, като тръгнем на разходка из парка.

не съм убеден, че можеш да спориш кой знае колко. да повтаряш като папагал разни тези - да. но това не е спор.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Шapo]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 11:48



Смърт на бездомните улични кучета ... ако някой не иска да са бездомни и уличини да си ги вземе у дома си и да се грижи за тях.
Лично аз ако имах оръжие бих застрелвал всяко такова...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 11:50



Смърт на бездомните улични кучета ... ако някой не иска да са бездомни и уличини да си ги вземе у дома си и да се грижи за тях.
Лично аз ако имах оръжие бих застрелвал всяко такова...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано19.05.08 12:00



още шест пъти го напиши





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: onzi]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано19.05.08 13:48




Адиии стига пали фитили и ти




Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 14:56



малко оффтопик :)
Ти имаш ли някое положително мнение (besniq)

А и като ти гледам мнението в другата тема...Друго освен газов пистолет май няма да можеш да си вземеш



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Шapo]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 16:19



Народа го е казъл: куче е за двор, котка е за мазе!

Не го е казал народЪТ, а го е казал някой бесен селяндур от силистренските села! Само селяндур може да гледа кокершпаньол или пекинез, респективно куче с подобен размер на двора. Особено през зимата! Да не говорим, че апартаментите все още са рядкост по селата, така че съответният селяндур няма как да си представи куче или котка в апартамент. И си раздува лафчета, без изобщо да знае, че светът не се върти около мизерното му дворче!





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: AZ]  
АвторGravel pit (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 19:00



Ti pyk za kakvo pla6ta6 danaci ??? Az ima 5 ku4eta i si pla6tam danacite za tqh.Izvejdam go s namornici za6toto spored drugite sa mnogo zli.A za6to trqbva da si igraete na trevata kato e samo za kravota ima si alei i peiki.Za izprajneniqta za da ima6 ku4e to trqbva da e obezparaziteno ako e nqma smisyl da se trevojite i izprajneniqta se razlagat mnogo byrzo



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 19:42



Бесния напълно съм съгласен с теб.Който живее срещу болницата или скоро е минавал от там след 22 до 05 часа знае за какво става дума.Няма оправия.Трябва сами да се оправяме.ТОВА Е!!!!!! ОСВЕН ЧЕ НЯКОЙ ТЪПАНАР РАЗХОЖДА ПО ЕДНО СМОТАНО И МИРИЗЛИВО КУЧЕ,КОЕТО ПИКАЕ И СЕРЕ КЪДЕТО СВАРИ-УЖАС!!!



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 11:17



Що бе, детенце? И пръчка може да си вземе, не му трябва разрешително за нея.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Gravel pit]  
Автори aз тaka миcля (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 12:01



Не се въздържах вече.Не че много ти разбрах какво искаш да кажеш, но не ме успокоява факта, че детето ми/ на година и половина/ може да ми донесе кучешка мина, била тя и обезпаразитена и бързо разлагаща се- отвратително е, ако ти ще се изкефиш от този факт аз не!!!!!!! Относно хигиенните навици, споменати по горе, не хода с водоноска да мия ръцете на детето си при всяко подане. Давате пример с цивилизовани страни, знаете ли какво ще стане там ако някой допусне домашният му любимец да минира някъде на обществено място!?!!?!





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 16:52



не че няма да мога ... просто не искам
не съм любител на оръжията - те не решават проблемите
Затова съм и писал АКО имах, а не че искам да имам оръжие ...
но това е друга тема ... идеята ми беше, че уличните кучета са
напаст и единствения начин за решаването й в нашите български условия е тяхното изтребване - тотално и безпощадно ...
може да има държави, в които да се прибират в специални кучкарници, но съгласи се, че в БГ държавата няма пари да се грижи за достатъчно добре за децата без родители и т.н., а за кучетата да не говорим ... може би мнението ми да ти се струва неположително, грубо и садистично дори ... но едва ли имаш белези от зъбите им по себе си /не ти го и пожелавам дори/, но аз имам познати които са си патили ...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 20:26



За твое сведение имам белези от куче!!!Една болонка (болонка,болонка ама с характер на питбул

) ми съдра раката и ме захапа много жестоко по едната гърда (колкото и смешно да се стори на някой)!!Още ми стоят белезите ама това не ми пречи да обичам животните!!!Вярно е,че в скапаната ни държава всеки мисли за себе си и точно поради тази причина има бездомни животни и хора на улицата...!!!Съгласна съм,че опасните кучета трябва да се убиват,НО по хуманен начин!!!А и мисля,че за силистренския изолатор бяха отпуснати достатъчно пари за кастрация и маркиране на кучетата!!!Ако "кучкарите" не правеха циганските работи като "лява ръка,десен джоб" нямаше да имаме проблеми с кучетата!!!Вярно е,че щеше да има доста кучета по улиците,но къде ли ги няма?!А и не виждам какъв е проблема да има кучета по улиците щом са кастрирани и маркирани (а щом са пуснати значи не са агресивни).Наистина е неприятно когато се изхождат в градинките,но нима домашните кучета не го правят?!

-------------------------------------

Спирам да пиша,защото съм канена на абитуриентска на един приятел и вече закъснявам :)
П.П. Съжелявам ако е мално несвързано,но наистина много бързах докато го пишех :)



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 19:21



За съжаление единственият начин да се отървем от силистренските селяндури също е тяхното изтребване- тотално и безпощадно!


Аз съм си патил от простотията, глупостта и жестокостта им! И виждам че част от тях търка клавиатура в тази тема...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Шapo]  
Авторmama_na_dvama (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 22:30



"Кучетата трябва да се премахнат от градската и селска обществена среда. Мисля, че фирмата която ги събира си върши добре работата, но може би не е стимулирана окончателно да реши проблема. Например ако до сега са давани по 20 лв. за обработено куче, то за в бъдеще на фирмата трябва ежемесечно да се дава определена сума - например 1000 лв. и ако има скитащи кучета да се приспада от тия 1000 лв. по 20 за всяко намерено скитащо куче. "
Идеята е страхотна, Шаро!

Обичам животните, но по си обичам децата.
А вие, които имате кучета се грижете добре за тях и потомството им. И както вече беше споменато по-горе, какво ви пречи, като си извеждате кученцето да си носите по един найлонов плик. Ще спечелите много симпатии.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
АвторDidillona (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 09:54



Мило девойче, доколкото виждам от избухналата разправия около бездомните кучета, никой не се оплаква, че куче ги е нападнало, за да ги "такова", а за да ги хапе, т.е. това че ще се кастрират, явно не е достатъчно като мярка. Това първо. Второ -хубаво е преди да се засилиш да говориш за "кучкарите" и техните действия, да провериш действително /имаш право на това по закона за достъп до информацията - аз съм се възползвала от това и даже са ми отговаряли/ какви средства за какво са харчени за кучкарите. Другото си е просто едно лаене на вятъра. И трето, да подчертая, че съм любител много на животните, особено пък на кучетата, без да държа да са "маркови", при това редовно давам храна на едно тук в квартала, което от къщата до моя блок изритаха на улицата, щото им влизало в градинката и сега то седи непрекъснато наоколо. Това обаче не означава, че съм съгласна само заради едната любов и хуманност да се сърдя на "кучкарите", както им викаш, че си вършат работата. А и да не забравя да те попитам - ти все пак срещу кучкарите ли си или за тях, защото нещо много ти объркани мненията в цялата дискусия - хем не си вършели работата, хем че взели, че убили кучетата....а как е хуманно или не, е въпрос на тълтуване. Не мисля, че като се заколи кокошката е много хуманно, но ти обичаш да си хапваш пилешко предполагам...защо не подискутираш и на тази тема.... И на последно место към всички тук във форума - абе не ви ли дразнят тези чайки, които по цял ден и цяла нощ грачат из града и правят и други нелицеприятни неща. А да видим сега кого ще обвиним, че не си върши работата добре....



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: OO7]  
АвторMMMM (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 09:56



то така като гледам ти си от най-изявената интелигенция на града, браво на теб

. Ако всички от тази група е са с подобно на твоето мислене, добре е, че не са толкова много....



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Didillona]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 14:36



1.За твое сведение аз от около 7 годишна съм вегетарианка (т.е. от около 10 години)!!!Поради простата причина,че когато бях на село неволно видях как едни съседи колят теле и го дерат...От тогава ненавиждам месото..а и мисля,че така ми е по-добре,защото по телевизията не един път са давали предавания за месото в каймата и т.н. ....
2.Мислиш ли,че ако отида в изолатора някой ще ми даде инфо?!Те като ме видят,че съм непълнолетна ще ми теглят 2 майни и ще ме изгонят!!!
3.Помисли малко ТИ!!!Когато едно куче се прибере в изолатор и се кастрира и маркира (с цел връщането му на мястото от което са го взели) значи не е агресивно и с нищо не застрашава живота на живущите в този район!!!
4.Аз съм за ПРИЮТИТЕ,а не за ИЗОЛАТОРИТЕ!!!Освен това съм ЗА истинските кучкари,а не тези,които:
-убиват животните в кварталите им пред група МАЛОЛЕТНИ деца;
-маркират по 1 на 100 кучета само за да се запишат,че са направили нещо;
-гледат само как да изкарат по лесен начин пари....
5.Щом мислиш,че нашите "кучкари" си вършат работата ми кажи в кой квартал на Силистра има маркирани кучета за да отида и да се убедя с очите си,че ония...си вършат работата!!!



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: MMMM]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 14:43



МММ това ако се отнася за мен ...


1.Не се мисля за най-интелигентната,но определено за годините си съм доста по развита умствено от някои съфорумници (ако мога да ги нарека така)
2.SORRY ама второто ти изречение е под (почти) всякаква критика...Пет пъти го четох и едвам схванах за какво пишеш



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: няkoя]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 22:13



Първо. Думите не са за теб, а за този преди теб. Второ. Специално за теб ще поясня, нищо че си доста по-развита, исках да кажа, че тоя се мисли явно за интелигенция, щом плюе селяндурите, но като му гледам какви мисли го спохождат, се радвам, че групата на интелигенцията /явно според него по-малко преобладаващата/ е наистина малко... дано си разбрала, ако не - ще ти обясня още малко ... ако съм в настроение де...



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: MMM]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 00:17



ОКИ де ОКИ не ми се карай...........Просто исках да се изясним..........!!!!!!!!!!!!!! ;)
Айде мир :)



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: AZ]  
АвторШapo (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 04:28



Вчера до стария стадион един як копой клецаше едно пале. По време на сеянса минаха доста ученици за механото и машиностроенето и видяха ситуацията. една баба не можа да обясни на по-малко детенце какво правят кученцата - ве
че се бяха заклещили. Така че ситуацията придоби природо-научна и познавателна мисия.





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: MMMM]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 13:50



Гледаш, но не виждаш по- далече от носа си! Явно се припознаваш в писанията ми....





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: OO7]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 18:23



охооооо ... имаме победител в конкурса по нарцисизъм ... да поздравим 007



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 15:00



Благодаря!


Какъвто и да е този конкурс, който явно ти си измислил и силно те вълнува.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: OO7]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 17:02



леле 007 ... от писаното ти предполагах, че си тъп ... ама че си и толкова неграмотен откъм обща култура дори и не смеех да си помисля ...

Нарцисизъм - произхожда от нарцис
Нарцис - в древногръцката митология бил много красив юноша, син на речния бог Кефис и нимфата Лириопа. Прорицателят Тирезий казал на родителите му, че тяхното дете, ще доживее до дълбока старост ако никога не види лицето си.
Нарцис станал много красив младеж и много жени се опитвали да се домогнат до сърцето му, но той бил безразличен към всички. Когато в него се влюбила нимфата Ехо, той я отблъснал. От тук има две версии. Според едната отхвърлените жени поискали да го накажат и богинята на правосъдието Немезида чула желанията им. Веднъж, връщайки се от лов, Нарцис видял във водата своето отражение и се влюбил в него. Гледайки красивото си лице той, разсеян и влюбен, понечил да целуне отражението си, и се удавил. Според другата версия един от херувимите (ангели на любовта) бил влюбен в жестоко отхвърлената от Нарцис нимфа Ехо и решил да накаже Нарцис, като го накара да се влюби в собственото си отражение. И успял, а Нарцис умрял от любов по своя лик, появил се на повърхността на бисерно чистата речна вода. На това място пораснали красиви бели и жълти цветя, които сега наричаме нарциси.

Ето смилявам се над простата ти душичка - прочети, образовай се, бъди и ти човек.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: OO7]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:31



В твоите писания трудно ще се припозная, доста са ти объркани - но не точно писанията, а представите ти за селяндури и интелигенция, а аз от кои съм не е твоя работа да преценяваш, както между впрочем не си упълномощен и да даваш определения за никой тук - прост, глупав, селяндур, умен или т.н. Изобщо кой си ти, че да даваш масови оценки





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: OO7]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:33



Всъщност ясно е от ник-а, зад който се криеш - все пак са си две нули, ако ще и със седмица подпрени. И надявам се, не се заблуждаваш, че си нещо подобно на агент 007



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:35



По-интересното е дали и ще разбере написаното?!?!



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: besnia]  
АвторMMM (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 20:37



Той че ще прочете е ясно, но по-интересното е дали ще разбере какво точно искаше да му кажеш?!?!



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
АвторMozina (Нерегистриран)
Публикувано16.04.09 17:09



Molia vi da me svurjete s hora na koito im e milo za kuchetata v Silistra. Biah na proverka minalata sedmica v priuta vi zaedno s RVMS-Ruse. Az sum predsedatel na rusenska organizacia za zashtita na jivotnite. Triabva mi sudeistvie na mestno nivo. Ima kucheta, koito iskame da spasim ot tam Moiat tel. e 0888 896930 Popova. Molia svujete se s men speshno ili mi daite koordinati na niakogo



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистра [re: Mozina]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано16.04.09 19:21






Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Mozina]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано16.04.09 22:22



1. в моята родина (не знам как е в твоята) пишем на кирилица
2. направих си труда да прочета писанията ти на маймуница. ако ти си наистина председател на организация за защита на животните в русе и не знаеш с кого да контактуваш в силистра, то има два варианта. ти си:
2.1. парашутистка
2.2. абсолютно некадърна да заемаш твоя пост.

вариант 2.1 не изключва вариант 2.2



ей сега ще ти напиша телефона в разните му сайтове за продажба на недвижима и движима собственост. ще ти осигуря популярност. не е трудно - даваш 5-6 хилки по-евтина цена за апартамент или хилядарка по-тънко за кола и те съдират от разговори. след това може и да се научиш кога и как се дава лична информация в публичното и-нет пространство.

всъщност точно сега ме мързи да те публикувам по сайтовете. ама утре може и да съм ентусиазиран - знае ли човек. а ти си направила тъпотата да пишеш нерегистрирана и даже и да искаш, не можеш да редактираш тъпия си постинг. може би утре ще те популяризирам из информационната общност. живей в неведение

та така, другарко попова. ако много пожелаеш - ще ти осигуря множество хора, желаещи да се свържат с теб спешно

Редактирано от onzi на 16.04.09 22:24.



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: Mozina]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 11:10



А случайно за децата и изобщо за хората да ви е мило? Или само за кучетата?



Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: XXL]  
Автор:}}} (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 13:59



Alo gospojata za jivotnite da jal ami edna sutrin dokato otivam na rabota kato me napdnaha 4-5 i pokusah chantata da udrqm i da se pazq ami ako beshe nqkoe dete ili jena i q nahapqt togava vie kakvo shtqhte da napravite tursela sadeistvie kato si tolkova zagrijena idvash tuk v grada sreshtash se s hora govorish interesuvash se distanciono ne stava ili reshi problema na rusenci s kuchetata ta veche tuka :}}}



Тема Аз , таковата....нови [re: :}}}]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано17.04.09 19:48



...не моа дам окончателно мнение, понеже съм от кандидат кметовете.......обаче ку ме изберат , клуба по спортна стрелба, ше е ударната ми група......КАЗАХ!!!


Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: CEлeнa]  
Автор boio227 (Ученик)
Публикувано24.04.09 09:04



"СЕлена" е прав. Това е един от всичките проблеми на Силистра! Трябва да се прдприемет мерки.........





Тема Re: спасете бездомните кучета в Силистранови [re: OO7]  
АвторШapo (Нерегистриран)
Публикувано25.04.09 21:47



Градски, кажи какви са ти животинчетата, къде ги гледаш и при какви условия.
Вярно е че съм от село и живея на село - и то повече от добре, но се съмнявам, че ти живееш по-добре от моите айванчета по двора в градската си среда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.