Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ей бе!нови [re: 3aryбилa чyвcтвoтo c]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано30.12.06 11:46



Аз мисля следното по твоя казус, който не е само твой, впрочем: ВИНАГИ имаш избор да останеш на страната на Добрите или да се хлъзнеш и да се разбиеш нанякъде. Никой не казва, че е лесно, но не ми говори, че нямаш избор... Оки, пропуснала си тънкия момент на първоначалния принципен избор да не се занимаваш с обвързани (и аз съм направила такъв избор, защото последствията от обратното са разрушителни за всички участници в драмата). Преди да се влюбиш - винаги имаш някакви частици от секундата (поне) - за да направиш избора си и да си кажеш - този човек не е за мен, щото е обвързан. И просто да го зачеркнеш от съзнанието си. Но ако все пак не си го зачеркнала навреме - пак имаш избор - освен ако не се поддадеш на егоизма си.
Впрочем женените мъже са най-милите и настоятелни ухажори, честно ти казвам

То не са цветя, не са бонбони, не са стихове, не е любов... Един такъв сладур ме обвини, че нищо не разбирам от любов, като не приемам неговата... Но истината е, че ти винаги ще си останеш просто Премия - дето викаше една приятелка по тоя въпрос - бе и два бона заплата да взима, ако му дадат 50 отгоре - ще се радва и ще драпа да ги вземе. Определено ще ти се радва, мда.
И щяло да му бъде хубаво с теб, а да се измъчва вкъщи... блажени са вярващите в чудеса!

Там, где жили свиристели...

Тема Ааа -нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано30.12.06 11:57



в конкретния случай тая врътка с приятелството и Ти ся мене уважаваш ли мъ, щот аз тебе - много!!!! - си беше майсторски трик...

Ха! На краставичар краставици ще продава...
И дето викаше кака Лирка - ае придружаващата група - у лево...

Там, где жили свиристели...

Тема Re: Ей бе!нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор3ЧX (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 12:06



Права си единствено за отбора на Добрите. Разумът ми казва да не си сменям фанелката за нищо на света. Но не си права за избора - то просто се случи, най-неочаквано, къде е тая секунда преди да се влюбиш? Просто започнах да се събуждам и да заспивам с мисълта за него. Да ми липсва, когато не го виждам (служебно). Не си права и за чудесата - не казвам, че съм уникална и никой мъж не може да ми се опре, просто човекът е свестен (има и такива мъже.) И няма начин да не се измъчва, ако е принуден да води двойствен живот.



Тема Един лек нюанс тукнови [re: XeйЖивoт!]  
Автор koм (новак)
Публикувано30.12.06 12:29



Съгласен съм, че на теория имаш ВИНАГИ избор да не се влюбиш. И не е секунда - то влюбването не е като да те ударят с тиган - повече време си трябва. На практика обаче - нещата са малко по-сложни от това да изслушаш дяволчето на лявото ти рамо и ангелчето - на дясното. Я си представи следния пример - един самотен човек, който дълги години е търсил сродна душа и не я е намирал. Ще кажеш - ами - то избора си е негов, ама не винаги е така - може да не е имал късмет човека просто (това в клуба на разведените би трябвало всички да го разберем). Та - пред този човек - избора не е чак толкова прост. Защото на практика той избира не между обвързан и необвързан, а между продължаващата самота и евентуална любов.
Според мен главната отговорност в случая е на обвързания. Защото той решава, той има ВИНАГИ избор. Не, че другия е съвсем освободен от отговорност, де.
А пък що се отнася до измъчването в къщи - аз нямам такива наблюдения - хората, влизащи в полигамни връзки най-често се чувстват еднакво добре във всяка от връзките.
Та - към Загубилата чувството си за хумор - разкрий чувствствата си - те са си твои чувства и ти имаш право да ги покажеш. Обаче не очаквай да си единствената в живота на възлюбения, ако той вземе, че се възползва от тях.



Тема А да ти хрумва,нови [re: 3ЧX]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано30.12.06 12:34



че точно щото е свестен, няма да избере да води такъв живот? Но ти като Спасителка на бял кон ще го изкушаваш и прелъстяваш да води!? Щото само и единствено ти ще му дадеш любовта, която заслужава!? И ще си пак от добрите, нали!? Я стига...


Сега - съчувствам ти най-искрено. Но не си търси смешни оправдания и не се заблуждавай.
Можеш да го впишеш в графата Невъзможни любови... можеш и да му се метнеш на врата, и той да се възрадва на внезапната премия- изборът, както казах, си е твой.

Там, где жили свиристели...

Тема Re: И отдругаденови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ha! (ентусиаст)
Публикувано30.12.06 12:41



което мила ме подсети че имаш да разказваш за сайтовете

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Аз пък си взех една прима.нови [re: koм]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.12.06 12:45



И преди да реша какво искам с някоя жена, поне когато става въпрос за неизяснени лични отношения вместо номера на постоянната си карта давам номера на примата.
Иначе... много точно си ги описал. Забравил си обаче онази порода, която ти прави подаръци, но въпросните подаръци са така подбрани, че винаги ще ти напомнят за нея. Или са неща, които ползваш ежедневно, или са неща, които са постоянно пред очите ти - а бе уж подаръци а на практика внушения. Ако обаче почнеш да отказваш подобни подаръци смятай, че тръшкането е започнало моментално.
Мога и още да описвам ама не си струва. Който не се научи да ги разпознава ако ще да му ги посочиш пак няма да ги разпознае.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема И женски също са се пръкнали достатъчно...нови [re: TePe3a]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.12.06 13:08



... от ответната на описаната от теб порода. А тия, дето "само да ми поправиш това", или "само да ми пипнеш онова" изобщо няма да ги споменавам. Един ден ме попитаха дали съм готов да свърша някаква работа срещу това тази, на която трябва да я свърша да прави секс с мен. След като отказах разбрах, че тя се е пробвала по същия начин да изработи с путката си този, който ме пращаше ама не за дребна сума а за ремонт, който струва няколкостотин лева.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: Ейй, навъдили са се напоследък едни жени...нови [re: novachka]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.12.06 13:17



Ако им направят обаче желаното "сладко бебче", виж после какво следва!!! То ще е ревност, то ще е контрол, то ще е обсебване, то ще е "нарушаване на личното пространство"...

Ако беше новачка определено нямаше да напишеш такива думи.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: А да ти хрумва,нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор3XЧ (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 13:23



Боже, как хапеш. Заболя ме. Грешката е в ранимата ми душа предполагам. Не си търся оправдания, защото все още не съм наранила никого освен себе си, така че няма за какво да се оправдавам. Какво ли търсех като подхванах темата? Знам ли? Може би съвети, отговарящи на моите разбирания, а не на тези на приятелките ми, които ме изкушават да направя онова, което сърцето ми иска. Съвети като твоите, ХейЖивот, но не очаквах да са с такъв тон. Една такава влюбена като мен на времето развали моето семейство, не искам да съм като нея, не искам да причиня и на човека, когото обичам, онова, което тя причини на мен. Междувпрочем, Ком, и моят бивш съпруг е свестен човек - не можа да води двойнствен живот - за съжаление избра нея, не мен. Така че виждаш за някои мъже това е дилема.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.