Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 26.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Дневникът на една луданови [re: cka]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано28.05.05 23:12



Явно имаш повече опит от мен. :) Айде да си чешеш езика другаде. Става ли? Че почна да ми става скучно. Нищо ново от теб.



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Авторcka (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 00:54



Разбира се, че имам опит, нали те гледам как растеш в саксия :) Затова ти дъжд ще видиш само кога домашната котка получи нервно разстройство :) Сега обиди ли се, в кръгова защита ли преминаваш? :) Ще ти трябват живителни силки доста. Наблегни на флуидите дето смучеш от торта - кръв, сълзи и други работи - това са хората. :) Боже, аз съм завършен егоист. :)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: cka]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано29.05.05 11:05



Възможно. Ти за част от хората ли се смяташ? Легни тук на кушетката и си излей душата. Явно имаш си проблем. А за терапията ще да говорим по-късно. Бонбонки имаме всякакви. :)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Авторcka (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 17:03



Проблеми може да имам, дори сигурно имам проблем, но на твоя кушетка не смятам да лягам, много мерси. Там ти си полагай Мълчаливци, Глухонеми, Слепци и Глупци.



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: cka]  
Автор Hия Hичия (новак)
Публикувано29.05.05 22:37



И гърци. Безинтересен си ми вече. Що ли..
Спи спокойно :)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
АвторБeзcмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 22:45



:-) А ти защо не спиш? :-)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Авторcka (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 23:14



Имаш нещо против да съм ти безинтересен ли :)
Кой ли пък се интересува от твоя безитерес :)
Мадамата, на която и бил безинтересен света :)
Шматка се шмоткала, докато не дошло вереме да излети като патица :)
Лети лети патицио, ти си същински орел :)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: cka]  
Автор Hия Hичия (новак)
Публикувано30.05.05 02:30



Ако не те интересуваше моя безинтерес изобщо нямаше да пишеш тук. Хубаво го каза една човечка по-горе. Нещата преминаха в лигавата гама на махленската разправия. Беше ми... безинтересно да си чеша езика с теб. Дори и в това не те бива. Благодаря за отделеното време и внимание. Заповядай всеки ден да ме мразиш. Аз съм си тук и чакам помията ти. Забавно е понякога.
Пък и не виждам смисъл да ти отделям повече време. Твърде обикновен си. Не се засягай. Нищо лично. :) Природа.

Редактирано от Hия Hичия на 30.05.05 02:31.



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Авторcka (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 04:49



Да съм обикновен за мен е достатъчно, драга. И не пиша за теб, а за другите. Защо да не прекръстим клуба на "Ния с нейните ексхибиционизми". Остани си с претенциите :)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
АвторБeзcмъpтeн (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 00:52



Че не ти се спи - да; но защо не ти се пие бира?




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.