Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
Автор......... (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:35



Ми като гледам -
и ти мрънкаш тук за най-нормални неща,
не виждам с какво жена ти е по-различна..........



Тема Re: Точно така!нови [re: HяkoйCи]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано11.04.07 14:37



Значи права съм, лигльо си! Само хленчиш, без да правиш нещо! Като не ти харесва животът ти, промени го! Какво си се разревал тук! Не е луд този който яде баницата, а този който му я дава!

П.С. Не искам да звуча грубо, макар че точно така звучи, но ако искаш промяна в живота си сам трябва да направиш крачката към нея! Никой няма да ти даде готова формула за това! Наистина съм добронамерена, просто вникни в това което ти казвам, макар и груби изразни средства!



Тема Re: Точно така!нови [re: HяkoйCи]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:38



Много си постигнал, но по този път сте престанали да виждате и оценявате малките,дребни радости в живота.
Ти може да й предлагаш живот на кралица, но тя не ти дава и грам обич и уважение.
Сега не можеш да разбереш какво означават тези думи, много работиш и си доволен от постигнатото, но в един момент ще разбереш,че си по-беден и от най-бедните, защото без уважение и любов не се живее!А за каква любов може да става дума като материалното е номер едно и думата искам е най-много повтаряна!



Тема Re: Точно така!нови [re: HяkoйCи]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано11.04.07 16:27



Абе къде са тия мъже дето осигуряват чистачка, вечер водят по заведенията /това как става с малки деца/, сутрин оправят и развозват децата, пък мамите си спинкат до 10 и имат единствената грижа да харчат пари по моловете?
Питам, щото и аз съм дочувала такива градски легенди, ама искам и аз един такъв екземпляр. А пък аз мога и да съм добричка в замяна.

Майтапа настрана, ама верно си има ситуации единия да играе ръченица по главата на другия.

Може би и аз натам бях тръгнала преди години, ама на мен ми резнаха квитанцията. Или балъка не е бил баш балък, или не съм уцелила мярката

Обичам да обичам!


Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано11.04.07 16:46



Не мога да те разбера, честно...А и изчетох задълбочено текста....Това, което разбрах, е:
1. Имаш проблем с жената.
2. Жената има проблем с теб.
3. Не искаш да промениш статуквото.
4. Искаш да замесиш още една жена или по-скоро тя се навира да се замеси с теб.
5. Търсиш индулгенция, защото си неуверен.

Та: защо първо не се опиташ да си разрешиш проблемите вкъщи? Вместо да се дърляте като кучета, седни с жената да се разберете цивилизовано. Явно си имате пререкания, които трябва да се решат. Навлизането на още една жена в цялата картинка, няма с нищо да спомогне за решаването на проблемите, защото втората не е панацея за тях. По-скоро бих го оприличила като щраусова постъпка. И защо не помислиш за децата ви - мислиш ли, че ще им е кеф да израстнат в атмосфера, в която родителите им си говорят с няколко децибела над нормалното? Всичкото това, дето го обясни тук, го обясни и на съпругата ти - че изнемогваш, че напрежението от тези отговорности те съсипва, че би искал да имаш подкрепата от нея, а не нарастващите й претенции, че много би оценил, ако и тя се включи в изхранването на семейството, масова практика е. От километър е видно, че жена ти ти е втръснала - ама в крайна сметка по-скоро виж дали може нещо да се спаси от този брак, пък ако не може, режи и бягай и си търси щастието другаде.
Айде, че пак се отплеснах.

La donna e mobile


Тема Re: Точно така!нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор severina (радост за друг!)
Публикувано11.04.07 16:55



Дааа, и аз мисля че са само градски легенди – такива мъже лично аз не съм срещала! А ще ми е интересно да видя жив екземпляр от този вид – ей така, само за да съм сигурна че съществуват и такива.
Тц, тц, тц … а аз нали съм си тъпо парче … как не си хванах някой дето само да ме гледка в очите, да не ме оставя да пипна домакинска работа, а само да се развявам насам натам по моловете и да му харча парите …

Определено смятам че жена му не е била такава преди време, но той си я е „възпитал” така! „Колегата” му по съдба Ангел – и той се изкарва същия светец … абе, къде ги намериха тия жени – не знам!
Сега да си сърбат попарата!



Тема Re: Точно така!нови [re: severina]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано11.04.07 17:05



Наистина ли вярваш, че ще си щастлива на мястото на жена му?!?! Аз себе си не виждам до подобен мъж порода "слуга безропотен". Какви съвместни цели в живота да имам с него, какво ти възхищение, стимул, тръпка, секс и прочие...
Виж, ако ще е кандадат за служител във фирмата ми (хипотетично), струва ми се почти идеален!



Тема Re: Точно така!нови [re: Gerda.sFaith]  
Автор severina (радост за друг!)
Публикувано11.04.07 17:47



Не, знам че няма да сам щастлива с такъв мъж – определено!
Но пък и аз никога не бих се държала като жена му, дори и да съм намерила „на баницата мекото”.
И все пак, чудно ми е къде ги намират тия жени – в някой мол, или в някой салон за красота …



Тема Re: много вярно!нови [re: won]  
АвторFlighty (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 19:18



Напълно подкрепям Won!

И все пак глупостта на някои мъже не престава да ме учудва! Явно мъжете понатрупали малко парици започват да си мислят, че са Хенри VIII.

Бракът на тоя човек има сериозни проблеми, които трябва да се решат по един или друг начин. Тая нова връзка е само бягство от реалността и може да създаде нови проблеми. Защото си нещастен в брака не е добра причина да се обвържеш с друго човешко същество.

А откъде знаеш, че другата жена е искрена? Може би тайно се надява да зарежеш жената и децата и да и осигуриш по-добро финансово бъдеще на нея и на нейните отрочета. Няма да е първата с тая мотивация, а след като ти се е оплакала колко малко прави мъжа и... Това е социален феномен в Източна Европа, не само в България.

Опитай се първо да видиш дали може да се спаси тоя брак. Има добри семейни консултанти. Всяка история има две страни. Каква е историята на жена ти?

В някои случаи бракът не може да се спаси, но ти имаш деца, така че не мога с лека ръка да ти препоръчам развод. Все пак, ако всичко между вас е разрушено, какъв е смисълът да се продължава?



Тема Re: Споделям с молба за съвет...нови [re: Hяkoй]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано11.04.07 20:03



Извинявай, дано не те обидя, но тази тема, по начина, по който е написана, изобщо не ми звучи като написана от мъж и изобщо някак не ми изглежда вярна. Не че подобни неща не се случват в реалния живот, но някак нещичко в стила ти не ми се "връзва"... Както и да е...
Аз не можах да разбера за какво ти е нужен съвет- дали да започнеш сексуална връзка с жената, с която си се запознал и да обогатите сладката раздумка с нови емоции ли или що? Не мога да си обясня как е възможно някой да иска съвет за подобно нещо и винаги ми е странно, че някои хора понякога търсят мнението на непознати, даже и относно най- интимни свои решения. Но това е друга тема...
Малко ми стана смешно как жена ти забременяла- така го споменаваш, като че ли е нещо, което зависи изцяло от нейните действия и решения. И, между другото, за разлика, най-вероятно, от доста други, аз оставам с впечатлението от "портрета", който си направил на съпругата ти, че иде реч за доста разглезено и материалистично създание, а от написаното по никакъв начин не усетих да става въпрос за обич и уважение между вас. Ти се представяш като жертва на егото и материалните амбиции и претенции на съпругата ти, но по никакъв начин не изглежда да имаш нещо против или да не одобряваш подобно мислене и манталитет. Тогава какъв ти е проблемът, ако може да изясниш по- конкретно? Ако съществува проблем въобще, то той не е ли между вас и не трябва ли някак да бъдат уточнени житейските ви позиции? Ако не искаш нищо да променяш, от какво се жалваш, защо и за какво търсиш мнение и съвет? И след като жена ти е такова неприятно мрънкало ( извинявай, но за мен е точно така, защото явно става дума за "породата", която ми е най- неприятна- мрън- мрън," дай", "защо нямам", "тя има...", " аз нямам..." и прочие досадности и зависти човешки), не се ли притесняваш,че освен утеха и разбиране, които срещаш у жената, за която стана дума, ако утре се окаже, че и сексуално изживявате някакви супер- приятни моменти, отношенията със законната ти половинка хептен ще зациклят?
Нещо не те разбирам. Извинявай, ако с мнението ти по някакъв начин нещо съм те обидила, моите съболезнования от оносно избора на съпруга и, ако може, отговори на въпросите ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.