Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пламен починал.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tonutyy (добричка)
Публикувано13.05.10 00:36



Здравейте,аз съм дъщерята на Пламен!
Бог да го прости милия ми Тати!Голяма мъка остави на всички ни!
Искам от мое и от името на мама искрено да Ви благодаря,че толкова сте го обичали и уважавали.Сърдечно благодаря на всички които изказаха съболезнования и бяха нашата подкрепа и светлина в този така тежък за нас момент!
СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ на Кмета на Нета,за това,че изпрати моя тати в последния му път!
Нека го запомним с добро,и такъв какъвто го познавахме всички-винаги весел с уникално чувство за хумур,прекрасен съпруг и баща!
Хората са казали,че има 2 подхода към живота..единия е просто да съществуваш,а другия е да живееш.Баща ми знаеше как да живее максимално и даваше най-доброто от себе си за това.
Където и да си,татенце аз знам,че духом винаги ще си с мен и мама и ще ни закриляш и помагаш!
Мир на праха ти съкровище ! ОБИЧАМ ТЕ ЗАВИНАГИ И МИ ЛИПСВАШ УЖАСНО МНОГО ! ! ! !




† Почивай в мир,ТАТЕНЦЕ! †

Редактирано от tonutyy на 13.05.10 00:50.



Тема Re: Пламен починал.нови [re: tonutyy]  
Автор Liya ()
Публикувано13.05.10 00:49



Миличко, аз съм една непозната за теб жена от нета....
Но това, което пишеш за татко ти, ме вълнува... и не защото сме си драснали ред-два глупости из нета... Нелепа е такава смърт, нооо... по-скоро твоите усещания сега, в такъв момент, без да го описвам, ясно е, ме вълнуват...
Радвам се, че си силна! Че си в един отбор с мама! Че сте невероятни момичета, които посрещат изправени удара! Със сълзи за загубения близък, за вашия татко и съпруг, а не хленчения!
Прегръдки от мен!



Тема Re: Пламен починал.нови [re: tonutyy]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано13.05.10 00:52



Детенце миличко, искам да ти кажа че и аз загубих рано моя татко, но трябва да си силна, много силна, той много обичаше теб и майка ти

Животът е труден и гаден, особено без мъжка подкрепа, но ако аз мога да ти помогна за нещо, не се колебай, баща ти е направил много за мен, познавах го лично, но дори и да не беше, пак се обади, страхотен човек, и ти също, и майка ти! Бъду силна, много е тежко сега, но Пламен няма да позволи да се мъчиш!! Вярвай в това!




Тема Здравей,нови [re: tonutyy]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.05.10 01:03



на тати момичето.
Не че знам, какво се казва в такъв момент. Знам само, че ви се налага да се учите да живеете отново. Отново, защото това е различен живот - без него до вас. Желая ви много сили за което! Ако можех да ви дам малко сили за този момент, бих ви дала.

И все пак, не е възможно това да е единственият живот, този, който е на Земята. Искам и вярвам, че Там има друг живот. Просто световете са различни, докато един ден пак се срещнат. Може би, татко ти е изпълнил бързичко своята мисия тук и се е върнал там.



Тема Re: Пламен починал.нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор tonutyy (добричка)
Публикувано13.05.10 01:31



Убедена съм в това !Знам,че много ни обичаше.. :(
Отдавна искаше да се регистритам тук и аз само му обещавах и обещавах.. и чак сега го направих .. когато няма вече на кого да обещавам..
Благодаря за топлите думи и подкрепата !!!



† Почивай в мир,ТАТЕНЦЕ! †

Тема Re: Пламен починал.нови [re: tonutyy]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано13.05.10 01:57



Добре дошла, кралицо Тони!

До сега беше дете на майка си и баща си, а сега ставаш клубно дете.



Хубавице, баща ти е жив в твоето сърце и е хубаво, че изпълняваш обещанието си.



Тема Re: Пламен починал.нови [re: tonutyy]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано13.05.10 02:01



Обичаше ви!! Много!!! Ако имаш нужда, искам да ми кажеш, точно заради баща ти,

много го обичах, така , както той ми е говорил за майка ти и за теб! Миличка, наистина не се пристеснявай, нито ти, нито майка ти, Пламен ми беше мнбого голяма опороа и многоп ми е помогнал, и аз никога не бих те оставила теб.
И друго нещо, ако не беше той, аз никога нямаше да пиша в този клуб!

Редактирано от !!ФAKЛИЧKA!! на 13.05.10 02:18.



Тема Re: Пламен починал.нови [re: tonutyy]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано13.05.10 02:17



СЕГА СЕ ЗАМИСЛИХ, ти имаш ли представа баща ти какъв пич бвше? И адски точен човек , и колко много ви обичаше, ебаси живота....Дете мило, обади се ако имаш нуждам ще ти помогна много)))




Тема Re: Пламен починал. [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор pauseto (.. от зор)
Публикувано13.05.10 08:01





Ако един човек не може да напише любовен разказ, от него няма полза.


Тема Re: Пламен починал.нови [re: tonutyy]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано13.05.10 08:33



Прегръщам те, Тonutyy, бъди смела, татко ти много те обичаше и винаги ще те закрля.
Той е една звездичка на небето... и винаги ще бди над теб...


Редактирано от Lali на 13.05.10 08:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.