Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: koм]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано29.12.06 15:04



Къде са се навъдили тия жени?:-)))





Тема Re: И защо...нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 15:12



Смятах, че като така и така се чувства гузен е по-добре да замълча и да не наливам масло в огъня, да не стигаме до обвинения. Когато кажеш, че знаеш и ти потвърдят боли повече, същевременно започват обвинения с цел атака и защита, започва преливане от пусто в празно и т.н. Отвратително, а на мен не ми допада такава размяна на удари и любезности. Опитвам се да зачитам човека до мен и като личност и като чувства, да проявявам разбиране, но това определено не е печелившата карта. Веднъж замълчах, втори път и така се стигна до 5-ти, който вече ми преля, но се оказа късно за тази реакция от моя страна. Загубил е уважението към мен като към личност, но не може да ме прежали физически, или като собственост... не знам. Все тая, вече не съм това, което бях и е минало. Дано другата година най-накрая разреша всичко. Окончателно. А и ще пробвам да вляза в ролята на "кучка", щото по-лесно и разбираемо е за другия пол





Тема Финч,а я погледни...нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.12.06 15:38



от другата страна.Първия път-гузен,виновен,очаква да си получи заслуженото.Ти си мълчиш и той решава,че може и да не си съгласна с поведението му,но си му простила.Втория път-напрегнат,притеснен но смята че ще му се размине още веднаж,дали защото го обичаш или по друга причина.Но след като я няма твоята реакция,започва да я кара през просото,защото може и да си е помислил,че не ти пука за връзката ви.След като не правиш проблем за забежките му,значи и ти си имаш нещо странично и ти е все тая.Абе като при децата-пробват до къде може да стигнат.Нахокаш ли ги,спират.
Как ти звучи тази интерпретация?

много сме,луди сме!



Тема Re: Финч,а я погледни...нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 15:53



Звучи добре и точно това ще правя живот и здраве за напред. Няма да мълча и каквото ми в главата това и на устата, пък ако на някой не му харесва... проблемът остава за него...

Късно разбрах, че така е разсъждавал и той. Все още не мога да смеля, че според него тези 17 години просто не съм намерила подходяща възможност, за да му изневеря, а съм го и търсила на всичкото отгоре!!! Как може така да разсъждавате бе хора?! Щом не се сърди, значи не й пука. Ами да се замислите, че прекалено много й пука и точно за това проявява разбиране и продължава да е до вас?


и все пак предпочитам друг вид общуване и разбиране. Това са глупости.



Тема За това ...нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.12.06 16:08



имаш уста.Казваш му какво мислиш,какво ти е причинил и го питаш: От тука накъде е?.При теб(при условие че го приемеш и можеш да му простиш),или при другата?Ако е при теб-право на втора грешка няма!Ако ли не-да си хваща пътя.
Боже,ти ще ме скъсаш!Почти те виждам,как той гузен седи до теб и очаква да му "набиеш обръчите",а ти го прегръщаш,целуваш(без въобще да си представиш как го е целувала другата),лягате си,правите секс(и ти си една отпусната,щастлива-все пак търсен мъж) и после му казваш:"Нищо не е станало миличко!Аз те разбирам,прощавам ти и понеже държа много на теб,оставям изневярата ти без коментар.Все едно че я няма!".
Е по-голямо наказание и страдание човек не може да си причини сам!

много сме,луди сме!



Тема Re: За това ...нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 16:25



Грешка - не мога да не си представям и не правя секс с търсен мъж, а с този, който обичам. Или прощавам или пращам в забвение. Пробвах и друго, но без да обичам и да вярвам не мога да изпитам нещо повече от задоволителен секс. Та по-добре е без мъж, отколкото само със задоволително. Все пак съм човек на крайностите и не мога да се задържам в златната среда. Това упражнение се оказва много трудно. Обаче си прав в последното си изречение.



Тема Мда,грешка е...нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.12.06 16:42



че не съм сложил тези думи в кавички,за да разбереш че са ,хъм,може би малко иронични,малко саркастични,обаче хич не ми се иска да съм на мястото ти,когато ....Абе ти си знаеш!И понеже смятам,че си малко крайна,за това се и чудя как си го търпяла и допуснала това положение?Всъщност,започнах да питам повече от необходимото!

.А така като питам,почвам да откривам прилики със себе си.
Всъщност,май че всеки си има своя Голгота в любовта и след като я изкачи,осъзнава какво му се е случило.Но чак тогава,когато вече от сърцето му е прокапала кръв,а е спряла от изпохапани устни и изгризани нокти.Тези хора,които са ни причинили това......Уфф.

много сме,луди сме!

Тема Re: Мда,грешка е...нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 17:19



Схващам иронията, но ми се ще да не е така. А търпението на любовта и самозалъгването са безкрайни. Все повече се чудя дали това не е един от кръговете на ада, през който преминаваме всички, за да продължим след това и дали можем да прескочим някой и друг казан...

Знаеш ли, на всеки му идва някой ден реда по един или друг начин. Не мога да обвинявам хората, които причиняват болка, мога да се сърдя на себе си, че съм допуснала това да стане. Точно защото съм крайна смятам, че съм го допуснала. Когато ми пресъхнат сълзите ще изчезне и усмивката и тогава може би ще съм се изгубила безвъзвратно.

Някой някъде спомена за обсебването. Доста е вероятно да съм задушавала, за да не допусна да ме задушат, а още по вероятно е да съм си мислила само така, а да е обратното. Пак въпрос на гледна точка





Тема Re: Финч,а я погледни...нови [re: Finch!]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано29.12.06 18:12



Абе това са едни игрички, дето почнат ли се, тя каруцата яко се клати вече.
И аз съм се опитвала да предизвикам умишлено ревност, ама такава дето да я разбера. Много идиотски беше начина, пък и нямаше за какво да ме обвинят ако се стигнеше до сериозни сцени, ама някак ми се искаше да ми каже после "Абе ти що така, а?". Именно заради това, по някакъв начин да ми покаже, че наистина държи на мен, а не просто пребивава у дома защото му готвя, пера и гладя без пари. Ама нъцки. Мълча като пън, с една кротка и мила усмивка, ще кажеш херувимче също. След много време го питам що не е реагирал и наистина ли нищо не го е боцнало. Не знаеш, вика, кво ми беше, ама нямаше да ти кажа. Исках да се чувстваш свободна и да не те ограничавам. Та-ри-ри-рамммммм! Честито на печелившите.
Та така, може би наистина човек трябва да си каже поне "Стана ми неприятно". Щото инак криво се разбират нещата и твоето разбиране се приема като безразличие.
Какво да се прави, човек сам трябва да си строши главата в някои стени, за да ги види, нали така.

Поздрави, новата година иде с бодра стъпка



Обичам да обичам!


Тема Finch!нови [re: Finch!]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 20:30



А не мислиш ли, че пак залиташ по крайност - обвинявайки себе си за съзнателното поведение на друг?
Как може да си виновна ти? Почнала си да се държиш по друг начин ли? Или си спряла да го обичаш? Според мен ти си ужасена от "живота след него". Той го усеща и го използва по най-гаден начин.
Няма начин да станеш "кучка". Т.е. - има, но той не включва варианта "съвместен живот". Ами - на него му е все едно дали и ти ще изневеряваш - поне така ми прозвучаха постингите ти. Напротив - направиш ли го - той съвсем ще се отпусне и ще се почувства в правото си да продължи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.