Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано14.04.07 07:09



Не разбирам вечно мрънкащи и натякващите жени....Мисля, че това е доста отблъскващ начин да изкажеш недоволство или очаквания. В случая освен ако жена ти не е малоумна мисля, че един сериозен разговор с нея ще свмърши работа. Разговор, в който да й обясниш какво мислиш за нейното поведение - без обиди, просто и ясно. Както и да й кажеш до какви последствия може да доведе то. Никоя жена не би се почувствала добре, ако знае, че може да остане сама, по своя вина. Ако такъв е случаят с вашия конфликт, разбира се....

Terror incognita


Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 08:48



Здравей Някой Тук ти дадоха всякакви съвети,
Ето и от мен един, Предполагам , че смяташ себе си за умен човек, затова ти предлагам да използваш това, което ни отличава от животните и да седнеш да помеслеш
Тъй като ние хората, а особено жените сме почти непредвидими в реакциите си, представи си и обмисли всички възможни варианти на развитието на нещата за теб, от най-добрия-да чукаш дискретно и да подхранваш самочувствието си N на брой години до най-лошия възможен и дори невъзможен според теб-например жена ти да се разведе с теб, да не ти дава да виждаш децата или да замине за Австралия с тях-има и такива случаи!
Ако си готов да приемеш всякакви варианти, прави каквото си решил, НО ГО ПРАВИ С ОТВОРЕНИ ОЧИ
Бъди здрав !!!





Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано14.04.07 10:38



Поддържам. Ти си го казала по-ясно и по-кратко, от колкото бих го казал аз с едно изключение - аз бих добавил в началото едно "Ако говориш истината" просто за застраховка и бих уточнил, че с тази условност съвсем не целя да обидя.
При мен навремето разговорите не помогнаха, макар да опитах. Аз обаче не съм и разказвал в клуба с подробности как и защо се разведох.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Mike Tyson]  
Автор severina (радост за друг!)
Публикувано16.04.07 11:35



Защо стигнах до този клуб ли?! Защото един такъв като тебе реши да ми се направи на много голям мъж и реши че има право да ме бие. Само че в мое лице не е намерил жената която би му го позволила.
Разкарах го по най-бързия начин!
Така че, не Той се е осъзнал и ме е зарязал, а Аз го разкарах! И то най-безцеремонно! Въпреки че после много ми се молеше, много рева, имаше и много телефонен тероризъм и задърпване по улиците …
Така че позна – точно защото съм много умна, затова стигнах до този клуб. Ако имах робското мислене на жена ти, и на много други жени – сега и аз най-вероятно щях да съм боксова круша.

И не позна – не съм стара мома, а съм разведена. И то – все още само на 28 год., та дори и да не бях омъжена, поне не можеш да кажеш че съм „стара” мома.
И мога да ти кажа че изобщо не съм злобна, дори съм си много добричка, но на такива като теб дето се доказват какви са „мъже” с физическа сила просто няма как да не им се изрепча.
И не се притеснявай за мен – не съм девствена – вече повече от 10 години …

А между понятията „пребиване, малтретиране …” и „хубав тупаник” не мога да кажа че има особена разлика. Но, явно жена ти наистина е патка, отгоре на всичко „тъпа”.

А за моите цели в живота … не се притеснявай. Не случайно казвам че живота е такъв, какъвто сам си го направиш!



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: severina]  
АвторMike Tyson (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 19:07



Защо стигнах до този клуб ли?! Защото един такъв като тебе реши да ми се направи на много голям мъж и реши че има право да ме бие.

Sas vseki tvoy post vse pove4e se ubejdavam, 4e pravilno e reshil 4oveka. Samo, 4e bil amatyor i se e izlojil. No shapka mu svaliam, 4e pone te e razkaral.

Само че в мое лице не е намерил жената която би му го позволила.

Malko te e bil, zatova se oplakvash. Ako neshto ne se opravia s boy se opravia s mnogo boy. Mnogo losho, 4e maja ti ne go e nau4il v kazarmata.

Разкарах го по най-бързия начин!

Niama na4in ti da si go razkarala, toy te e razkaral :).

Така че, не Той се е осъзнал и ме е зарязал, а Аз го разкарах! И то най-безцеремонно! Въпреки че после много ми се молеше, много рева, имаше и много телефонен тероризъм и задърпване по улиците …

Moje da revesh i da digash shum do nebesata, no 4oveka mislia, 4e e vzel pravilno reshenie.

Така че позна – точно защото съм много умна, затова стигнах до този клуб. Ако имах робското мислене на жена ти, и на много други жени – сега и аз най-вероятно щях да съм боксова круша.

Ti pak shte stanesh boksova krusha, viarvay mi. Na edin 4ovek ako ne mu doyde akyla na 7 i na 77 pak ne idva.

И не позна – не съм стара мома, а съм разведена. И то – все още само на 28 год., та дори и да не бях омъжена, поне не можеш да кажеш че съм „стара” мома.

Ti may se gordeesh, 4e si razvedena. Mlada i glupava e dobro opredelenie za teb.

И мога да ти кажа че изобщо не съм злобна, дори съм си много добричка, но на такива като теб дето се доказват какви са „мъже” с физическа сила просто няма как да не им се изрепча.
И не се притеснявай за мен – не съм девствена – вече повече от 10 години …

Mnogo malka si se razkra4ila be mome. Ti zatova ne si se zadarjala mnogo. Ot mnogo akyl taka stava.

А между понятията „пребиване, малтретиране …” и „хубав тупаник” не мога да кажа че има особена разлика. Но, явно жена ти наистина е патка, отгоре на всичко „тъпа”.

AKo iskash moga ti pokaja kakva e razlikata :). Ne si ni na godinite, ne si ni i na obrazovanieto. Ne mojesh da stypish i na malkia pryst na jena mi. 100% sym siguren, 4e jena mi e po-6astliva ot teb.

А за моите цели в живота … не се притеснявай. Не случайно казвам че живота е такъв, какъвто сам си го направиш!

Ne mislia, 4e si postignala mnogo kato si se razvela. Ako mislish, 4e e goliamo postijenie zna4i si s edni gyrdi pred men. Az do tam ne sam stigal i ne mislia, 4e shte stigna. I da si namerish drug maj sled niakoy godina pak shte se zase4em tuk.



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Mike Tyson]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано16.04.07 22:15



Моля те да престанеш да провокираш. Не си уцелил правилния клуб, в който ще пропагандираш и/или защитаваш насилие /особено в семейството/ под каквато и да е форма.
Аз в чужди (семейни) взаимоотношения избягвам да се меся, особено когато не ме питат, а и не обичам да изпадам в крайности. Затова няма да ти кажа мнението си за начина ти на мислене, макар силно да се изкушавам.
Но те моля да не даваш определения и оценки и да не правиш обобщения и предположения за бракове, разводи и въобще за живота на хора, които не познаваш и особено когато е с единствената цел да дразниш и провокираш. Не и в този клуб.
Моля те за последен път!

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Moan]  
АвторMike Tyson (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 23:02



Na 12.04.07 20:20 pisah:

"Severina, hayde da ne se obijdame a! Ne sam doshal tuka nito da se pravia na maj, nito da se zayajdam s niakogo. Prosto razkazah na 4oveka kak si reshavam problemite v semeystvoto. 4oveka si ima glava nad ramenete i sam moje da reshi kakvo da pravi. "

Ti tova nemoja li da go pro4etesh? Az li zapo4nah da se zayajdam? Severina nare4e jena mi PATKA!!!!!!!!!!!!!! Na neya zabelejka niama li da i napravish? Izkazah mnenie makar, 4e na niakoi hora moje i da ne im se haresa.



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Mike Tyson]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано16.04.07 23:26



Напротив, прочетох го.
Но и ти обърнах внимание, че в този клуб изказвания, защитаващи насилието не са на почит. Имаш право на мнение, но също така е редно да се съобразяваш с аудиторията малко поне, когато го изравяваш.

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Виж какво – говори си каквото си искаш!нови [re: Mike Tyson]  
Автор severina (радост за друг!)
Публикувано17.04.07 12:26



Виж какво – говори си каквото си искаш!
Не ми пука! Не разбираш ли?! Аз съм щастлива, и се радвам на това което съм направила със живота си! Харесвам си го. Сама си го направих такъв. И се гордея с това че събрах смелост и се отървах от един егоист, материалист и комплексар, които беше решил да си изкарва лошото настроение върху мен.

И да ти кажа – дори и да реша да се омъжа повторно и дори да имам деца, пак бих се развела ако и втория ми съпруг реши да ми се прави на боксьор. Защото „половинката” не ти е собственост, и брачното свидетелство не ти е нотариален акт!

Повече няма да пиша! Нали все пак по-умния трябва да отстъпи!
Пък и виждам че няма никакъв ефект.
Искрено съжалявам за жена ти, но тя си знае - щом този начин на „живот” й допада …

Вече ти обясниха че точно в този клуб насилието не се лансира.



Тема Чубствам се гадно...нови [re: Hяkoй]  
Автор bef (непознат )
Публикувано19.04.07 15:02



Утре се развеждам официално!Отдавна не живеем заедно, пък и не живяхме добре ... Успяхме да съхраним нормална комуникативност покраи децата и не само, но покраи всички гадости, които ми причини в живота направо развивам фобия ако е около мен. Асега ми е тъпо....
Я ме сложете на място, за да се стегна! Кажете нещо мъдро, да не скоча в някоя депресия...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.