Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 24.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Защонови [re: Hия Hичия]  
Авторd. (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 20:57



Защото те обича въпреки и именно заради теб. Каквато си. Научи се и ти да се обичаш..



Тема Re:нови [re: d.]  
Авторpell-mell (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 22:02



i az te obicham :") Niq :")



Тема Re: Защонови [re: Hия Hичия]  
Автор xni (непознат)
Публикувано10.04.05 22:24



kradla



Тема Re: Защонови [re: xni]  
Автор xni (непознат)
Публикувано11.04.05 06:05



по6егувах се
сори



Тема Re: Защонови [re: xni]  
Авторpell-mell (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 06:26



:")



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Авторwilliam joseph (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 17:38



ей маймуно .. много яко пишеш .. що не се зарибиш да пишеш кратки разказчета!
изкефих се много :)



Тема Re: Дневникът на една луданови [re: william joseph]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано15.04.05 18:01



Аз пиша кратки разказчета...



Тема Re: Защонови [re: pell-mell]  
Автор xni (непознат)
Публикувано15.04.05 18:09



bih ti kazala no ne e krasivo
i e taina




Тема Re: Дневникът на една луданови [re: Hия Hичия]  
Авторtriptomin dream (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 20:19



Хей, Ния,....наистина пишеш страхотно....Не се отказвай. Зная, че няма да го направиш. Не обръщай внимание на тези, които те критикуват и не го правят по най-градивния начин....Нали си даваш сметка, че в пространството винаги ще паразитират и някакви такива "корективчета", които и без това не могат да си намерят друго място.....Всъщност, защо не разкажеш някои от твоите сънища...те са интересни, вълнуващи, цветни, удивителни....Нали няма да сложиш огромна табела "Забранена територия" ?
Или "Ничия територия" ?????



Тема Дълбока, нежна, горчива любовнови [re: Hия Hичия]  
Автор Hия Hичия (непознат)
Публикувано17.04.05 19:19



Не знам колко от вас са чели "Малкия принц". Да си призная честно аз май никога ама никога не съм я прочитала до края макар, че много пъти съм я започвала. Сигурно така трябва да е било, защото нямам абсолютно никакъв спомен, че Малкия принц накрая умира.
Денят, в който най-сетне прочетох докрай книгата, беше един от най-депресиращите.
Може би цялата работа е заради моя Малък Принц и неговата роза. И идея си нямам. Знам само, че не е приятно да се привързваш към хора, които някак объркват добре подредения ти живот.
Така се случи и с Малкия Принц, който срещнах. И аз се опитвах да поправя един самолет, с който преди летях. И аз трябваше да го направя бързо, защото това застрашаваше живота ми.
И ето... една вечер го срещнах.
От тази вечер аз получих названието "роза", а той "Малък принц".
И така всяка вечер аз се разхождам сред пустинята с една единствена цел - да го видя на някой хълм как стои и ме чака търпеливо.
- Здравей, да си виждала една роза?
- Каква роза търсиш в пустинята? Не виждаш ли, че тук няма ни капка вода? Как може нещо да вирее тук?
- Но ти вирееш тук.
- Е, да... но аз не съм роза. Аз съм обикновено цвете с четири листенца.
- А моята роза? Къде е? Не си ли я виждала?
- Не съм. И аз търся нещо.
- Какво търсиш?
- Търся моя Малък Принц.
- Принцове не съществеуват!
- Разбира се, че съществуват! Ти не го познаваш и не можеш да знаеш.
Той наведе глава някак засрамено.
- И какво ще правим сега?
- Аз ще те чакам, не знам за теб.
- И аз ще те чакам.
Всяка нощ аз вървя в пустинята. Понякога има лек ветрец. Вдига пясъчна пелена. Тънка и прозрачна. Навяваща тъга и самота.
Минават часове откакто усещам твърдия пясък под ходилата си. Мъчи ме жажда. Как искам да видя моя Малък Принц! Да бъда роза отново...
След всяка следваща дюна си казвам, че няма да го видя никога повече. Става ми тъжно понякога. Но и някак радостно. Защото знам, че някъде там Малкият принц се усмихва, смее се. А смехът се лее и аз го усещам по кожата си, с устните си, с всички сетива поотделно и заедно.
- Какво прави цял ден?
Стреснах се. Малкият принц стоеше там и се смееше.
Една хубава усмивка цъфна на устните ми.
- Цял ден слушах музика, стоях и мислех.
- Ааа, разбирам. Медитация май.
- Не.
- Ами?
- Дълбока, нежна и горчива любов.
- Горчива любов? Звучи интересно. Разкажи ми за нея. Какъв вкус има точно?
- Това е... Твоят вкус късно вечер, докосвайки те през студен екран, шепнейки нежни думи... думи, които не могат да бъдат чути.
- Ооо, опитвал съм вече от нея. Харесва ли ти?
- Ще вали.
- Хайде да си легнем тогава. Ще спим заедно, един до друг. Ти до мен и аз до теб. Ще сънуваме тези, които обичаме и ще се утешаваме взаимно.
- Да спим. Ще я сънуваш ли?
- Аз вече я сънувам. Иначе не бих разговарял с теб.
- Добре, заспивай.
- Ами ти?
Ами аз... Ами аз... Аз вече сънувам. Дълбока, нежна, горчива любов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.