Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.11.15 23:21



мен какво ме интересуват другите, та да ги огрявам,м?!

защо трябва да ходя някъде, аз пък не мога да разбера?! то тук не мога да си намеря място, та на друго място да правя тълпа

сериозно- постави се на мое място- на теб ще ти се пише ли в някой клуб наистина?! на мен никой не ми допада като атмосфера. сериозна съм. иначе номад като мен не му пречи да се мести.
не е честно пък ти, мине-немине време, само да ме пращаш насам-натам

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 13:04



Интересно нещо са инстинктите. Вярно казва онзи социолог Иво Христов (ако не бъркам името), че българите сами се отказахме от България-спасение търси българинът, но не чрез общността, а сам. Тези дето сме останали на тази територия сме идиоти по своему. Идиоти, защото вместо да си помагаме на лично ниво, комшийски един вид, ние сме като мухи без глави.

Събрание на входа. Ще се избира нов касиер и домоуправител. Мъка. А е само един шибан вход хора, които се знаят от години.

И си мисля, защо сме оскотяли толкова. Особено по-яъзрастните. Айде младите са друго поколение, нашето наказание. Ами ние...в нас толкова много се наля...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано28.11.15 21:41



А в нашия блок имаше един дядка, който излизаше на събранията със секира. Подпре се на нея, мълчи и слуша някой да не го изработи нещо. Какви ли не образи има!



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано28.11.15 21:52



Единственият интересен и жив клуб в момента е 40-50. Стига сте се свирали тук, а елате там.



Тема Re: чудя сенови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 22:18



една от причините да не отивам в 40-50 си ти.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 28.11.15 22:23.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.11.15 22:22



хората така са задълбали в боричкания безсмислени, че не могат да видят защо се оказаха въвлечени във война. за българите говоря. кой ги въвлече, защо ще умират като круши, за чий интерес ще избиват децата им...затова се казва да спрем да воюваме дори наум, щото това замъглява преценката. в мътна вода се лови риба

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано29.11.15 11:36



Вчера зачетох една книга за бъдещето на един бг автор. Положението по цялата планета е спокойно, няма военни действия. Но това май се дължи на някаква глобална война от преди това, която почти е затрила цивилизацията.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.11.15 12:47



Ще хвана депресия преди да почнат военните действия.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано29.11.15 22:54



И насред цялата тая каша отвреме навреме се случва нещо изненадващо. прочетох една статия


Замислих се, как е възможно колегите да водят в пъти по-висок стандарт на живот, а човек да се въздържи. Това се казва истинско самочувствие, а с пари и то лесни, всеки може.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.11.15 23:32



за катаджии нямам наблюдения и случки, но за други професии имам много такива информации. има доста наистина честни хора, не знам как го постигат и какво им коства. вероятно не ги гледат с добро око по службите и за тях няма повишения. това поведение не бива да се поощрява...има честни българи, но са разпръснати, тук-там. повечето хора не издържат на изкушението. но честните не вдигат врява, не искат да се разчува много-много. затова и оставяме с впечатление, че ги няма. лично аз все още не ми се е налагало даже да давам подкуп. ако ми се наложи- не знам как ще постъпя. ако е за мен- няма да дам, ако е на лекар за друг човек- сигурно ще дам подкуп ако му е в ръцете и от него зависи. обаче засега, да чукна на дърво, ги заобикалям успешно.

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.