Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Точно така!нови [re: severina]  
АвторLpra (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:46



Наистина има такива жени. Аз специално работя и вземам колкото мъжа ми и даже повече и си гледам детето и семейството. Но думата ми е за жената на брат ми. Тя ходи на работа за 170 лева, за да не си е в къщи и да не гледа децата. Брат ми става в 5 часа за да отиде на работа (работи в друго населено място за висока заплата). Вечер като се върне й помага в готвенето, миенето на чиниите Само той се занимава с децата - помага им в уроците, защото тя е тъпа и нищо не знае. За да й осигури искания от нея стандарт има и малка фирма за компютърни услуги и вечер се занимава и с клиенти. И въпреки всичко тази фльорца не е доволна. Тя непрекъснато са оплаква. Само ходи по невролози. Не знам от какво са й разбити нервите. От това, че не знае какво иска от живота и естестено няма цел, но най-важното е че е мързелива. Кажете, как да се оправи човек с такава жена. Брат ме е търпелив и сигурно я обича - да му се чудиш какво харесва в нея. Бих искала да му помогна, но не знам как. Като прочетох мненията и аз си мисля, че той трябва да си намери някоя сродна душа - тя като усети, чи й пари под краката маже и да й дойде ума в главата. Как мислите?



Тема Re: Чубствам се гадно...нови [re: bef]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано19.04.07 17:28



Дерзай, че официализираш началото на твоите нови възможности

. Горе главата, няма място за отчаяние, а единствено за радост от предстоящата възможност да започнеш начисто! И никви депресии, ей!

La donna e mobile

Тема Re: Точно така!нови [re: Lpra]  
АвторHяkoйCи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 23:04



Kато чета това за брат ти... все едно виждам себе си. Но имам чувството че жена ми някак си "усеща" че се появява конкуренция или може би е респектирана от по твърдото ми държание с нея когато го заслужава... Скоро не съм получавал неприятно мърморена, онзи ден опита но я отрязах... Измрънка по повод че гледала болното дете в къщи.... викам и "хората гледат болни деца и на работа ходят"...с двев думи отрязах я... млъкна и след малко всичко беше ОК... Май глезотията и мързела са в основата на всичко...



Тема Re: Всъщност една такава връзканови [re: anbra]  
Автор evs (virtual)
Публикувано22.04.07 09:46



абе не го ли виждате,че се е впрегнал кат' кон ... и носи на гърбъ си 2 деца, креслива жена и ипотека ...


пък и за какви угризения ми говорите ... аз с такова семейство бих изневерила със кеф ...

живота е Тук и Сега ... човеко, не го мисли много ... послушай Сърцето ...




Тема Re: Точно така!нови [re: HяkoйCи]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 17:49



Дали наистина е глезотия или мързела в основата на поведението на жена ти, ти си я познаваш най-добре. На мен ми изглежда отстрани, че взаимно сте спряли да изисквате и очаквате един от друг. Връзката ви не се развива, какво като е брак. Но този застой рефлектира и във взаимоотношенията ви.

Казваш, че държиш на семейството си и все още я желаеш да бъдеш с тази жена. Защо тогава не поговорите сериозно със съшругата? Това е първото предложение - свалете картите на масата. Животът е изгра, изграйте я, сериозно, по правилата. Какво е семейството, ако не взаимно да си помагате, да се реализирате, да се докажете в живота и в любота? Децата са израз на вашата любов... До тук добре. Не правете нищо недостойно, нито тя, нито ти, от което ще ви е срам пред собствените ви децата. Ти се доказваш в живота... Ами тя? Нищо.. Самозалъгва се с парцалки, марки и др. подобни... Какъв пример е тя за децата си? Децата ще уважават ли такава майка? Ми, материалните неща не могат да направят никой истински щастлив. Чувал си приказката, че парите са средство, а не цел. Попитай я, помислете за някакъв начин тя да започне бизнес, да намери някаква цел, която ще се доказва и ще я прави щастлива... Да се пробва, да не страхува от провал... Нали ти си до нея? Ако пък тя отхвърли всяко подобно предложение, пробвай да я манипулираш правилно... Блъфирай... Това е и второто предложение. Предстваи й нещата като последен шанс преди раздяла помежду ви. С цел да се "събуди" може да й поставиш ограничения във финансите, реални или виртуални... Да й обясниш, че не стигат вече парите, защото инвестираш или наистина да ги инвестираш в допълнителен бизнес. Какво ще предприеме тя?

Успех!



Тема Re: Точно така!нови [re: Жeни]  
АвторHяkoйCи (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 21:51



Не искам да ти обяснявам колко пъти съм правил опити за сваляне на картите - резултата е НУЛЕВ! В мига в който опитам да отправя каквато и да е критика, изпадаме в крайна фаза на отричане, кризи и крещене!
Колко пъти съм прави опит да я подтикна към собствен бизнес - също с нулев резултат! Сякаш е в дупка изпаднала, зациклила е като идея нямам какво... Преди години исках да и наема магазин, като чу колко ще му е наема, веднага пресметна колко парцали ще си купи с тия пари....
Знам че за нея формулата е да започне социални контакти и тръгне на работа, ама там трябва да се работи, колежките и мрънкат, тя се комплексира.... как да ходела на работа за 300 лева като само парцалите по нея били за много повече... как да общувала с колежките си които пътуват с гр. транспорт и живеят в Люлин...
Абе "нема угодия" както казват в една реклама... А в същото време не искам да я изоставям...но пък искам и за себе си да помисля... те това е... а как ми завиждат всички "мани го тоя има мноооооо пари"... то да ги имах .. и кво от това...

Трябва да я "плесне гръм по главата" че да се усети... а на мен ми писва... всяка вечер е това - с много редки изключения...



Тема Re: Точно така!нови [re: HяkoйCи]  
Автор severina (радост за друг!)
Публикувано24.04.07 10:17



Чакай, чакай …
И аз живея в Люлин, и аз се возя в градския транспорт. И аз ходя на работа, и заплатата изобщо не ми е огромна.
Въпреки това изобщо не се комплексирам от изброеното, напротив – дори се гордея че се справям сама в живота.

А ако жена ти си изкарваше парите САМА нямаше да има такова отношение към тях!

И още нещо – мога да ти кажа че жена ти изобщо не те уважава и изобщо не държи на теб, но … ти си знаеш!



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
Автор evs (virtual)
Публикувано25.04.07 00:43



чудно ми е само ако - !да не дава Господ! - един ден обеднееш ...к'во ще стане с ваш'то семейство ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.