Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема чудя се  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.11.15 21:39



дали ако има една тема, свързана със секса, дали ще има пак караници в нея

дали ще се разхождат призраците на Русия и САЩ, комунисти и други твари в нея. Къде забравих и библейските мотиви, все пак и там има целувка и то КАКВА

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано21.11.15 23:20



Зачетох разни неща тая вечер и стигнах до самото начало. Имаше нещо, което ме вълнуваше от години, относно хищниците или тревопасните. Хищниците не могат да живеят без тревопасните, животът им е зависим от тях. Но и една крава, колко и по-силна да е от всичката трева на Земята, не може да оцелее без нея. Това ме подсети за една история в Архипелаг Гулаг, където отначало лагеристите се делили на социално-приемливи и други, първите били крадци и убийци, а вторите били по идейно-политически причини. Та за първите, лагерите били хубаво място, защото се ползвали с привилегии, действали останалите и всичко било наред, докато една година Сталин, в неговия неподражаем стил да накаже на всеки прегрешенията при подходящ момент, издал закон, криминалните да се отделят в единични килии, и Солженицин пише, че тогава, когато те останали сами, просто угаснали в килиите си.
Пиша всичко това, защото не искам да оставаме с погрешни впечатления един от друг. Вече не съм почтател и на тревопасните. Наскоро прочетох, че има организми, които се хранят с желязо, сяра, плутонии. Повечето от тях живеят дълбоко под земята, или в морските дълбини, на такова налягане, от което на човек му изскачат очите само при мисълта. Някои от тях живеят стотици години, нямат почти никакви нужди. А са намирани микроорганизми на хиляди, дори милиони години, които все едно са заспали и се събуждат, когато се променят условията. Всъщност пише, че ако всичките тия бактерии от дълбините ги изкарат навън, те ще покрият Земята метър и половина. Всъщност и положението в човешкия организъм е интересно. Като брой човешките клетки са една десета, всичко останало е бактерии. И ако те бяха толкова лакоми като нас по отношение на Земята, нямаше да живеем много. Замислих се за всичко, което е казано по отношение на човека, венецът на природата, религиите, които се въртят около него, как е подчинил всичко на себе си, и в същото време организъм, който спи милиони години. Той докато разбере, че е имало хора и в следващата секунда тях вече ги няма. Това са същества, които са еволюирали твърде малко, но в правилната посока, имат минимални нужди, не ги бърка нищо А това, което сме ние и около нас, това не е еволюция, а преебвация. Едни изключително крехки същества, които във всеки момент имат жизненоважна нужда от въздух, да изядат някой, да им се даде медицинска помощ, приятелска подкрепа, секс с друг организъм, поне сами не стават за нищо.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 00:08



Wtf това вече е грандоманщина.

изби всички любимци на народа...щом си стигнал до границата между "живата" и "неживата" материя, аз да отида да разпадам атома ли?

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 00:24



То е много лесно да нямаш нужда от нищо, да си заспал. Така кога ще научиш смирението,м? Трудното е да си крехък, на един дъх животец и пак да не падаш духом. Да се научиш да търсиш помощ в имагинерни неща без да се чалнеш. Та така. Твоите любимци удариха в земята тези на Ивони.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.11.15 17:03



За бактериите е така, и доста неизвестни ни все още болести спят сън, някъде в земята и се разбуждат периодически, като ги изровят хората. В джунглите например при масова сеч на горите, или при земетресения и разломи. Затова много болести пламват от Африка. Не говоря за СПИН-а, пренесен от маймуни. Са Кафето с нейните теории може да не е сегласна и да мисли, че американците са го създали в лаборатории специално за нея, да я стреснат и да не прави безразборен секс, ама не е така.


Издръжливи са да - например на Антракс-а за пръв път е регистриран в мамут умрял преди 32 000 г. То затова се горят телата на заразените животни, а не се погребват, защото след години от там може да пламне ново огнище и или едно и също огнище да се активири през няколко години.



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано22.11.15 17:06



Бактериите е наложително да научат смирението.

Това трябва да им стане основната цел на живота, според мен а не да дремят....



Тема Re: чудя сенови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 18:29



Навремето любим предмет ми беше биологията. Дотам, че съм чела с любопитство и жажда енциклопедии за насекоми, бозайници. Ако имаше такава за бактериите, най-вероятно и нея щях да чета като приказки за лека нощ. Не помня някога да съм учила по биология. Обожавах учителката ни и тя веднъж ме даде за пример на едни ученици. Каза им "абе как може ...кафето...да ме следи с поглед дори като вляза в хранилището (за някой скелет, буркан и т.н), а други да не знаят на кой урок сме. Чак тогава разбрах, че не я изпускам от поглед. :D

Та моите теории не изключват това, което казвате, а го допълват. :)))))))

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 18:31



За тях не е наложително това, което казваш, но за теб Е.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 18:51



Искам да кажа само, че нямам абонамент за четене на постове към мен, та който и да се наакал нощес, да не се притеснява, не е прочетен от мен. Ако не е към мен било, да се забрави горенаписаното. Човек като вкара някое питие и се случва, разбираемо.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано22.11.15 20:43



Вчера аз си изтрих един коментар, нямаше нищо лошо в него, но ми се стори, че може да се разбере погрешно и за да си спестя обясненията.
Ама къде ти тоя късмет





Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано22.11.15 21:43



Добре де, да не разваляме повече темата ти за секс с бактерии и тегави разговори. Днес попаднах на интересно видео за секса:)





Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 22:38



То и аз поради тази причина често взех да се трия. Ужас, страхова невроза да не дойде некой и да започне стрелба. Отделно дето и наличния ни малък състав стъпва като в минно поле. До къде го докарахме...



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 22:44



Големият взрив

бактериите какво пречат- даже ви обединиха на общ фронт вс мен, кво...ако при вас има мир и сговор, аз ще се оправя някак. Не е като да нямам опит

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано22.11.15 22:47



Какво значи безразборен секс според теб? Щото то и от разборен може да прихванеш много работи. Единствено условие е, да я караш на доверие



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано23.11.15 01:14



Ще видим тая работа, "М-р Пропър" е на друго мнение за бактериите и ги смирява от раз.





Тема Re: чудя сенови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.11.15 09:20



Ама Кафето ви намери ахилесовите пети

Бактериите да са живи и здрави!

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано23.11.15 17:03



Бактериите ли, о.к. Щом казваш да са живи и здрави, но и смирени също, нали така беше?





Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано23.11.15 22:10



Ще се окаже, че параноята е по-заразна от бактериите

И аз да те питам, и без това отдавна ми е ред, ти имаш ли друга регистрация, освен тази или Белвита, която използваш в момента?



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.11.15 22:25



Не. Нямам. Това са ми двете въобще регистрации в дира. Сори, че ще те разочаровам.
Паранията не ме тресе толкова, но ако призная това, ще се окажа без смекчаващи вината отклонения.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано23.11.15 22:31



Аз се изчерпах вече. Утре ще търся любопитни факти за бактериите в нета. Дано да намеря и снимков материал.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано23.11.15 23:12



Значи като предложи маскен бал в споделено, другите ти се вързаха на акъла и се циркосваха, а ти им гледа сеира без да се включиш?



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 02:04



Извинявай, изключих, че тогава си направих регистрация по повод бала с маски, обаче не помня паролата...много малко писах с този ник

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор kaka Cвeтлa (unknown)
Публикувано24.11.15 15:28



Да не би да е затрит и Клуб Говорим си за секс ?



Тема Re: чудя сенови [re: kaka Cвeтлa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 16:24



ти как си, какво правиш?
ГЗС не е затрит

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор kaka Cвeтлa (unknown)
Публикувано24.11.15 17:16



Общо взето скучая. Даже от скука пуснах фейсбук на телефона си. Прежалих се. Упорито устисках две години, но накрая се предадох :)



Тема Re: чудя сенови [re: kaka Cвeтлa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 18:41



Предавай се трудно!

и какво има чак толкова в твоя фейсбук, че ти мори скуката? :)))

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано24.11.15 18:41



Както и да е, ти си знаеш. Сетих се за нещо, което май съм го писал и преди. Като наближи декември, общуването ми с хората започва хептени да куца. Миналата зима се замислих и с изненада установих, че глупостите, които съм правил, са били все през декември или поне са се зараждали на идейно ниво тогава.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 18:52



Декември е гаден месец. Ами остава да видим новите идеи като се реализират. :) ти поне си имаш сезон, някои сме офроуд перманентно

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 19:03



А те ако темите не са изтрити, защо не пробваш да познаеш с кой ник съм писала, г-н Марлоу ? Аз ще си призная накрая, де.


Аз теб те знам тогава с кой ник се подвизава

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано24.11.15 19:29



Преди време за момент си помислих, че правил_ник си ти, обаче после ми се стори абсурдно. Пък и ако си правиш друг ник, ще е напълно различно от Кофимейт. Иначе не виждам смисъл човек да си дублира никовете. Сега не ми се мисли много по тая тема, но някой друг път.



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано24.11.15 19:38



:) гаден е, но може и да не съм му хванал цаката. Навремето хората са си стояли в къщи, пили са вино, маали са пръжки с лук, отдавали са се на съзерцание, снегът е падал, а те са пушили лулите си. Животът е бил много разнообразен, в зависимост от сезоните, наистина много различен. Сега до пенсия животът е един и същ горе-долу. А човек не е един и същ.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 20:00



Да, хората са били зависими от времето, а сега няма зимна почивка.



Ще му намериш решението. Мен просто празниците не ме радват, а обратно.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 20:03



Правилникова е съвсем друг човек. Аз я харесвам нея, но не си приличаме хич хич.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано24.11.15 22:13



Кой нормален човек се интересува от празници!

те са за отвличане на вниманието.



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор kaka Cвeтлa (unknown)
Публикувано25.11.15 10:07



Фейсбук е още едно средство за комуникация. Пиша си с разни аркадашлари :)

Редактирано от kaka Cвeтлa на 25.11.15 10:08.



Тема Re: чудя сенови [re: kaka Cвeтлa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 15:41



Аз пък ги чета предимно. Напоследък забелязвам едно отрезвяване в някои практикуващи йога. Кога им говорех, че е бягство от себе си, те не ми вярваха. Къде остана, пардон как така го изоставиха, тоя свят от ангели и други светли същества?! Самозаблуда, дявола е майстор, трябва да се учим от него :D

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 15:45



Аз избягвам да си давам фейсбука, понеже нямам снимки в него. Определено тук е по-интересно. Като цяло фейса е безсмислен. :))))

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 15:49



Да, травмата, че една година си е отишла ей така е голяма и трябва да се залъгваме с подаръци. Ти тая година май си направи подаръка по-рано (лаптопа)? Нещо друго чакаш ли от джуджетата?



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: kaka Cвeтлa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 16:34



Ако искаш, влез в 40-50. Един клубар Nerv раздава коледни подаръци. Сигурна съм, че ще си харесаш нещо. (Темата му сега е на първа страница)

предполагам след като отворят подаръците децата ще се укротят и 40-50 ще замре известно време

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано25.11.15 22:19



Мен заради друга причина не ми се празнува. Защото е нещо като уговорка, не е спонтанно. Все едно да се разсмея, кагота някой ми разказва виц.
Подаръци, за да са истински подаръци, трябва да са безвъзмездни. Затова отдавна приемам подарици само от себе си. Навремето имах един приятел, който ми подаряваше картинки от дъвки, които не му трябваха, както и на мен не ми трябваха, и след 1-2 дена започваше да ми иска някоя доста ценна, и ми напомняше, че и той ми е давал.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 22:35



не знам, аз и като дете не обичах празниците, та сега ли. и тогава не исках да пораствам, сега пък не искам да остарявам. промяна не виждам. и как пък един път не уличиха какво да ми подаряват

, то и аз така сигурно не съм улучвала

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 23:00



ами аз тук като ви поздравявам с песнички- безвъзмездно го правя. може би не ги харесвате, ами върнете жеста барем един път


Ивони пускаше едни сочни парчета, баш хитове в момента, но нещо се отказа.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано25.11.15 23:30



Ние си имаме по-важни неща, геополитика, хороскопи:) А тук все едно човек кога се сети да се прибере на село. Приятно е, никой не ти държи сметка за нищо, знаеш, че някой винаги ще е там и ще се грижи.



Редактирано от rokoko544 на 25.11.15 23:32.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 23:57



Хубав подарък. Благодаря! :)
Не знам докога ще съм тук, за да се грижа. То като няма какво да каже човек и млъква в един момент.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.11.15 20:27



днес няколко пъти се сещах за тази притча. чудех се, дали бих могла нескромно да се оприлича на кафето в нея. не, нямам такъв успех. плюс това тук средата не е агресивна. искам да кажа, че ако реша аз съм тази агресивната хахаха, нищо, че сега просто съм се уморила от глупости. освен това си мисля също така, че да ласкаеш някого не е много добра идея. стратегически не е добра



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано26.11.15 23:34



Троловете ми казаха, че ласкаенето ти е слабото място. Готови са на всичко, дори да спрат да ти се подиграват, за да те унищожат завинаги.
Съжалявам! Сумата беше твърде висока.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.11.15 00:07



Еййй, колко тънко ласкателство...и колко получи? Ама мисля, че не се стараеш много за тази висота (на сумата)



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.11.15 15:54



по-демотивирана никога не съм се чувствала. хората край мен се борят с всякакви средства да оцеляват, прекалено много се мисли за пари, това много ми се набива в очите. чудя се, когато беше по-лесно, хората не говореха като че ли толкова за тези знаци, а сега, когато светът се сгромолясва- точно сега ли е времето да се забие човек в тази задънена улица?! понякога си мисля, че става нещо нередно с мен, ама от друга страна явно по форма не си личи толкова, щом не чувам нещо необичайно. а може би вече никой не се интересува от другия, а те гледат и преценяват дали могат да изкарат нещо от теб, само дотам виждат...чудя се. май наистина не съм наред. ще се оттегля известно време да помисля. извинете, няма да отварям клуба да чета даже. тук ме разсейвате

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор kaka Cвeтлa (unknown)
Публикувано27.11.15 16:19



Търча нататък. Да видим дали ще си харесам някой подарък :)



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано27.11.15 20:28



Вече наистина не разбирам защо не пишеш в другите клубове. Такъв потенциал, и така да се пропилява, не е честно!



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.11.15 23:21



мен какво ме интересуват другите, та да ги огрявам,м?!

защо трябва да ходя някъде, аз пък не мога да разбера?! то тук не мога да си намеря място, та на друго място да правя тълпа

сериозно- постави се на мое място- на теб ще ти се пише ли в някой клуб наистина?! на мен никой не ми допада като атмосфера. сериозна съм. иначе номад като мен не му пречи да се мести.
не е честно пък ти, мине-немине време, само да ме пращаш насам-натам

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 13:04



Интересно нещо са инстинктите. Вярно казва онзи социолог Иво Христов (ако не бъркам името), че българите сами се отказахме от България-спасение търси българинът, но не чрез общността, а сам. Тези дето сме останали на тази територия сме идиоти по своему. Идиоти, защото вместо да си помагаме на лично ниво, комшийски един вид, ние сме като мухи без глави.

Събрание на входа. Ще се избира нов касиер и домоуправител. Мъка. А е само един шибан вход хора, които се знаят от години.

И си мисля, защо сме оскотяли толкова. Особено по-яъзрастните. Айде младите са друго поколение, нашето наказание. Ами ние...в нас толкова много се наля...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано28.11.15 21:41



А в нашия блок имаше един дядка, който излизаше на събранията със секира. Подпре се на нея, мълчи и слуша някой да не го изработи нещо. Какви ли не образи има!



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано28.11.15 21:52



Единственият интересен и жив клуб в момента е 40-50. Стига сте се свирали тук, а елате там.



Тема Re: чудя сенови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 22:18



една от причините да не отивам в 40-50 си ти.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 28.11.15 22:23.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 22:22



хората така са задълбали в боричкания безсмислени, че не могат да видят защо се оказаха въвлечени във война. за българите говоря. кой ги въвлече, защо ще умират като круши, за чий интерес ще избиват децата им...затова се казва да спрем да воюваме дори наум, щото това замъглява преценката. в мътна вода се лови риба

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано29.11.15 11:36



Вчера зачетох една книга за бъдещето на един бг автор. Положението по цялата планета е спокойно, няма военни действия. Но това май се дължи на някаква глобална война от преди това, която почти е затрила цивилизацията.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.11.15 12:47



Ще хвана депресия преди да почнат военните действия.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано29.11.15 22:54



И насред цялата тая каша отвреме навреме се случва нещо изненадващо. прочетох една статия


Замислих се, как е възможно колегите да водят в пъти по-висок стандарт на живот, а човек да се въздържи. Това се казва истинско самочувствие, а с пари и то лесни, всеки може.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.11.15 23:32



за катаджии нямам наблюдения и случки, но за други професии имам много такива информации. има доста наистина честни хора, не знам как го постигат и какво им коства. вероятно не ги гледат с добро око по службите и за тях няма повишения. това поведение не бива да се поощрява...има честни българи, но са разпръснати, тук-там. повечето хора не издържат на изкушението. но честните не вдигат врява, не искат да се разчува много-много. затова и оставяме с впечатление, че ги няма. лично аз все още не ми се е налагало даже да давам подкуп. ако ми се наложи- не знам как ще постъпя. ако е за мен- няма да дам, ако е на лекар за друг човек- сигурно ще дам подкуп ако му е в ръцете и от него зависи. обаче засега, да чукна на дърво, ги заобикалям успешно.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.11.15 17:06



всъщност това не е просто добро самочувствие. за мен е практичност. щото като пусне няколко такива и им земе десетте левчета- утре ще му излезе през носа. а и тези добре са постъпили- не са се инатили и да го вкарат в интриги как не са искали да му дават, как нещо друго. помниш една полицайка как дъщеря с баща си направиха на униформената тежък живота известно време. бих казала, че този катаджия е развито човешко същество- разумно, богоязливо и му се получават нещата



А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 30.11.15 17:16.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.12.15 13:22



на въпросът ти за проброяването в 40-50- брои се, по много причини. на мен са ми известни малко- примерно, щото има много ново строителство и не е нанесено в кадастъра, много загубени архиви има, необитавани жилища. Човешки/чиновнически недоглеждания и пропуски. И две фирми, на които да намерим работа.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 10:52



Я, тук имало живот, в този клуб ?
Може да наминавам от време на време.
По темата за секса не мога още да се включа, понеже не го свързам с бактерии, и социална антропология..или поне не съзнателно


Като измисля нещо мъдро ще пиша.



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 11:45



Мърдаме. Радвам се, че ни откри. Имаш много желание да пишеш, значи много си събрал.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 14:53



Толкова, че не знам от къде да започна...за сега според настроенето. Като подредя картите ще почна по бои и козове...

П:С: Не бях чел толкова верен анализ в едно изречение. Респект!

Редактирано от ComeAsYouAre на 02.12.15 15:00.



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 15:29



Преди години имах един колега. Първия ми ден в тази фирма се падна ден, в който всичко се дезинфекцира и се мие като за световно. В една стая бяхме само аз и той и дезинфектантите. Почнахме да си говорим общи приказки. За този ден, по-късно разбрах, той каза повече за себе си отколкото за три години с останалите си колеги. Има нещо в мен, което извлича от хората думите. Та, имай го предвид



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 16:22



Ще си меря приказките тогава.
Повече то 500-600 грама до килограм на пост няма да слагам :)
Темата не беше ли за някакъв секс?



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 17:02



тук за секс не се говори- кака Светла бди и санкционира!

освен това момчетата ни са срамежливи (сам виждаш колко са дейни в ГЗС), аз съм на преклонна възраст и мога само да чета Арлекин . А то според мен приказка за секс си върви с по-млада жена, дъртите може само акъл да наливаме ту-там

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 17:11



Абе винаги има какво да се сподели интересно..от младите години


П:С: Пуснал съм ти Челентано..



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 19:22



Още сутринта го чух Челентано, но днес бе един шантав ден и не намерих подходящ клип да продължа щафетата. Да свърша тук с едни задължения и ще ми дойде музата за музика тогава. Та така, старост-нерадост



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 23:40



Собствениците на апартаменти не са собственици на земята. Те ти нов данък след година.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 23:54



Ами то муза не доде, но утрото, казват, било по-любовно от вечерта. Та и утре е ден за клуб Любов. Ех, тая любов дето единствено на нея разчитаме да осмисли краткия ни живот и дето щеше да спаси света

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано03.12.15 08:39



когато, тогава. тя и музата като любовта не може да дойде на сила, нито на сила да се задържи...
Любовта е част от осмислянето на целия светоглед. тя няма да спаси света, ние сами трябва да се спасим, чрез нея...



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано03.12.15 13:31



Я да се върна на по горната тема за Джони и Вени


Направи ли ти впечатление тази година колко много известни двойки се разделиха? Имам чувството, че някаква епидемия плъзна в 2015, а догодина както се пада високосна...не ми се мисли

Редактирано от ComeAsYouAre на 03.12.15 13:31.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.12.15 10:44



Ехооо, ти да не си взе отпуска от нас? Викаш- вързА се един друг балама тук да ги забавлява тези женки и ти използваш възможността да се спасиш



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано04.12.15 23:31



Напоследък слушам повече музика и ме мързи да мисля. Исках да пусна нещо да те поздравя, но като гледам какви неща слушаш, не знам. То музика ли е като музика, а клиповете са лишени от идейно съдържание. Все пак ще опитам





Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.12.15 23:41



Повтаряш се. Тоз сме го гледали


Много е съдържателен и !има мелодия, чува се членоразделна реч лека нощ!

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано05.12.15 00:15



Не е един човек, а е цяла група, бичмета по сто кила и нагоре. Цел живот щанги, бира и неприятности. Има една песен на Металика, която почти всички мислят, че е на Металика, но всъщност е кавър на Мисфитс


Жалко, че нямат концерти с нормално качество, само записи на телефон. Но нищо. Гледам, отначалото ме изпълни, а по средата на песента си представих, че съм там и ми стана тъпо, все едно всичко е фалшиво и ми се прииска да си тръгна. И си викам, абе ти знаеш ли си интересите, фалшиво, истинско, важно е тебе да те кефи и останах

Редактирано от rokoko544 на 05.12.15 00:18.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.12.15 10:49



Понякога, вече не смея да кажа "винаги", помня кой с каквъв клип ме е поздравил. Та " тоз" е за клипа. И тази песен също към мен е била поздрав. "Умри гадино!"

обаче не от концерт, а една жена я пееше, много изразително пееше хахаха. Та така, любов ли бе да го опишеш
То и аз така, относно фалшивото и истинското. За кво ти е суровата истина...

Всъщност на теб ти харесва тази музика, защото не е лигава? И я пеят яки момчета, а не съмнителни такива?
Точно се бях разделила с бившия и една колежка ще ме води на концерт, ама отвън де, не помня коя група беше. С нейните приятели. Кво да ти кажа, загубени души...чувствах се тоооолкова излязла от нафталина, че по едно време станах от тревата и набързо казах чао. На следващия ден ми се хили.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано05.12.15 22:24



Всъщност специално тия са се събрали някакви здравеняци, иначе не ме интересува кой как изглежда по външност, какво прави в личния си живот, което не засяга другите. Така и хората не би трябвало много да се интересуват кой как ги харесва, а да си живеят как се чувстват добре. За съжаление в наше време повечето хора се чувстват добре, само когато чувстват, че обществото гледа с добро око на тях, което си е една тежка зависимост от мнението на една абстрактна тълпа, на която с времето започва все по-трудно да се угажда


На концерти и аз почти не съм ходил. Преди казармата свирих с едни познати на няколко метал концерта в града, но ми омръзна, накрая се изпокарах с тях и повече не съм се занимавал със свирене. С много неща, които са ми харесвали стана така. Представял съм си ги по един начин, вероятно идеален, а после се е оказвало, че те не са били такива.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.12.15 23:59



Ти веднъж каза (

), че ще помислиш и може да пуснеш някаква тема. Отказа ли се?

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано06.12.15 16:27



Да, ама на човек нали нещо трябва да му е интересно в продължение поне на 2-3 дни, за да тръгне да пуска тема. Иначе се получава малко тъпо спрямо хората, които тръгват да пишат в нея.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано07.12.15 09:49



Кажи му "близнаци" и повече не го обиждай. Таз зодия трябва да се забрани!



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.