Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 21.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: walkman™]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано31.07.11 01:08



Липса на мисъл, липса на логика, липса на чуваемост.

Хех, малко ти се е налагало да я четеш.


Пише напук, на терсене и на вереф на всички. Такава си е. Спомни си как същата тая обясняваше, че на Цариградско отказвала да пропусне тия зад нея, щото били карали с над 80. Нарочно, бре, принципи...


А в тоя случай bira_more е най-прав и законово, и всякак: в тая ситуация - при специален режим, но на червен светофар, виновен е тоя от двамата, който е ударил другия странично.



Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: Ha живo]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано31.07.11 02:06



E... зависи. И аз понякога не пропускам тия, дето искат да юркат... Например - двулентов път, карам вляво, защото дясната лента е множество дупки, ефирно заградени с асфалт. Ами - карам си около макс. допустимата скорост, но не бих отишъл в дупките заради нечий кеф да бърза. Ако има желание да ме изпревари - да заминава той там, или в насрещното. Но ако по някакви причини (повреда...) не мога да карам с нормална скорост - ще си седя вдясно, разбира се...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: Ha живo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.08.11 17:32



Най-прав ще бъде съдията, независимо дали ще сме съгласни с неговото решение или не.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано01.08.11 17:58



същата тая обясняваше, че на Цариградско отказвала да пропусне тия зад нея, щото били карали с над 80.

Линк, моля?

---------------------------------------------
А в тоя случай bira_more е най-прав и законово, и всякак: в тая ситуация - при специален режим, но на червен светофар, виновен е тоя от двамата, който е ударил другия странично

Това пък е импровизация първа степен. Просто така - свободно тълкуване на базата на нечия персонална логика.

Искаш ли още импровизации? Не е забранено да се слуша радио в колата. В този смисъл - да, длъжен си да осигуриш предимство на специалната кола, АКО Я ЧУЕШ, защото в случая е попречило радиото, което само по себе си НЕ Е ЗАБРАНЕНО... Зацикляне отвсякъде....

Мисля, че не е правилно радиото да не е забранено, но - законът е такъв. И да ядеш в колата също не е забранено. Макар, че според мен то би довело до много по-лоши последствия от говоренето по мобилен.

Аз лично го правя редовно (яденето), а и говоренето по мобилен, и мога да преценя разликата...



(Хайде, вие сте на ход)

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 01.08.11 23:31.



Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано02.08.11 01:48



същата тая обясняваше, че на Цариградско отказвала да пропусне тия зад нея, щото били карали с над 80.

Линк, моля?



Както поискахте, молим:




Интересна теза излагате, отново в присъщия си стил "Най-мразим некой да ми спори на въпреки".
Ех... Неслучайно повечето хора живеят по двойки и животът им е спокоен...

Редактирано от Ha живo на 02.08.11 01:49.



Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.08.11 08:16



"ИМАМ ПРАВО да карам в крайна лява лента, ако карам с максималната разрешена скорост, независимо дали е нарочно или случайно. След като ми святкат на 80, аз увелича НАРОЧНО на 90 или на 100 (това всъщност беше смисъла на думата НАРОЧНО в онзи ми пост), и те ПРОДЪЛЖАВАТ да ми святкат - това какво според теб значи? Че ги "изнервям", защото не им давам възможност да фучат със 130 ли?? Е, ще ме прощаваш... И да попитам - ТИ ПЕРСОНАЛНО какво изнервящо виждаш в това да си карам в крайна лява лента по Цариградско с 80 км в час?? Ако се появи линейка или пожарна със запалени светлини - моля, ще отстъпя."

Това ГОРЕ (копирано от въпросния линк), дали еднозначно и буквално значи:

"на Цариградско отказвала да пропусне тия зад нея, щото били карали с над 80. "

или е просто излагане и защита на позиция и права?

?
------------------------------------------------------
Едно изследване на Програмата за международно оценяване на учениците PISA (ПИЗА) говори, че българските ученици са на едно от последните места по умението да РАЗБИРАТ това, което ЧЕТАТ... Очевидно този недостатък е възникнал при учениците от доста години назад...



Във всеки случай-благодаря за времето, което си отделил, за да намериш въпросния линк...

--------------------------------------------------------------
"Ех... Неслучайно повечето хора живеят по двойки и животът им е спокоен"
Много си ретрограден. Някои вече предпочитат тройките.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: yниKaлнa]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано02.08.11 16:29



Във всеки случай-благодаря за времето, което си отделил, за да намериш въпросния линк...

10 секунди отнема. Пишеш три ключови думи, натискаш ентер и то само си излиза.



Ето още едно твое изказване за Цариградско:

Святкаха ми на провала огромни машини, а аз се движех в крайна лява лента с 90 км в час - нарочно!





Тема Re: Чудя се противната свиркаджийка,блъснала линейкатанови [re: Ha живo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано02.08.11 16:57



И какво от това? Първо - в линка става дума за 90 (ДЕВЕТДЕСЕТ) км в час, а не за 80, както ти написа в първия пост от онзи ден. И второ - тук става дума за демонстративен случай, направен НАРОЧНО ОТ МЕН, в някаква си "ТАЗИ СУТРИН", а не за ПОСТОЯННО мое поведение, каквото буквално значи твоето обвинение: " същата тая обясняваше, че на Цариградско отказвала да пропусне тия зад нея, щото били карали с над 80. "

Стегни се малко и не се дръж като махленска клюкарка, която прави интриги на базата на три недопрочетени и недоразбрани реда.

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Редактирано от yниKaлнa на 02.08.11 21:21.



Тема Първо хвани да потренирашнови [re: Ha живo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.08.11 00:07



начи - намираш от някъде една радиоточка. И почваш да спориш с нея. Когато успееш да я убедиш в своята теза - отново можеш да се пробваш.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Първо хвани да потренирашнови [re: bira_more]  
Автор Ha живo (§ 22)
Публикувано04.08.11 00:05





Радиоточката се спира лесно.
А на тая голямата й уста явно не отговаря на критериите дори за врата на руска кола, съответно не може да бъде затворена никак.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.