Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: ALONE911]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано22.07.14 00:13



бяхме и семейни. Сега обаче забелязвам, че мъжете ни са общували по-скоро за наше удоволствие. А може би връзката на мъжа й не е в синхрон с цялата ситуация и моя мъж като един нормален човек не иска да създава допълнителни интриги.

Разбирам, че не е трябвало да показвам грешките. Аз съдя по себе си. Когато нещо се оплете в моя живот, обикновено очаквам да ми кажат къде греша и да се опитам да се поправя.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: alisalisa-147324]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано22.07.14 00:18



е чак да я осиновя....
Знаеш, че не всяка жена е близка с майка си.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: virgo]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано22.07.14 00:33



До неотдавна аз изобщо не мелех с майка си, редовно се карахме. Наясно съм.
Психопатологията в случая е друга - семейни отношения деца-родители не се изясняват чрез трети човек, бил той и приятел. Абсолютно недопустимо, както от страна на майката, особено от нейна страна, така и на дъщерята. Този само факт ми говори достатъчно за приятелката ти. Може и да не го приемеш добре, но тази жена не ти е приятел. Дори не е обсебваща, тя е просто използвачка. Използва тебе, използва детето си, вероятно е използвала мъжа си, докато му е писнало.

Помисли върху това. Ти си вътре в тези отношения от години, приемаш ги за естествени, но отстрани картинката не е много цвете. И то, не заради трудния момент, той само обостря симптомите.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: virgo]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано22.07.14 08:35



Явно сте различни.
Аз също имах такъв случай с най- добрата ми приятелка. До днес се чудя човек какви може да ги сътвори в такова състояние.
Може да стопираш само когато усетиш, че залита твърде много.
Това което й казваш тя го е разбрала. Може да има неща които нито ти знаеш, нито тя. Дори да не е така не са и еднакво обясними.

Може би има връзки които не могат да останат, въпреки всичко. Нищо и не помага- години прекарани заедно, деца, общи интереси.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: virgo]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.14 10:07



Замислих се, че всъщност нямам никаква представа как се прежалва мъж, който е бил целият ти свят - ти каза, че той е бил единственият в живота й.
Прочетох по-горе за детето. Ако беше моя приятелка щях да се опитам да й обясня, че с подобно поведение рискува да загуби и детето си, на него може да му писне от безумното поведение на майка му и да поиска да живее с баща си. Няма дете, което да харесва истерясали родители. Дано това поне малко я постресне.



Тема Re: :)))...може да предложиш това:)))нови [re: virgo]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.07.14 10:20



Не е йогата за нея:)
Тя ментално не е дорасла за нея, види се



Да блъска щанги там...хахаха;)))
Всъщност материала ти го постнах, неспециално заради щангите, а заради подхода как да те поканят да влезеш в залата...статията започва като банална и известна тематика и изведнъж-щангата



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: virgo]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.07.14 10:25



Алиса ти го е написала, звучи жестоко, но е истина май-тази жена е просто една ИЗПОЛЗВАЧКА, освен, че е и лигълче и глезла, принцеса Турандот...моля ти се:)!
Животът трябва да я понашамари, /явно е почнал/ за да се свести...има още да пати, тепърва.

Съжалявам. Дано не се сърдиш за откровенията

...иначе никаква полза от диалога.

п.с. прочетох, че това е единственият и мъж до сега...хаха:)) УЖАСТ!...гледай какво ще стане след време, ще ги разнищи горките мъжове тепърва...даже време няма да има и за теб, ако въобще си спомня какво ти е причинила като товар и ако въобще се усети някога колко досадна може да е:)
Иначе да е жива и здрава...ний теб мислим, тя е ясна:)

Редактирано от Lira Emerald на 22.07.14 10:29.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.07.14 10:32



Това май го каза добре.



WALL·E

Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Naglets]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано22.07.14 10:45



тя май за ебане говореше
чей, ше видиме
............
първи мъжове, първи девойки....
зимай пуканките и се подредете сички пред телевизора
аз се подредих вече
за пернишките драми и за фолксове с шестнайсет ауспуха
дето къдрят асфалта, като чердже пред врата, след течение



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Orcad]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.07.14 11:35



Е, то в тая тема аз от началото съм с "пуканки", макар обикновено да ги заменям с бира и бира.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.