Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема И още нещо-нови [re: koм]  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано29.12.06 14:16



тя тая игра се играе от двама. Помисли си ти защо си в нея - сигурно има за какво, ако си честен със себе си.



Тема А - виж постинга на ТеРеЗанови [re: Finch!]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 14:17



и мъже има такива, дето им се заражда нещо. Ама и да се зароди - какво от това?
В един момент обсебващия може да съсипе И истинската си връзка, след като вече е съсипал зараждащата се.



Тема Re: Сега какво?нови [re: Дokи]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 14:18



Сещам се за един виц, дето много се заговорили



Няма начин да се направи без да се разбере или поне аз нямам този късмет. Все успявам да видя и разбера това дето не трябва. Въпросът е дали да показваш, че знаеш или да си трайкаш до... и аз не знам до кога, ама все идва подходящ момент



Тема Е, ненови [re: TePe3a]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 14:21



не съм в нея. Бил съм - за малко - аз съм прекалено голям циник, за да стоя по-дълго. Но напоследък случаите станаха толкова много, че аз започвам да ставам съвсем циник, както обясних в първия постинг



Тема Re: А - виж постинга на ТеРеЗанови [re: koм]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 14:23



виждам аз, то във всеки има две части и женска и мъжка, нал тъй? ... ама виж по-добре нейното "и още нещо". Мое скромно мнение е, че ти се е изчерпало търпението да преминете към фаза 2


... а и си остава страха от обвързване и влизане в ролята на обсебен.



Тема Re: Е, ненови [re: koм]  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано29.12.06 14:27



Бе голямо губене на време, енергия, потенциал и квото щеш са връзките с обвързани хора. Колкото и да са сладостно неизвестни, невъзможни и тъ.н. досега не са ме довели до нищо хубаво. И ги игнорирам заетите мъже (да ме простят):)
Ама най-са ми смешни в сайтовете за запознанства. Обикновено питам кво търсят там като са женени и почват едниии - ами просто нови приятели...дрън дрън, или - какво лошо има да разговаряме - нищо лошо, ама разговорите са едни такива с една такава насоченост...
:)))
Бе карай - който както иска да я кара. Аз от новата година ще съм позитивна вече:))) Днес тренирам:))))



Тема Re: А - виж постинга на ТеРеЗанови [re: Finch!]  
Автор koм (новак)
Публикувано29.12.06 14:29



А моето скромно мнение е, че не си чела внимателно

.
Нямам никакво намерение да минавам в някаква фаза с подобни индивиди. Обаче - въпреки, че не общувам с тях - те по някакъв странен начин пак ми пречат на нормалното общуване. Ей това е иронията



Тема Ей, одъртенови [re: koм]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.12.06 14:29



ама акъла ти не дойде


Кажи на тая с която не искаш да спиш че ти трябва приятелка.
А останалите - по сръбски :-) Ово е стандарт - ебеш и фърляш !



Тема И защо...нови [re: Finch!]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.12.06 14:41



трябва да си мълчиш?Казваш директно,че си разбрала.За след това-не знам.Поне аз за доста по-малка грешка

си тръгнах.

много сме,луди сме!

Тема Re: А - виж постинга на ТеРеЗанови [re: koм]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано29.12.06 15:02



добре де, за да разбера дай по-точно като как ти пречат като не си в "играта"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.