Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 30.04.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови  
Автор valeee ()
Публикувано05.11.05 19:22



НЕКА ВСЕКИ ,КОЙТО Е НЕДОВОЛЕН ОТ ДАДЕН "ДОКТОР" ДА МУ НАПИШЕ ИМЕТО ТУК.

НЕКА СЕ ПРЕДПАЗЯТ ХОРАТА ОТ ДОКТОРСКИ ГРЕШКИ!

Редактирано от valeee на 05.11.05 19:23.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: valeee]  
Автор alexg (Noone you know)
Публикувано05.11.05 20:26



Бе то хубаво, ама вземи си редактирай малко мнението. Изключи Caps Lock-а и пак попиши малко. Ще проглушиш всички в клуба, пък било то и виртуално..

www.pctechtalk.com - What's you issue?


Тема Йосифов - корумпиран и некадъреннови [re: valeee]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 20:45



На "косъм" беше да "оттърва" баща ми . Разбира се при платени безумни пари този касапин просто е за затвора. Не , че на Мутафов не му се плати , но поне си свърши работата. Томитов и Мутафов бяха изумени от работата на "колегата" си ...



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: valeee]  
Авторkiki riki (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 20:48



Не съм доволен от Маргарита Николова Цанкова . "Доктор" не бива да е в едно изречение с името й.

Тя се самозабрави. Докато ме преглеждаше си позволяваше да води лични разговори по телефона. но не това е проблема. високото й заплащане доведе до доста високомерно отношение към хората. И как не - при заплата от няколко хиляди лева месечно тя (и десетките други "докторя") започнаха да си мислят, че са полубогове. А не са...

Преди някоко години майка ми получи инсулт. молихме я по телефона да дойде и да постави диагноза. Не! Трябвало да я доведем в кабенета й, защото било "просто неразположение"

Не я послушахме. Въпреки изрядните осигуровки към Здравната ка$а, не се ползавха никакви намаления при изследвания и лекарства, защото личният лекар не е назначил лечение.

Платихме на частно за частни визити на невролог (името му ще напиша в белия списък на русенските лекари - той ни насочваше и последнощ по телефона), на медицинската сестра, която биеше инжекции... Благодарение на него и на втория работодател, кза който започнах работа, за да плащам лечението, майка ми е излекувана.

Естествено, че сменихме Мърлата. Сега съм при лекар, от който сме доволни - направиха много добри неща за семейството ми.

Редактирано от lachistein на 05.11.05 20:51.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: kiki riki]  
Авторkiki riki (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 20:54



lachistein, защо изтри ЕГН на кравата?

нека да я знаят какви ги върши!



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: kiki riki]  
Автор lachisteinМодератор (madonnaholic)
Публикувано05.11.05 20:55



защото е против правилата да се изнася подобна информация

Редактирано от lachistein на 05.11.05 20:55.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: lachistein]  
Авторkiki riki (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 21:01



Можех да я съдя, но не го направих.

Можех да отида в Бряг или КИС, но нямаше да ми обърнат внимание. Какво ги бърка?!

Малката ми радост бе да прочетат личните данни й в този форум.

Ако нелепо загиналите млади хора не работеха в медии, никои нямаше да разбере за безхаберието, обхаванало медиците в Русе. Сле три дни ще сме забравили за случая.

Затова не се обявявам в защита на медиците ни в Либия - в България пораженията, които нанасят над нацията се равняват на средно голяма война!

Бог ще ги съди!



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: kiki riki]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 22:16



> Можех да я съдя, но не го направих.

Браво, сигурно си много горд с теб. Надявам се се сещаш, че за всеки пострадал от тази лекарка вече си виновен и ти.

Такива като теб нанасят по-големи поражения на нацията от всички некадърници (не само лекари). И няма нужда да чакаме Бог да ви съди, вие сами сте се осъдили да живеете като скотове.



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: l]  
Авторkiki riki (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 22:24



Смяташ ли, че съдебно дело срещу докторката щеше да доведе до някакъв положителен за пациентите резултат? Вярваш ли, че нещо щеше да се докаже, ох, наивен "l"! Нека те разочаровам - Дядо Коледа не съществува. Не ми бе до адвокати и съдилища - просто тогава трябваше да търся допълнителна работа, не разходи, да имам сили да издържа. И успях като си спестих нервите.

Аз мисля, че щяха да я оправдаят. Нещо в самата държава е сбъркано, но ние, жалки драскачи в събота вечер във форума на един провинциален град, не можем да направим нищо...

Казал съм на тези, които познавам за проблемите, които създава, така че съвеста ми е чиста. пиша и тук, макар че се чете от десетина семейства...



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: kiki riki]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 22:32



Мдаа, нещо в самата държава е сбъркано и това е поведението на такива като теб -- все някой друг им е виновен, а когато се наложи да потърсят правата си все си намират оправдания защо да не го направят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.