Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема П.П Лист,ако човека до мен...нови [re: list]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано10.11.06 18:42



ми каже:"Не ме питай за еди каво си,защото смятам че не те засяга",връзката приключва на момента.Да ти обяснявам ли защо,или ще се досетиш сама?

много сме,луди сме!



Тема Re: П.П Лист,ако човека до мен...нови [re: Дokи]  
Авторlist (Нерегистриран)
Публикувано11.11.06 12:46



Толкова приказки си изписал, а само от "...ми каже:"Не ме питай за еди каво си,защото смятам че не те засяга",връзката приключва на момента..."
трябва да ти е станало ясно, че вина си имал И ти!
И не се обяснявай пред мен - не съм ти искала такова нещо.

п.п.Може да си добър лекар, но си лош психолог.



Тема Никога не..нови [re: list]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано11.11.06 13:02



съм казвал,че нямам вина.И не се обяснявам,а се опитвам да отговоря на обвиненията ти.Защото в постинга си те са доста,включително и един много интересен съвет накрая:"И следващия път,преди да се оплакваш,си помисли!".Дали пък съм чак толкова лош псхолог?

много сме,луди сме!



Тема Re: Клин клин избива?нови [re: Дokи]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано11.11.06 15:04



Не съм чела мненията на другите, сигурно ще повторя нечии съвети, ще извинява6


Мда...2 месеца, помня какво е, едва едва почва6 да се ориенира6 къде си, какво си, какво те е завъртяло, ама още не си сигурен, че те е изплюло....Тя, раздялата, не е само едно 5 секундно сбогом, ами си е цяла пиеса в няколко акта, ти си някъде в края на 3тия и началото на 4тия. Още време ти трябва за да напусне6 сцената, ама ако в първите дейстия е трябвало да се води6 от идеята "каквото и да става, поне да оцелея", сега е време да се поогледа6, да се замисли6 вече не само да присъства6, но дори да играе6 добре, да изпитва6 удоволствие, а не да си само прецаквания
Изгори снимката й, запи6и се в гей клуб, замини на пъте6ествие, промени света около теб, поне за кратко, за да може6 да промени6 и светогледа си. Между другото, иътри ли вече всичките й смси и имайли? Не ме лъжи, знам, че пази6 още няколко на дъното Отвори пръсти, Доки, и остави нещата и миналото да изтече, не се изку6авай да се вкопчи6 в него. Докоснал си го, преживял си го, сега е време да опита6 нещо ново. Не задължително същото, даже гарантирам, че няма да е същото, но нещо различно, нещо НОВО. А когато ти стане трудно и не намира6 смисъл в нищо, погледни какво стой на лявото ти рамо То ще ти напомни, че още си жив и още има смисъл

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Re: Извинена си!нови [re: Дokи]  
Автор DeNiro ()
Публикувано13.11.06 14:09



Прочетох внимателно историята ти.Едва ли това ще те успокои,но в момента съм в абсолютно същото положение.Мога само да ти дам няколко съвета.щом си решил,че няма да сте заедно,ще отстояваш позицията си колкото и да ти е трудно.Остави я тя да те потърси.Ако не си в мислите и значи не ти е било там мястото.Колкото и да ти е трудно няма да я търсиш,да и хленчиш и да я гледаш с влажен поглед.Жените страшно мразят това и на секундата,ще и станеш безинтересен.Парадоксално,но факт.Ако ти се обади дръж се все едно нищо не се е случило,все едно живота продължава и не ти пука за нея



Тема Re: Клин клин избива?нови [re: Дokи]  
Автор DeNiro ()
Публикувано13.11.06 14:10



Прочетох внимателно историята ти.Едва ли това ще те успокои,но в момента съм в абсолютно същото положение.Мога само да ти дам няколко съвета.щом си решил,че няма да сте заедно,ще отстояваш позицията си колкото и да ти е трудно.Остави я тя да те потърси.Ако не си в мислите и значи не ти е било там мястото.Колкото и да ти е трудно няма да я търсиш,да и хленчиш и да я гледаш с влажен поглед.Жените страшно мразят това и на секундата,ще и станеш безинтересен.Парадоксално,но факт.Ако ти се обади дръж се все едно нищо не се е случило,все едно живота продължава и не ти пука за нея



Тема Re: Клин клин избива?нови [re: val]  
Авторyбeдeн, (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 14:26



че има жени, които не могат да бъдат преценени достатъчно обективно от хора които не ги познават лично. въпреки доброто желание.



Тема Хмм, интереснонови [re: DeNiro]  
Автор TePe3a (непознат)
Публикувано13.11.06 14:33



ако и жената мисли по сходен начин:)
Тогава?



Тема Re: Клин клин избива?нови [re: yбeдeн,]  
Авторaми... (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 14:56



,това е новина. нали същото може да се каже и за мъжете. по
тази причина се намесват в разрешаването на спорове и независими? арбитри.
в краина сметка мъжете би трябвало да могат да носят по-голяма отговорност.
предполагам ролята на арбитрите е в това да определят кои, каква отговорност може да понесе преди да се изложи. едва ли е необходимо
жените да се издухват докато се пишмандисат напълно. когато жена се крепи
на едната си гордост ще бъде защитена. ако има желание

да
бъде защитавана. нека не забравяме, че в някои случаи съпругите предпочитат да са жертви, само че на чужди мъже. тогава се оказва, че
съпругът е невъзможен за издържане. и наново започва същата сапунка.



Тема Re: Извинена си!нови [re: DeNiro]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано13.11.06 17:43



О, да! Това определено действа и приложено от жената към мъжа... Кратко и ясно - Глупости! Никой не ти казва да ходиш и да хленчиш, но ако искаш да си с този човек трябва да подадеш ръка, да си откровен и честен, трябва да говорите, а не да се правите на гадатели и оракули по отношение на това какво си мисли и чувства другата страна. Ако не говорите няма начин да разберете нито себе си нито другия. Какво ще стане то ще си проличи. При всички положения ако подадеш ръка печелиш дори и да не бъде приета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.