Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.14 18:23



Говорите на килограм. Ако твоят мъж утре си вдигне чукалата и изчезне и това ти дойде като гръм от ясно тебе, повтаряй си, че житейските шамарчета никога не са излишни....



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Amelia Pond]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.07.14 18:28



Това за душевните рани е ясно. На пеесе и отгоре май сме имали достатъчно такива и сме в час с темата.

За душевните рани, ако сам не можеш да се справиш с тях си има специалисти!
Приятелите са за тормозене с мярка:) Иначе специалиста го тормози и си плащай и без мярка



Н еотклонявай темата. Разбрахм есе, кофти е това с душевните рани, но и никой не е длъжен да ти става кошче за душевните отпадъци!

Който има душевни рани да драска по форуми, ако няма парЕ за специалисти.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Gyly]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.14 18:28



Ирелевантно е дали приятелката и е била обсебваща в семейния живот. Попитах Вирго дали е била обсебваща като приятелка и тя отговори отрицателно. Мога да я цитирам, ако искаш.
Що се отнася до семейството на Вирго - разбира се тя решава как и какво, казусът е неин. Лично аз бих очаквала малко по-голямо разбиране от семейството в тази ситуация, която се случва веднъж в живота и, надяваме се всички тук, няма да продължи вечно, но това е лично мое мнение и не ангажирам никого с него.

Като цяло си е в рамките на нормалното. Преди не ми е правило впечатление да ме обсебва или натоварва. Напротив. -цитирам Вирго

Редактирано от copadevino на 22.07.14 18:30.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: copadevino]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.07.14 18:28



Дали ще и се отрази добре е въпрос на бъдещи щуротии.
Абе, дано всеки успее да си намери мястото под слънцето, а не непрекъснато да квичи с разни претенции или като един истински хипопотам потънал в тиня до ушите, да се надсмива на всеки и всичко, които счете за удобно в някой миг.




WALL·E

Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.07.14 18:33



На мен доволно пъти са ми се случвали подобни неща. Още един път-сефте бе джанъм

Обаче човек като го понашамари жУвота па вземе и си преценява ходовете и посмалява психо щетите. Поне в рамките на това, което може да овладее.

Човек дето има нещо под шапката знае колко, с мярка да обсебва и тормози познатите си с лични проблеми...за това е темата. Мен не мЪ бъркай и не мЪ вкарвай във филми: "Ако Левски беше с ботуши и Ботев с каска..."

Каквото дойде-дойде. Няма да го мислим преди да е дошло.

Не ми се лепи ако обичаш като конска муха да ми обясняваш нещата от живота бре Копа:))...направо не знам какво ти става тия дни

п.с. Ти на Вие ли ми говориш вече?...пак използваш учтивата множествена форма, като ми пишеш...хаха:))



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.14 18:34



Лира, трудно е да кажеш нормално ли е или не, когато не си го преживял. И аз не съм го преживяла, моят брак продължи около 16 години и не беше голямата ми любов. Имам приятели с повече от 20 годишен брак, заедно са от студенти, за които нормалното е , че са още заедно и все още се обичат. И едни други така. Та за едни нормалното е едно, за други - друго.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.14 18:37



Няма бе, Лира, спирам, ти нещата ги знаеш по-добре... Пиша на вие по навик, професионално изкривяване, ще ме прощаваш. Аз все си мислих, че до сега ти си зарязвала мъжете си, та затова така си позволих да коментирам.
Гък вече към теб няма да кажа, щом не може, не може...



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.07.14 18:38



Губи ти се психологията на мъжа! Мъжете не обичат чужди драми, особено на разни приятелки:))...могат да понесат до едно -две споделяния максимум небрежно вметнати как Мимето се тръшка и то с половин ухо:)))...това е една от секретните теми, за които не ми се пишеше з ада не образувам стрес на някои дето вярват в таласъми и хай приятелства:))).

Към всички в нужда: Абе знайте как да си опазвате комфорта на и с ВАШИЯТ мъж бре за да сте и Вие добре



Редактирано от Lira Emerald на 22.07.14 18:52.



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: Lira Emerald]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.07.14 18:40



Ааа, няма да ти отговоря, че после пак ще пишеш, че съм се лепнала за теб....



Тема Re: Как да си приятел на разведаща се?нови [re: copadevino]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.07.14 18:41



Мисли преди да ми пишеш, това намеквам:))



Ако си ме чела през годините ще знаеш и че съм зарязвала и са ме зарязвали.
Се ла ви
Не съм била само с 3-ма или петима в съжителство през живота си.

То т'ва простотия даже да си бил асамо с един мъж до сумати години




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.