Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано24.11.15 19:38



:) гаден е, но може и да не съм му хванал цаката. Навремето хората са си стояли в къщи, пили са вино, маали са пръжки с лук, отдавали са се на съзерцание, снегът е падал, а те са пушили лулите си. Животът е бил много разнообразен, в зависимост от сезоните, наистина много различен. Сега до пенсия животът е един и същ горе-долу. А човек не е един и същ.



Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 20:00



Да, хората са били зависими от времето, а сега няма зимна почивка.



Ще му намериш решението. Мен просто празниците не ме радват, а обратно.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.11.15 20:03



Правилникова е съвсем друг човек. Аз я харесвам нея, но не си приличаме хич хич.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано24.11.15 22:13



Кой нормален човек се интересува от празници!

те са за отвличане на вниманието.



Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор kaka Cвeтлa (unknown)
Публикувано25.11.15 10:07



Фейсбук е още едно средство за комуникация. Пиша си с разни аркадашлари :)

Редактирано от kaka Cвeтлa на 25.11.15 10:08.



Тема Re: чудя сенови [re: kaka Cвeтлa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 15:41



Аз пък ги чета предимно. Напоследък забелязвам едно отрезвяване в някои практикуващи йога. Кога им говорех, че е бягство от себе си, те не ми вярваха. Къде остана, пардон как така го изоставиха, тоя свят от ангели и други светли същества?! Самозаблуда, дявола е майстор, трябва да се учим от него :D

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 15:45



Аз избягвам да си давам фейсбука, понеже нямам снимки в него. Определено тук е по-интересно. Като цяло фейса е безсмислен. :))))

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: чудя сенови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 15:49



Да, травмата, че една година си е отишла ей така е голяма и трябва да се залъгваме с подаръци. Ти тая година май си направи подаръка по-рано (лаптопа)? Нещо друго чакаш ли от джуджетата?



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: kaka Cвeтлa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.11.15 16:34



Ако искаш, влез в 40-50. Един клубар Nerv раздава коледни подаръци. Сигурна съм, че ще си харесаш нещо. (Темата му сега е на първа страница)

предполагам след като отворят подаръците децата ще се укротят и 40-50 ще замре известно време

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: чудя сенови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано25.11.15 22:19



Мен заради друга причина не ми се празнува. Защото е нещо като уговорка, не е спонтанно. Все едно да се разсмея, кагота някой ми разказва виц.
Подаръци, за да са истински подаръци, трябва да са безвъзмездни. Затова отдавна приемам подарици само от себе си. Навремето имах един приятел, който ми подаряваше картинки от дъвки, които не му трябваха, както и на мен не ми трябваха, и след 1-2 дена започваше да ми иска някоя доста ценна, и ми напомняше, че и той ми е давал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.