Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 21.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема А кои са докторите?нови [re: valeee]  
Автор Florian ()
Публикувано07.11.05 07:44



Които в случая са обвинени?
То и приказките ви по принцип са интересни, ама някой знае ли кои двама доктори сега са обвиняеми?



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: l]  
Авторiiiii (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 18:30



Kam tozi spisak zaslujava da se vklu4i i Deniz Zia!
Ne6to mai my stanaxa mnogo patsientite i toi ne moje da se spravia!Ne6to ne my se otdava da opredeli za kakvi lekarstva si i kolko seriozno e sastoianieto ti!



Тема Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ДОКТОРИнови [re: valeee]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 09:31



Д-р Матеева, АГ комплекс. Ако неин колега колега, добър специалист не беше на намесил след спонтанен аборт, тъй като тя не си свърши работата, както трябва, сега нямаше да имаме дете.



Тема Генеколозинови [re: aнoнимeн]  
АвторEмa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 10:27



Не ходете при Хуб4ев само ще ви прибере пари4ките.
Аз ходих,бременна в 5 месес,с проблеми задаржане на урина и базпален бабрек =а тои ме пита проблеми сас наднорменно тегло ли имам
дори не ми даде направление за изследвания
А ми прибра парите и ме изпрати по живо по здраво и да го посетя идната седмиса ако има някакво усложнение



Тема Re: Генеколозинови [re: Eмa]  
Автор Apokaliptra (Безнадеждност)
Публикувано15.12.05 22:48



Ема, мен пък точно Хубчев ме спаси от много неприятни усложнения при раждането на дъщеря ми. Хора всякакви, мнения различни. Да не почвам да нищя житието, битието и професионалните провали на д-р Зарзаланов, че ще стане страшно, пък и мисля че ще се намерят доста жени, които да го обрисуват що за лекар е...



Тема Re: Генеколозинови [re: Eмa]  
Авторpenelopa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 13:08



smiatam 4e vseki moge da izkage mnenie /../za Rusenskite AC -le4iteli.ima deto po rogdenie tati im e dal vpove4ko ot kolkoto maikata priroda.da si AC triabva da co nosi6 v sebesi .No kogato ima6 pari moge6 i klinika da si spretne6,kolkomu e.tam polesno se skrivat neznanie i negelanie da se razviva6.pak i kato vidi6 ,4e tvoi kolega znae i moge pove4e ,6te go izhvarli6/nali si 6evka?/pitam za6to LEKAR kato SAHA MOGE DA RABOTI NORMALNO.,ZA6TO NEGOVITE DIAGNOZI SE POTVARGDAVAT V SOFIA-ONKOLOCIATA,ZA6TO NEMI POISKA PARVO PARITE,NEMI IZPISA POCRE6NI HORMONALNI LEKARSTVA,TA DA SE NADUIA KATO PLONDER,/SIKA6 TIALOTOMI SE RAZKASVA6E/....T.N.hiledi primeri mogaca da dam.,bilo za Petrov v kombina s Shehlarov,moga da izregdam dosta imena ot Rusenskoto AC.DALGA JIVOTASI NA DR.SAHA.4ovek,koito 4ete,interesuvase oet novosti,umee da ob6tuva-razcovaria s pacienta .interesuvase ot rezultata na le4enieto-tova triabva da vi covori mnogo.



Тема Re: Генеколозинови [re: Apokaliptra]  
Автор chibopis (писанче)
Публикувано20.02.06 13:30



Истината е, че едни са доволни от един доктор, а други от друг.Искам да сложа в черния списък д-рМатеева.Ако разчитах на думите й "ако имате проблеми, в отделението винаги има дежурен лекар.", сега може би нямаше да има дете.След спонтанен аборт не стига, че не беше си свършила професионално работата, а не се сети за контролен преглед.Извика ме друг неин колега.



Тема д-р Теодора Константинованови [re: penelopa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано04.03.06 13:21



....................................................................................................................................



Тема "Д - р" Денчовсканови [re: valeee]  
Автор Пиy (нападател)
Публикувано06.03.06 11:22



... и след като ви е оставила да чакате половин ден пред кабинета си, отказва да се свърже с "Бърза помощ" за по - бързо и вие умрете от каквото и да е (наистина няма значение от какво, както и че наистина ще умрете), нека останалите живи да си нагласят парички за такси за да може скъпата да дойде и да установи смъртта, както и за да я закарате до "Убежището (хралупата, землянката и т.н.)" за да ви издаде смъртния акт.

И все пак Тя се върти благодарение на пумпала "Здравна каса".



Тема Re: д-р Теодора Константинованови [re: Baлeнтинa]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 12:18



zashto s to4ki.....? Nima te e strah da kajesh neshto za d-r Konstantinova - politi4kata. Znam mnogo neshta za politi4eskite i iziavi kato lubovnica na ..... , za da stane de-putatka. Kato lekarka: mili dumi, lubezna, 4ak med i kape ot ustata- taka se vzemat pari (mnogo pari), no moga da poso4a primeri ot nekadurnost i tam. Napravi si apteka... ot spesteni parici.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.