Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пламен починал.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор esti ()
Публикувано11.05.10 10:42



съболезнования...



Тема Re: Пламен починал.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано11.05.10 11:09



Не е истина, ....

Нека душата му върви в светлина. Наистина единствената надежда при такива случаи е да мислим, че е на едно по-добро място

Моите съболезнования за Линда и дъщеричката им. Сила и кураж им желая



Тема Oх, ужас, ужас...нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.05.10 11:20



Връщам се у дома, влизам тук и какво да видя....


Докато аз съм празнувала и съм се радвала на живота, друг е загубил своя... за един сватба, за друг брадва, уви...

Линда, момиче, така съжалявам за сполетялото те ...
Ще ми липсва твоя Пламен. Адски ми е мъчно за двама ви - бяхте страхотна двойка един до друг...
Дано да не е страдал много, горкия...и дано да се разбере защо и как, та да нямате трудни въпроси след време, обяснимото е по-лесно за приемане...Мир на душата му!
Прегръщам те СИЛНО, Линда... пази се и дано Господ ти помага да преодолееш и надживееш най-лошото!
Ние сме тук - обаждай се!







Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 11.05.10 11:28.



Тема Не се познаваме, но....нови [re: Линдa]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано11.05.10 12:26



не мога да го приема за истина. Някак си, не мога да проумея, че твърде жизнен и обичащ живота човек може ей така да си замине от тук.

Съболезнования, мила!



Тема Re: Пламен починал.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано11.05.10 13:30



Жалко , за съжаление е съвсем логично.
Прекаленаната жизненост и вечно търсещите и умни хора, си тръгват по рано.
Сбогом.



Тема Re: Пламен починал.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор xaмeлeoн ([got mi e])
Публикувано11.05.10 17:46



Тъжно, останах с впечетлението, че бе весел и енерги
ен човек. Мир на праха му.



Тема Re: Oх, ужас, ужас...нови [re: MamaNetty]  
Автор Линдa (разумна)
Публикувано11.05.10 17:56



Сили винаги ще намеря защото все пак ми остави една прекрасна дъщеря която е негово копие за което съм му много благодарна.
Сълзите почти пресъхват но има и още и още.........
Аутопсията приключи днес и съмненията се потвърдиха:
Възпаление на белия дроб,оголемено сърце,запушване на артерии,високо кръвно и най накрая :Белодробен инфаркт.
Погребението е утре в село Слънчево в 12 часа.
Телефона ми е 0890 35 71 39 ако някой иска да се свърже с мен за мястото.



Тема Re: Oх, ужас, ужас...нови [re: Линдa]  
Автор won (cool)
Публикувано11.05.10 19:48



Съжалявам за загубата ви!
Огън човек беше! За такива явно казват, че е запалил свеща (на живота си) и от двете старани. Хм!
Ей така ще го запомня:

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш




Тема Re: Oх, ужас, ужас...нови [re: Линдa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано11.05.10 20:43



Уффф. Вече не съм във Варна, за да "се запозная на живо" с Пламен, както все се канехме. Линда, драчили сме се с него като куче и котка, но много ми липсва неговото "Как си, ма, буцо?

"

Той много, ама много те обичаше, това личеше непрекъснато, от всеки негов постинг. Беше изключително привързан към семейството човек, каквито и магарии да е правил. Заради което винаги ще го уважавам и помня с обич.
Утре, от 500 км разстояние в 12 часа ще почета Пламен....наш ПламИн и ще бъда там в мислите си... с вас.



Тема Re: Oх, ужас, ужас...нови [re: Линдa]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано11.05.10 20:55



Линда,
Много ме е яд на тоя твой мъж, дето не можа ей така да си тръгне без да отвърти някой номер. Да беше боледувал, да беше полежал да го гледаш, а то в негов стил. Не може да се отрече, че е оригинален. Не! По тази причина мисля, че трябва да му се молиш във всеки един един момент, единствено защото ти е длъжен и трябва да ти помага. И не го оставяй на мира, той не заслужава. Извън това, че ме е яд на него, че толкова рано си тръгна, бъди силна! Той те обичаше много. Помня една негова тема за годишнината от сватбата ви. Толкова сладки бяхте и двамата.
Бъди силна заради детето! Знам, че можеш.
Целувки





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.