Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 22:35



не знам, аз и като дете не обичах празниците, та сега ли. и тогава не исках да пораствам, сега пък не искам да остарявам. промяна не виждам. и как пък един път не уличиха какво да ми подаряват

, то и аз така сигурно не съм улучвала

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 23:00



ами аз тук като ви поздравявам с песнички- безвъзмездно го правя. може би не ги харесвате, ами върнете жеста барем един път


Ивони пускаше едни сочни парчета, баш хитове в момента, но нещо се отказа.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано25.11.15 23:30



Ние си имаме по-важни неща, геополитика, хороскопи:) А тук все едно човек кога се сети да се прибере на село. Приятно е, никой не ти държи сметка за нищо, знаеш, че някой винаги ще е там и ще се грижи.



Редактирано от rokoko544 на 25.11.15 23:32.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 23:57



Хубав подарък. Благодаря! :)
Не знам докога ще съм тук, за да се грижа. То като няма какво да каже човек и млъква в един момент.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.11.15 20:27



днес няколко пъти се сещах за тази притча. чудех се, дали бих могла нескромно да се оприлича на кафето в нея. не, нямам такъв успех. плюс това тук средата не е агресивна. искам да кажа, че ако реша аз съм тази агресивната хахаха, нищо, че сега просто съм се уморила от глупости. освен това си мисля също така, че да ласкаеш някого не е много добра идея. стратегически не е добра



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано26.11.15 23:34



Троловете ми казаха, че ласкаенето ти е слабото място. Готови са на всичко, дори да спрат да ти се подиграват, за да те унищожат завинаги.
Съжалявам! Сумата беше твърде висока.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.11.15 00:07



Еййй, колко тънко ласкателство...и колко получи? Ама мисля, че не се стараеш много за тази висота (на сумата)



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.11.15 15:54



по-демотивирана никога не съм се чувствала. хората край мен се борят с всякакви средства да оцеляват, прекалено много се мисли за пари, това много ми се набива в очите. чудя се, когато беше по-лесно, хората не говореха като че ли толкова за тези знаци, а сега, когато светът се сгромолясва- точно сега ли е времето да се забие човек в тази задънена улица?! понякога си мисля, че става нещо нередно с мен, ама от друга страна явно по форма не си личи толкова, щом не чувам нещо необичайно. а може би вече никой не се интересува от другия, а те гледат и преценяват дали могат да изкарат нещо от теб, само дотам виждат...чудя се. май наистина не съм наред. ще се оттегля известно време да помисля. извинете, няма да отварям клуба да чета даже. тук ме разсейвате

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор kaka Cвeтлa (unknown)
Публикувано27.11.15 16:19



Търча нататък. Да видим дали ще си харесам някой подарък :)



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано27.11.15 20:28



Вече наистина не разбирам защо не пишеш в другите клубове. Такъв потенциал, и така да се пропилява, не е честно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.