Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема R.I.P. Пламене...нови [re: Линдa]  
Автор WiseMan CAx (Вожд без племе.)
Публикувано10.05.10 22:07



Съболезнования.





Тема Брачет...нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Losty (Архимед)
Публикувано10.05.10 22:09



Лека ти пръст!
Знаеш, че не се плюнча, ама ме е яд. Много натискаме педала в тоя скапан живот.И затва си отиваме рано. Стягайте масата с бялата покривка! Смейте се отгоре с Аси на тая простотия и на тия каши долу.
Знам какво ще ми кажете....и двамата. Ще живея, ще се смея, ще си нося новите ризи, ще се веселя!
Пия за вас! Скоро ще сме на една маса. Броя дните!
Абе...горе девойки има ли? Ей, една за мен запазете! Такава дето да може да обича, без да ме вижда само като баща на децата й и банкомат.Че тук само комерсиални кучки останаха, искат Лондон и Сейшелите, а дават все една и съща ....вертикална.
Сега се замислям, че ВИЕ, двамата с Аси...сте това,което човек си заслужава да бъде. Силен, решителен и можещ. Пич!
Пия за ВАС и до скоро виждане! Запалих си и цигара!

Отдавам последна почит на ПЛАМЕН!
Лек път и до нови срещи!




пс. Линда, ако някога...имаш нужда от нещо, каквото и да е, обади се.
Нямам много, но давам всичко.Телефонът е в бележника ти.

Редактирано от Losty на 10.05.10 22:18.



Тема Re: Пламен починал.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.05.10 22:14



Откак видях това заглавие си мисля какво не ми харесва в него- това "починал". Много кротко звучи, за да се отнася за него.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Пламен починал.нови [re: Линдa]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано10.05.10 22:15



Мир на душата му !!!!!

Млад беше за да си отива ..... ей....



Тема Re: Пламен починал.нови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано10.05.10 22:29



А преди няма и половин година седяхме и се смяхме, и се веселихме на една маса.......... Не мога да повярвам, не искам да го повярвам.........



**Citius, Altius, Fortius**

Тема Re: Не знам какво да напиша...нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.05.10 22:31



Просто не мога...



Тема Re: Пламен починал.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано10.05.10 22:35



мани....много ми е мъчно, с Пламен си имах приказка, пич просто, и ми е давал съвети и ...оффффффф
няма да му простя тоя номер дет извъртя на всички ни сега, млад мъж....но ние пак ще седим на една маса, тогава да му мисли, че той ме знае като запаля метлата кво се случва.....




Тема Re: Пламен починал.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано10.05.10 23:13



Моите съболезнования!



Тема Re: Моите съболезнования Линда!нови [re: Линдa]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано10.05.10 23:17



Моите съболезнования, Линда. Като видях темата реших, че някой се шегува. Знам, че никога не сме готови да се разделим с близките си, дори да са стари и болни. А толкова млад и жизнен човек като Пламен... Потресена съм.



Тема Re: Пламен починал.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано10.05.10 23:21



Съболезнования! Ще го запомня с вечната му вътрешна полемика дали да се разведе!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.