Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 12.06.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано02.11.12 10:28



ами значи си в другата крайност и твърде много ограничаваш!
Отслабва се ако държиш отрицателния калриен прием в границите на 10-15% от дневните нужди.
и колкото повече продължаваш на това да не ядеш, толкова по-зле ще става !


я дай да го видим твоя дневен режим за да преценим



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано02.11.12 10:29



защото и аз подържам мнението на колежките ти



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано02.11.12 11:06



Да, шефче, поддържаш го мнението на колежките, щото не ти е дошло на главата. И аз поддържах много мнения, преди да ми се случи, ама сега гледам да съм по-скромна


Както и да е, де, няма да си намирам оправдания, ще опитам от понеделник да вкарам пустото колело в програмата си.

Иначе за режима - той е това, което ти написах със съвсем леки вариации - да речем понякога на обяд ям салатата с яйца, а не с риба тон или вечер не ям пилешко бутче, а пържола, но като количество е константа. Какво е добре да направя - да ям по-често? повече? всякакви идеи са ми добре дошли. :)



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано02.11.12 11:28



Ако направиш на колелцето едно интервално кардио, не ти трябват повече от 5-10 мин, а натоварването е голямо.

The cake is a lie!


Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано02.11.12 11:28



ако гледаш на нещата сериозно

правиш си един акаунт тука:


и в продължение на една седмица си пресмяташ всичко, включително кафета, три фастъци и поничката по случай рождения ден на някоя колежка
И можеш да постваш резултатите тук. Специално калории на ден и М/П/Въгрехидрати съотношението



тъй като интервалите явно те плашат
ето ти две неща с които можеш да почнеш и неизискват повече от десет минути на ден(вярвам че пускането на потоци в ПМЛ изисква повече време!)
почваш с китайска почивка
, правиш я колкото можеш (20-45 сек предполагам)
веднага след това без почивка правиш планк
до момента в който гърба не издържа и прехвърли тежеста върху кръстта! би трябвало пак да е около 30-40 секунди в началото
почиваш минута и половина
и така правиш три серии
ден почиваш
на следващия правиш отново
с времето ще увеличиш времето
планк/китайска почивка до минути и 30 продължителност са добре, после трябва да се търси развитие на упражненията.

не ми казвай само че нямаш десет минути веднъж на два дена! Пожо, стегай я!



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано02.11.12 11:58



колко е интервала между сериите?
най-добре двете с нея да ги правим, така е по-мотивиращо :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: KG Watchнови [re: pollo]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано02.11.12 12:11



90 секунди


лошо няма!
но и много дъра на фитдей!
да види маккво точно яде
защото според мен яде твърде малко



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано02.11.12 12:21



Добре, шефчета, убедихте ме :))
Почвам да смятам калориите и почвам да правя упражненията! Сега, един въпрос - интервалите и тия китайски почивки и т.н. шукаритетчета мога ли да ги правя и двете?

Регистрирах се и в сайта, сложих си храната от вчера, докарах го до 609 калории, отдясно пишеше на calorie lifestyle 1210, тоест ако смятам правилно, трябва на ден да изяждам по около 1028 калории, за да е добре, така ли?

Много ви благодаря, че се занимавате с глупостите ми





Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано02.11.12 12:38



първо
хващаш гугъл



използваш поне два три различни сайта и си изчисляваш дневния разход на калории
След това умножаваш по 0.9 и разбираш към колко калории трябва да се стремиш!

в дните в които правиш упражнения можеш да добавяш по едни сто калории от мен :)

---------

Първо. в началото и двете сигурно ще имате мускулна треска. неизбежно е защото не тренирате ! така че след първия ви път може да ви болят мускулите над коленете (квадрицепсите ако не се лъжа) но до една седмица ще сте окей и няма да ви повтори!
Колкото по-малко въглехидрати набивате, толкова по-малко мускулна треска ще имате евентуално

Второ, едната да наблюдава другата! Правилното изпълнение е важно. Разгледайте клипчетата в ютуб. при китайска почивка ъгъла на сгъване на коленете да е ПОНЕ 90 градуса. раменете да са допряни до стената, коленете да не влизат навътре.

Планк: тялото трябва да е в една линия. Упражнението е за корем! така че гълтате корема, гъза да не стърчи нагоре защото упражнението става по-леко и се променя акцента. Принципно на мъжете им казвам и следното, представете си че зад вас е един голям негър само по шнур, тоест стягайте таза навътре(с мисъл за негъра!)


интервалите можете да си направите състезателен момент с пожето
можеш, но нека да не са в един и същ ден. особено в началото. планк и вело може. но да речем от втората седмица натам, защото планка може да ви удари в квадрицепсите ако сте изморени от китайска или вело.


NP



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано02.11.12 12:39



чакам рапорт на тема "и моя дневен разход на калории е" :)



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.


Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.