Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: virgo]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано21.07.14 19:29



След като е стигнали до развод какъв съвет можеш да даваш?
Просто я изслушай да си излее мъката.
Все пак си в по- добро положение при случай, че не сте били и семейни приятели.
Опитай се нещата да вървят в ежедневния ритъм както по- рано.
Това ще отмине и тя ще тръгне по своя път, а ти няма да можеш да върнеш отношенията между себе си- детето и приятеля ти.

На никой не е необходими точно в такива условия да му показваш грешките.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Orcad]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано21.07.14 19:37



Нали не те канят на вечеря?



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Noy BG]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано21.07.14 23:29



Принципно си прав, но понякога ставаме неразделна част от живота на някого. С време, събития и т.н.



Тема Re: :)))...може да предложиш това:)))нови [re: Lira Emerald]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано21.07.14 23:31





с нейната енергия като нищо ще стане олимпийски шампион, ако следва инструкциите

В интерес на истината й предложих да ходим на йога. Резултата е, че аз ходя на йога вече, когато мога



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: 2biri]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано21.07.14 23:54



1. Много помага да имате виртуален контакт и там да общувате - на практика е трудно, защото работя по 12 часа лятото и не винаги е удобно да пиша. Това означава непрекъснато да цъка телефон. Ще полудея наистина
2. Ако нямаш сериозен проблем с нещо, измисли най-близкото до проблем и я приобщи. - Това е добра идея и мисля да се възползвам.
3. В никакъв случай не я пращай на психотерапевти, ако не иска. Ако поиска - ще иде сама. - категорична е по темата и не смятам да й противореча вече
4. Влизай наужким понякога в играта на отмъщението, но го води в посока "той ще види като отслабнеш, си купиш нова рокля, тръгнеш на танци, намериш си гадже, хоби, нова работа" - това го пробвах, но тя все още е на вълна супер злобни отмъщения. Опитах с танци, с йога, с шопинг, дори исках да отидем в чужбина. Но тя е като зомбирана. За нея отмъщенията са доста брутални. Това определено ме плаши.
5. Определи си някакви срещи с нея, когато е възможно и стой докрай. - Това го правим общо взето почти всяка седмица група стари дружки. За съжаление тя си тръгва първа и не й доставя кой знае какъв кеф. Доколкото я познавам едва ли ще иска да отидем само двете за цяла вечер.
6. Детето, детето, детето. Набий й в тъпата кратуна, че ако ще чудовище да е бащата към майката, щото не я обича, не я иска, не я оценява, не я признава (квото там), щом е ок към детето, няма право да каже и копче за срещи, сакън да не си и помисля да му взима права. - Да ти кажа честно пак е като зомбирана. Усещам я как сякаш това дете е по-скоро нейно оръжие, отколкото дете. Станала е ужасна. Това ми е основното, с което се опитвам да я усмиря, но няма кой знае какъв ефект. Ето например тази неделя го карала да се обади на баща си и да реве на телефона да си дойде. То отказало и тя го наказала. Скарах й се много. Държи се наистина неадекватно.
7. Посъветвай я да не споделя нищо с хлапето, ама съвсем нищо по темата. Посъветвай и бащата (познаваш го). - ей това го дудна нон стоп. Посъветвах я да го прати малко и на лагер, а тя е корава кратуна и това си е. Бащата е много по-уравновесен и детето предпочита да си говорят нормално. Е, познай какво става. Направо е неузнаваема
8. Прощавай й. 3 месеца не са дълго време. - прощавам всичко, но не знам къде ще му излезе края. Все се надявам да се свести и да си вземе живота в ръце


Не ти се противопоставям и не ти противореча. Просто се опитвам да си отговоря и ако нещо се сетиш ще се радвам да пишеш





Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: anbra]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано22.07.14 00:02



точно така е - виждам, че не помагам, а съм вече като част от проблема и се въртим като във въртележка.
За съжаление тя не общува особено с майка си и още по-тъпото в цялата ситуация е, че майка й също говори с нея чрез мен. Пак на принципа кажи й това, кажи й онова. Двете се карат и приятелката ми обвинява за всичко майка си. Майка й се тревожи, но не смее да пита нея и за това ми се обажда на мен. Като говорител съм един вид. Това допълнително ме натоварва, ако сме честни.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: virgo]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано22.07.14 00:08



За съжаление тя не общува особено с майка си и още по-тъпото в цялата ситуация е, че майка й също говори с нея чрез мен. Пак на принципа кажи й това, кажи й онова. Двете се карат и приятелката ми обвинява за всичко майка си. Майка й се тревожи, но не смее да пита нея и за това ми се обажда на мен. Като говорител съм един вид.



Кога смяташ да осиновиш въпросната официално?



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: copadevino]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано22.07.14 00:09



Като цяло си е в рамките на нормалното. Преди не ми е правило впечатление да ме обсебва или натоварва. Напротив. Но ние сме свикнали заедно.
Спрямо съпруга си също не мога да кажа, защото тяхното си беше луда ученическа любов, която после прерастна във връзка и дълго време бяха само гаджета. Ожениха се по-скоро, защото това се очакваше и трябваше да имат и дете. Просто това са от онези двойки, които като кажеш единия и се сещаш за другия веднага. Тя никога не се е разделяла и това е единствения мъж в живота й. Просто не си е представяла живота си без него.

Разбирам колко й е трудно и стресиращо. Но живота си продължава. Преди години изгубих по по-жесток начин ученическата си любов (почина) и тя знае как се чувствах, как ми мина живота след това. Опитвам се да й го вменя някак си, но нямам никакъв успех





Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Naglets]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано22.07.14 00:10



иска да си върне мъжа, но това вече е невъзможно. Той категорично не иска, а да го принуждаваш е най-лошото.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Amelia Pond]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано22.07.14 00:11



виж това не съм се сетила малко да я натоваря с двете деца. Още утре ще го направя!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.