Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: ..::B®i::..]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано13.04.07 09:43



Благодаря за подкрепата



Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 10:12



Виж пич много си си вред, аматрябва да сложиш край на всичко тва дето описваш:) И аз сум добричък и се стремя да задоволя всяко едно желание на половинката , но видя ли че ми се качва на главата просто я отрязвам, то бива бива ама трябва да има мярка. Тегли една и я остави да си помисли все пак какво иска в рамките на семеиството. Ама като гледам на нея нито и се работи ами и и е кеф да те тормози щото визда че и варвиш по гайдата. Вземи и постави ултиматум да решава и да се спре с това, а ти си решаваш дали ще се разделяте или ще продалжите напред, не мисля че тя ще може да вземе такова решение защото няма да намери друг да баламосва така и да я трае. Ако мислиш за децата по добре да имат разделени родители които да им се радват поотделно от колкото да се наслушват на сканадали и да имат един баща който е под чехъл и постояно унижаван от майка им. По нататък и те няма да те уважават като гледат и слушат какво им говори за теб. По добре да те познават в друга светлина макар и не в едно семейство. И не на последно място няма смисъл да си съсипваш живота само и само да запазиш нещо което може би не съществува вече отдавна. Така че действай, но не скачай в друга връзка нито го прави заради друга жена, просто за себе си и заради децата си.
Това е от мен (преди 7 години аз направих точно това, макар и причините да бяха савсем различни, но никога не съм съжалявал, защото това беше правилният избор за да запазиш достойнството си пред себе си и пред децата.
Хайде чао от мен



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
Авторлийлa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 11:34



Здравей,
така както си описал образа на спътницата в живота ти,никак не е лицеприятен.Това обаче е твоята субективна преценка за нещата и смея да подозирам,че е само част от истината



Дечицата ви са малки,а този период ангажира и двама ви с много отговорности.И не само,целия се раздаваш,даваш най-доброто от себе си-на малките човечета.
И като всичко в живота ни и този период е преходен,нещата следват естествения си ход.

Казваш,че често се карате и посочваш виновника за скандалите.Добре,но все пак не се ли питаш защо:1.такъв и е характера,просто си е свадлива и толкоз.
2.Има някаква обективна причина
3.Поглеждаш да видиш-дали няма нЕкоя гридичка и в твоето око.

Още върху нещо бих ти насочила вниманието:майката на децата ти съзнателно,или поради обстоятелствата,е финансово зависима от теб.Това я поставя в една доста неизгодна позиция.(За мен тук не стой въпроса кой какво има)Може всичко да й даваш,но хляба е най-сладък когато сам си се трепал за него.Знаеш какво можеш,не се чувстваш зависим....

Пиша всичко това,защото казваш че искаш да си запазиш семейството,което
предполага,че си готов и искаш да положиш усилия за това.
Все пак след като ти си си избрал тази жена,виж къде с времето се е свряла
онази стара любов,иступай я от праха и погледни с нея към жената до теб-може пък и тя да ти отвърне със същото.

Вариянта с паралелната връзка за мен не съществува.Ако не се получават нещата по добре се разделете по живо,по здраво.
От все сърце ти желая мъдрост и разум.Щастието не ни се дава на готово.
Успех.




Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: HяkoйCи]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 11:41



Ами извинявай за откровеността,
ама нали се сещаш, че може да поиска развод
по твоя вина.



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Mike Tyson]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано13.04.07 11:52



Това значи ли, че ти като й вдигаш кръвното, тя те налага? Повярвай ми, имало е случи, в които ми се е искало да го излича от лицето на земята. Само мисълта за сливенския затвор ме е възпирала.



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Mike Tyson]  
Автор severina (радост за друг!)
Публикувано13.04.07 12:17



Ти щом така си решаваш проблемите в семейството – рано или късно ще стигнеш до този клуб. Защото на жена ти може все някога да е „увре акъла” и да не е съгласна повече да играе ролята на е боксова круша.

И какво ми се хвалиш че първите две години не си я пипал с пръст, като после все пак си започнал да я биеш?! През тези две години жена ти да не би да беше в гаранция, та само си чакал да й изтече гаранционния срок та да я подхванеш?!

И мога да ти кажа че жена ти до сега не поискала развод единствено от страх че ще я пребиеш до смърт. Аз лично не познавам хора които да са съгласни и да обичат да ги малтретират.
Но все някога ще й писне – да знаеш!





Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: ..::B®i::..]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано13.04.07 13:45



Точно така! Тя на пук и той на пук! Сигурно ги ръчка и "факта" - "Ти почна пръв/първа!"

Ега ти семейството, ега ти брака, ега ти живота!... Очевидно един друг са си се намерили... И децата им, сигурно така ще си карат живота - все на пук ... на себе си...

Що ли се хабим да държим темата на първа страница!? ....



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Gerda.sFaith]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано13.04.07 14:58



Абе детска му работа, самочувствието и респекта са нещо което излъчваш, търсенето на жени отвън е комплексарщина


Не че му разбирам ама ако ти трябва пиленце да ти пее колко си велик, нещо не е наред.

Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: ariel$$]  
АвторMike Tyson (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 21:26



Ne iskam da ti razkazvam za kakvi gluposti mi e digala skandali, no viarvay mi, 4e ako beshe na moe miasto, ne samo 4e shteshe da razdavash shamari, ami ...
Slava bogu tova e v minaloto i kakto kazah, ve4e ne pomnia za koga posledno sme se karali.

Pozdravi i vsi4ko dobro.



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Mike Tyson]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано14.04.07 06:47



Всъщност май в този клуб се пишеШЕ цивилизовано преди да се явят съветници с боксови ръкавици. Рядко пиша, но на такъв като теб не мога да устоя да не се обадя. Горд ли се чувстваш с това, че не си намерил цивилизован начин да се разбереш с жена си. Та дори и със скандал, но без насилие. Горд ли си, че като си по-силен от нея, трябва като те изнерви /само тя теб, ти сигурно никога не я изнервяш/ трябва да "се качиш на ринга". Даже не коментирам просташкия ти жаргон. От такъв, който прибягва до юмруци, е ясно, че не се очаква дипломация и цивилизован диалог. Не си въобразявай, че разбирателството у вас е постигнато с насилие и че си я "възпитал". Просто се страхува от твоите юмруци и не вярвам да може да те обича. Ти нея - ясно, че не. Как може човек да живее в заблуда, че страхът е причина за "хармония" в едно семейство. Не знам, наистина с целия си житейски опит, с всичко, което мисля и чувствам, съм толкова дълбоко възмутена, че наистина нямам повече думи, за да го изкажа....мъжкари, дето бият жена си и свиват опашки пред всеки по-силен мъж, който им скръцне със зъби....боксова круша....какво уважение към себе си трябва да има някой, за да превърне жена си в това....как може да я прегърне след като я е удрял....

Terror incognita



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.