Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 23:40



Собствениците на апартаменти не са собственици на земята. Те ти нов данък след година.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 23:54



Ами то муза не доде, но утрото, казват, било по-любовно от вечерта. Та и утре е ден за клуб Любов. Ех, тая любов дето единствено на нея разчитаме да осмисли краткия ни живот и дето щеше да спаси света

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано03.12.15 08:39



когато, тогава. тя и музата като любовта не може да дойде на сила, нито на сила да се задържи...
Любовта е част от осмислянето на целия светоглед. тя няма да спаси света, ние сами трябва да се спасим, чрез нея...



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано03.12.15 13:31



Я да се върна на по горната тема за Джони и Вени


Направи ли ти впечатление тази година колко много известни двойки се разделиха? Имам чувството, че някаква епидемия плъзна в 2015, а догодина както се пада високосна...не ми се мисли

Редактирано от ComeAsYouAre на 03.12.15 13:31.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.12.15 10:44



Ехооо, ти да не си взе отпуска от нас? Викаш- вързА се един друг балама тук да ги забавлява тези женки и ти използваш възможността да се спасиш



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано04.12.15 23:31



Напоследък слушам повече музика и ме мързи да мисля. Исках да пусна нещо да те поздравя, но като гледам какви неща слушаш, не знам. То музика ли е като музика, а клиповете са лишени от идейно съдържание. Все пак ще опитам





Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.12.15 23:41



Повтаряш се. Тоз сме го гледали


Много е съдържателен и !има мелодия, чува се членоразделна реч лека нощ!

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано05.12.15 00:15



Не е един човек, а е цяла група, бичмета по сто кила и нагоре. Цел живот щанги, бира и неприятности. Има една песен на Металика, която почти всички мислят, че е на Металика, но всъщност е кавър на Мисфитс


Жалко, че нямат концерти с нормално качество, само записи на телефон. Но нищо. Гледам, отначалото ме изпълни, а по средата на песента си представих, че съм там и ми стана тъпо, все едно всичко е фалшиво и ми се прииска да си тръгна. И си викам, абе ти знаеш ли си интересите, фалшиво, истинско, важно е тебе да те кефи и останах

Редактирано от rokoko544 на 05.12.15 00:18.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.12.15 10:49



Понякога, вече не смея да кажа "винаги", помня кой с каквъв клип ме е поздравил. Та " тоз" е за клипа. И тази песен също към мен е била поздрав. "Умри гадино!"

обаче не от концерт, а една жена я пееше, много изразително пееше хахаха. Та така, любов ли бе да го опишеш
То и аз така, относно фалшивото и истинското. За кво ти е суровата истина...

Всъщност на теб ти харесва тази музика, защото не е лигава? И я пеят яки момчета, а не съмнителни такива?
Точно се бях разделила с бившия и една колежка ще ме води на концерт, ама отвън де, не помня коя група беше. С нейните приятели. Кво да ти кажа, загубени души...чувствах се тоооолкова излязла от нафталина, че по едно време станах от тревата и набързо казах чао. На следващия ден ми се хили.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано05.12.15 22:24



Всъщност специално тия са се събрали някакви здравеняци, иначе не ме интересува кой как изглежда по външност, какво прави в личния си живот, което не засяга другите. Така и хората не би трябвало много да се интересуват кой как ги харесва, а да си живеят как се чувстват добре. За съжаление в наше време повечето хора се чувстват добре, само когато чувстват, че обществото гледа с добро око на тях, което си е една тежка зависимост от мнението на една абстрактна тълпа, на която с времето започва все по-трудно да се угажда


На концерти и аз почти не съм ходил. Преди казармата свирих с едни познати на няколко метал концерта в града, но ми омръзна, накрая се изпокарах с тях и повече не съм се занимавал със свирене. С много неща, които са ми харесвали стана така. Представял съм си ги по един начин, вероятно идеален, а после се е оказвало, че те не са били такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.