Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.07.14 14:39



Според мен не е нужно да се съгласяваш ти или който и да е с мнението на Алиса или някой друг.
Просто това е мнението на някой по поставена тема.
След като не си съгласна, пропускаш, казваш, че не си съгласна и това е.
Няма нужда от иронии.

Всеки изказва мнението си , Вирго е тази, която си преценява. Тя е попитала, нейна е темата.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Naglets]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.07.14 14:42



Нещо явно ти е доскучало пък имаш кило пуканки и се чудиш с какво четиво да си ги хрупкаш, а?

Като гледам какви коментари правиш и въпроси задаваш, нямащи нищо общо с темата най-добре вземи и пусни ТВОЯ нова тема с анализи и въпроси. Време е май, усещам, напира ти, пък и от няколко дни няма нова тема наоколо.





Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано23.07.14 14:52



алоу!
аз имам две кила пуканки
той зададе учтив въпрос
и съм сигурен, че няма нужда от адвокат
нищо, че аз съм по-дъртия
...........
Алиса малко захапа повече,
аз се пробвах да й разхлабя захапката
Нагъл се пробва с приказка
а па темата е за чувства и прочие, околоразводни

нека оставим да ни водят чувствата
мое кротко предложение е това



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Orcad]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.07.14 14:55



Темата отдавна улете:)

Ся вече е чуденето какво да си пишем, да пишем особено след атрактивни никове щото нЕмаме друга работа:))



П.с. Вирго поне получибол мнения баш по темата. Желая и успех вс решенията. Няма нужда даже да ги споделя...тя си знае



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано23.07.14 15:34




фоърдвинд се нарича
и платната на пълна пеперуда
дано вятъра е с нея
............
ама си се кефя иначе, като си говорим в клуба за пернишки истории и фолксвагени с много ауспуси отзаде



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано23.07.14 15:48



Тук кое е ТВОЕ че даваш акъл ма?

WALL·E


Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Naglets]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано23.07.14 16:13



Този твой постинг е чист спам от тролски вид - отначало докрай.
Защото:
- няма връзка с темата
- провокира участник в темата, който не те е провокирал
- излага личните си пристрастия към участник в темата, с което не допринася никаква полза на авторката на темата
- прави обобщение - отново пристрастно - за по-голям брой потребители от клуба

За да не се превърна хептен в съучастник на тролщината, ще използвам мястото, за да изложа моето виждане на толкова обсъжданата и ожалвана клубна взаимопомощ.

Тази тема е брилянтен пример за взаимопомощ. По следните признаци:
Авторката, Вирго, излага свой настоящ житейски проблем с молба да получи различни мнения и гледни точки, както принципно - "как да си приятел на развеждаща се изобщо", така и конкретно - излага личните си преживявания с определена приятелка, последствията от тях, в търсене на решение как да мининизира настоящи и бъдещи негативни последствия за себе си. Всяко включване с мнение по темата, било наблюдение, съвет, извод, споделяне на собствен опит, поднасяне на друга гледна точка, уточняващи въпроси, коментар на изложените факти - без значение дали е полезно или съвпада с вижданията на авторката и другите участващи, Е доброволно оказана помощ. Съществува и взаимната обратна връзка - Вирго коректно отговаря на всеки постинг до нея, с което дава да се разбере, че е взела предвид мнението, доосветлява казуса с разкази и факти, отговаря на въпроси.
Крайният резултат, равносметката, отсега е непредвидим. Дали потърсилата помощ реално ще използва тукашните коментари или не, само тя може да каже, дори мисля, че е твърде рано, за да направи оценка как ще и повлияе обсъждането на проблема и тук. След като единственият човек, който има правото в случая да оценява постингите на отзовалите се не го е направил, всички онези "радетели" на правдата и взаимопомощта с кристалните кълба нямат никаква основателна причина да оспамват излишно темата на клубарката с оценки на килограм за този и онзи. Щом толкова ги напъва за изявления и заяжданки, спокойно могат да ги изнесат в нова или вече съществуваща друга тема. На първа страница теми за преливане от пусто в празно - бол.

В заключение се обръщам към дежурните клубни лицемери:
Моля, нека не проявяваме неуважение към автора на тема за помощ, като я ползваме за изливане на личните си настроения и пристрастия към другите участници. Авторката Вирго до този момент не е проявила неуважение към никого от писалите, не е редно да и цапаме излишно темата.
Въздържанието от неуместни излишества също Е взаимопомощ.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано23.07.14 16:54



Е, щом почнахме с директните обиди, да, ти си оставаш вещица за лудницата.
И това личи от всичките ти движения.
И ме кефи да гледам идиотските ти постове и загубеното ти време да чете и отговаряш на хора, които явно те плюят. Особен вид ексхибиционизъм.
Гуд, гуд, гуууд...!



WALL·E

Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: alisalisa-147324]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано23.07.14 18:04



Написаното в предходния ми постинг формално е вързано за постинга на системно тролещия потребител Наглец, но е адресирано до всички четящи.

От този момент напълно игнорирам постингите на Наглец - не същствува такъв потребител.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано23.07.14 22:08



Винаги съм чакал с нетърпение брътвежите ти. Яко свежи и идиотски са.
Дори и да имам нещо общо с троленето, то е единствено спрямо теб, защото си уникално неадекватна.



WALL·E


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.