Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.07.14 00:14



Съгласна...3 месеца до сега, после до септември още 2...и вс еоще нищо като черно на бяло за развода...септември започва, тоест октомври развода...и смЕтай от там нататък



Ако и дойде акъла и рече по взаимно...оххх, всички хвърляме капи и успокоени се радваме за момата...но ако тръгнат по вина? Те тогава гледай година шоу/моят вториразвод по вина беше,годинката не ми мръдна...а що простотии, няма д аобяснявам. Бракоразводното ми решение в името нанарода беше 3 листа, мога да ти ги покажа

И к'во Вирго Майка Тереза през цялото това време с програмата...не бре, тя си знае...аз така си плещя заради лафа, че не ми се ляга още

Пак казвам програмата ти е перфектна, само дето ми иде да допълня-"За професионалисти! Не правете това у дома!"



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (стар клубар)
Публикувано21.07.14 00:22



Ако беше тежко болна и трябваше просто 3-6 месеца да си там и да й миеш гъза? Ако беше дъщеря ти? Да, досадно е. Голяма работа. Никой няма да си развали семейството за 3 месеца друг приоритет.

Тва е приятелство. Аз пиша по 15 стр. становища (много по-досадни понякога).



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано21.07.14 00:27



Бракоразводното ми решение в името нанарода беше 3 листа, мога да ти ги покажа - ха ха, само 3 листа, моето бе 11.





Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Noy BG]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.07.14 00:30




Кой не е минал, той не знае...излизам от темата , че мЪ напрегна излишно...чак се замислих дали в момента не ми предстои дело нЕкое...бахти...пу-пу, стресове разни

ай лека

Е, затва ся кака Лира си пие цигарките и си пуши кафенцето...и не се занимава с подобни глупости веке



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: 2biri]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано21.07.14 00:33



Щерка е едно, някаква си там приятелка е съвсем друго.

Абе луди -млади сте йоще:)) Вярвате в таласъми



Ок...кой както си реши:)
От мен лека...че темата много тегава.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано21.07.14 00:34







Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.07.14 00:36



...изпълнявала съм я, найш колко пъти... да дава господ на всички приятелка като мене... сега вече не съм,но каквато бях преди... нищо не помага... и на мен не ми помогна никой като имах нужда, освен малко късмета и една стара немкиня... е и признавам женствеността... тя ми отвори някои врати, примерно, да си намеря веднага работа, да намеря подкрепа ... и приятелско рамо като ми падна акумулатора на колата, та не можех да взема малката от градина, да ме закара до мястото на интервюто, да ми помогне с мебелите... и т.н. всичко се нареждаше, проблеми имаше само, когато бащата се появи... с него нищо не вървеше...
... но пак казвам, сама като останах разбрах всичко, защо и какво... и къде съм сбъркала...още повече, че за да затвърдя научения съдбовен урок, то с идването на бившия всичко се повтори в кратки срокове... в известен смисъл благодаря на всички, че ме изоставиха... и най-вече на бившия...

...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор 2biri (стар клубар)
Публикувано21.07.14 00:51



Е, затва ся кака Лира си пие цигарките и си пуши кафенцето...и не се занимава с подобни глупости веке


Нали знаеш, че това не е помощ за друг, а само за теб? Темата е за помощ все пак.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: 2biri]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано21.07.14 01:26



"Бездействието също е действие".





Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: 2biri]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано21.07.14 07:44



Е, затва ся кака Лира си пие цигарките и си пуши кафенцето...и не се занимава с подобни глупости веке


Нали знаеш, че това не е помощ за друг, а само за теб? Темата е за помощ все пак.


Преброй постингите на Лира, доволно обширни и полезни за темата, преди да се хващаш за едно изречение, което отгоре на всичко е заключението на доволно дълга изповед за бракоразводни кланета - пак в полза на темата.

Отделно, изявлението на жена с трети брак, че вече няма нерви за "глупости", разбирай още един развод, е безплатна житейска мъдрост баш по тематиката и по темата. Обаче, чукча писатель, не читатель, реагира на команда " дръж". Каже ли някой в разговор "дръж", чукча скача от лежанка и захапва с грандиозни обобщения. Щото чул/прочел вълшебната думичка.



Редактирано от alisalisa-147324 на 21.07.14 07:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.