Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Аминови [re: Finch!]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 20:41



И аз като всеки разведен - съм зает човек. Ходя на работа, имам ученик в къщи... Детето помага за домакинската работа, ама само ако и аз правя нещо в момента - знаеш - така са тийнейджърите. Абе - с други думи ми остават 2 часа на вечер "свободно" време. Я сега си представи, че за тези жени да бърборят 2 часа е нищо работа. Звънкат ти по телефона, канят те на кафе - изброих нещата по-нагоре. Ей това ми пречи - че ми отнемат времето. И не разбират от намеци, вярвай ми. Напротив - сърдят се като почнеш да им отказваш. Сега разбра ли?





Тема Абе, и аз това се чудянови [re: esprit]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 21:01



Що не ги изолират, пък да ги оградят с бодлива тел и три метра високи железо-бетонни стени, пазени от зли добермани, че да знаем да ги избягваме.





Тема Ама и тинови [re: koм]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано30.12.06 00:26



отде пък се намери такъв деликатен...


Добре де - цениш си времето; не ти е интересно с тях; ясно е, че си им това, дето му викахме още едно време кошче за душевни отпадъци...
Няма нищо ЛОШО съвсем в прав текст да заявиш, че нямаш време и си имаш други работи. Дали те ще се обидят и ще се хвърлят от високо си е тяхна работа; не си им длъжен. Дет се вика, като един мъж, на който са му казали - секс в никакъв случай! - имаш много повече формални права да се обиждаш... Ми направи се на обиден пък ти! Авансово!
Наистина не разбирам защо всъщност търпиш някой да пирува с времето ти...

Там, где жили свиристели...

Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: koм]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.06 01:17



Абе не съм чел надолу,и само ще ти кажа добре дошъл



А за комични преживявания(дал господ) някой друг път

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното

Тема Така става, денови [re: XeйЖивoт!]  
Автор koм (новак)
Публикувано30.12.06 01:25



Ама не е лесно - големи лепки са. Не разбират от дума - на такава докато почнеш да не и вдигаш телефона - не се отказва.
Пък са и много - тамън се отървеш от една и друга се лепне.





Тема Айде, айде...нови [re: koм]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано30.12.06 09:23



Ако искаш еднолично да се правиш на Армията на спасението и татко Терезчо - ма моля! няма да ти пречим!

Дори можем да помагаме! Дай си кюто, телефона и адреса - ще викна и няколко приятелки...
Ееех, едно време баба ми казваше - Не мога и Не искам са брат и сестра (много й се дразнех, да!). Ама теб пък може да те влече да си със шлейф от придворни дами, които да обгрижваш духовно...

Там, где жили свиристели...

Тема Ще помагате значинови [re: XeйЖивoт!]  
Автор koм (новак)
Публикувано30.12.06 10:31



И по кю-то и по телефона?




Грешно си ме разбрала, ХейЖивот! Аз и сам си се справям. Темата беше просто шегаджийски поглед на реално явление, а не зов за помощ или тупане в гърдите.



Тема Ей бе!нови [re: koм]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано30.12.06 10:44



Като чуе за помощ и подскача!


И отговорът ми беше шегаджийски поглед на реално явление

Там, где жили свиристели...

Тема Re: Ей бе!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор3aryбилa чyвcтвoтo cи зa xyмop (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 11:24



Забелязвам, че в този клуб шегаджийският тон не се отличава с особена стабилност и постоянство, та реших и аз да допринеса за провала в това отношение като ви предложа сериозен казус на поставената тема. Работата е там, че и на мен понякога ми се иска да вляза в ролята на досадницата, обсебващата. Никога не съм го правила и дай Боже никога да не се подам на това си желание. Но някой хора сигурно просто не издържат или не им пука за другия.
Тук някъде някой каза, че "избягва да се занимава с обвързани мъже" - това добре докато става въпрос за избор. А какво става ако се влюбиш в обвързан мъж? Искаш да го избягваш и същевременно искаш да си непрекъснато с него. Не можеш да разговаряш с него в действителност, но в ума си водиш непрекъснати диалози с него, всъщност за твое съжаление само монолози. Иска ти се да му кажеш как се чувстваш, какво изпитваш към него, но си мълчиш не искаш да му разваляш семейството, не искаш да внасяш смут в живота му. Споделяш с приятелки, за да ти олекне. И повечето те съветват да свалиш картите пък да видиш какво ще стане? Но това ми се струва безотговорно. Казвам ами ако откликне - сега си има спокоен и щастлив семеен живот (или поне така изглежда), после току-виж му харесало с мен, ще започне да се терзае вкъщи. Нито аз ще го имам така, както ми се иска, нито ще го направя щастлив. А те ми викат: Защо си мислиш, че не може да обича две жени едновременно. сега жена му му дава ей тонинко от любовта, на която той би могъл да се радва, а ти ще го обичаш по друг начин...
ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ ПО ТОЗИ КАЗУС?



Тема Re: И отдругаденови [re: XeйЖивoт!]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.06 11:26



А аз така и не можах да разбера - със какво аджеба секса пречи на приятелството??????

Секс само с НЕприятели ли се прави, а???



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.