Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.11.15 17:06



всъщност това не е просто добро самочувствие. за мен е практичност. щото като пусне няколко такива и им земе десетте левчета- утре ще му излезе през носа. а и тези добре са постъпили- не са се инатили и да го вкарат в интриги как не са искали да му дават, как нещо друго. помниш една полицайка как дъщеря с баща си направиха на униформената тежък живота известно време. бих казала, че този катаджия е развито човешко същество- разумно, богоязливо и му се получават нещата



А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 30.11.15 17:16.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.12.15 13:22



на въпросът ти за проброяването в 40-50- брои се, по много причини. на мен са ми известни малко- примерно, щото има много ново строителство и не е нанесено в кадастъра, много загубени архиви има, необитавани жилища. Човешки/чиновнически недоглеждания и пропуски. И две фирми, на които да намерим работа.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 10:52



Я, тук имало живот, в този клуб ?
Може да наминавам от време на време.
По темата за секса не мога още да се включа, понеже не го свързам с бактерии, и социална антропология..или поне не съзнателно


Като измисля нещо мъдро ще пиша.



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 11:45



Мърдаме. Радвам се, че ни откри. Имаш много желание да пишеш, значи много си събрал.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 14:53



Толкова, че не знам от къде да започна...за сега според настроенето. Като подредя картите ще почна по бои и козове...

П:С: Не бях чел толкова верен анализ в едно изречение. Респект!

Редактирано от ComeAsYouAre на 02.12.15 15:00.



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 15:29



Преди години имах един колега. Първия ми ден в тази фирма се падна ден, в който всичко се дезинфекцира и се мие като за световно. В една стая бяхме само аз и той и дезинфектантите. Почнахме да си говорим общи приказки. За този ден, по-късно разбрах, той каза повече за себе си отколкото за три години с останалите си колеги. Има нещо в мен, което извлича от хората думите. Та, имай го предвид



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 16:22



Ще си меря приказките тогава.
Повече то 500-600 грама до килограм на пост няма да слагам :)
Темата не беше ли за някакъв секс?



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 17:02



тук за секс не се говори- кака Светла бди и санкционира!

освен това момчетата ни са срамежливи (сам виждаш колко са дейни в ГЗС), аз съм на преклонна възраст и мога само да чета Арлекин . А то според мен приказка за секс си върви с по-млада жена, дъртите може само акъл да наливаме ту-там

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано02.12.15 17:11



Абе винаги има какво да се сподели интересно..от младите години


П:С: Пуснал съм ти Челентано..



Тема Re: чудя сенови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 19:22



Още сутринта го чух Челентано, но днес бе един шантав ден и не намерих подходящ клип да продължа щафетата. Да свърша тук с едни задължения и ще ми дойде музата за музика тогава. Та така, старост-нерадост



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.