Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: То всеки....нови [re: Finch!]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано09.11.06 13:10



Не искам да кажа нищо лошо за Доки - не го познавам лично, но по принцип от думи до дела разликата е голяма.

Аз, например, съм чувала същото изявление за моногамност от един от най-големите плейбои (от международен мащаб), които познавам. И най-интересното е, че си вярваше!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Браво!нови [re: ..::B®i::..]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано09.11.06 13:16



Откога търся това стихотворение. Преди много години попадна пред погледа ми и съм запомнила само откъслечни стихове! Благодаря, че ми го припомни!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Клер,ама хич не си...нови [re: Kлep]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано09.11.06 13:20



права!

Значи под "моногамност" разбирам секс само с една жена,никакви тройки,четворки и т.н.В смисъл,че винаги,абсолютно винаги,си лягам само с една жена в леглото!

много сме,луди сме!

Тема Re: Клер,ама хич не си...нови [re: Дokи]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано09.11.06 13:26



Аха. Това уточнение беше важно.



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Редактирано от Kлep на 09.11.06 13:26.



Тема Не си права, Парвати.нови [re: parvaty]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.11.06 15:56



Далеч не всички мъже правим безразборен секс наляво и надясно. Аз например бих го правил само с хубавичките

Смятам че липсата на секс за повечко време се отразява и на начина на възприемане на хора от другия пол - независимо дали си го признаваме или не.



Тема Re: Много си прав Докинови [re: Дokи]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано09.11.06 16:02



това е което искам и аз и мисля, че съм го казала и показала ясно и на мъжа с когото живея, така нещата са ясни и прости от момента в който прекрачих неговия дом.





Тема Доки, истината е, че си един изключителнонови [re: Дokи]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано09.11.06 16:30



свестен човек, а изключенията винаги биват разграничавани от правилото... И съответно пребивават сами... Колкото и да се борих в себе си, не мога да не призная факта, че ти непрекъснато затвърждаваш първоначалното ми впечатление от някои и други твои коментари или постинги, а то е, че си един изключително толерантен и широко скроен човек, добър и приветлив. Като комбинираме и желанието ти за Огън и страстта, която влагаш в Живота си, нормално е да оставаш сам. Не мисля, че не те разбирам дори приблизително - разбирам те отлично, когато казваш, че не си от хората, които търсят "спокойна Люов" - аз също имам потребност от Огън и Жупел, и не мога да направя компромис със себе си, но аз, също като тебе, съм сама... Нали знаеш поговорката за хубавите ябълки, и кой ги консумира? Е, добри ми докторе (не казвам "стар", защото 42 са една ЧУДЕСНА възраст

), мисля, че е време да станем едни прасета, белким най-накрая и на нас се падне по една хубава ябълка! От друга страна, мисля, че тази поговорка визира ябълките, които прекалено дълго се кумят на кого да се дадат да ги откъсне, докато накрая изгният на дървото и ги доставят в кочината за вечеря... А сега сериозно - мисля, наистина, след всичкия сарказъм, който аз вложих в предишните си мнения, истината е една, и ти я казах още първия път - трябва ти време, и може би - консервация, или, ако трябва да се изразя нагледно - настрой се, ако мога да ползвам това определение, в режим "готовност", а не в режим "търсене", започни пак да ходиш на риба ( в случай, че сега е позволено, щото нали разни умни глави ту разрешават, ту забраняват риболова, не съм сигурна дали е сезона сега) или пък тренирай нещо, но позволи на тялото ти да излекува душата. Когато душата боледува трябва да се уповем на здравото - тялото ни, то си знае работата. И просто се отпусни... Не търси... идва Коледа и Нова Година, приятни празници и време за почивка... Ти звучиш като един прекрасен човек, и аз не се съмнявам, че един ден ще бъдеш ужасно щастлив. Все някъде СЪЩЕСТВУВА жена, която иска да има ТОЧНО такъв мъж като теб, и може да си позволи да го получи. И ти ще я срещнеш. Някой преди време ми беше писал "Когато Господ ти отнема нещо, Той не го прави, защото е лош! Просто ти освобождава ръката, защото е приготвил да ти даде нещо още по-хубаво!" Разбирам , че страдаш по тази жена, защото си имал, и още имаш чувства, и искрено ти съчувствам. Просто наистина мисля, че само Времето е в състояние да ти помогне... И спокойствието, и почивката... И наистина вярвам, че докато не се почувстваш съвсем готов, всякакви други опити да създадеш връзка ще се окажат безплодни... Стискам ти палци, и ти благодаря за хубавите думи, които си написал за мен. Наистина ми се иска да съм мила и добра Що се отнася до откровението, и тук мислим еднакво - аз мразя да лъжа освен защото не е морално и защото после ще трябва да помня всяка лъжа, която съм казала



Тема Абе лесно енови [re: parvaty]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано09.11.06 21:34



да се каже-ха да станем прасета и да си отядем на ябълки,ама не е за всеки работа това-дет се вика като не ти е в природата...
Точно тази вечер обяснявах на една приятелка как видиш ли на вече ще съм кучка!Тя ме погледна все едно съм обезумяла ..и после прихна да се смее-е как по-точно ,вика-ще стане това,ти си такава и такава пък искаш да станеш съвсем друга!Та не знам да продължавам ли в тая насока или да си бъда аз.

.Пък после си викам-що аз да се променям,току виж пък някой си ме оценил такава каквато съм!



Тема Re: Парв,мисля че....нови [re: Дokи]  
Авторlist (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 15:00



Да ти е хрумвало някога, че ти имаш различна гледна точка от другия?
Казвайки, че не харесваш, може би отричаш част от същността на човека.
Да искаш обяснение за неща, които някой не смята, че те засягат.
Не обсебваш, но дали тогава си с него/нея? Какво значи лична свобода по твоите стандарти? Защото имах такава "свобода"... Оказа се свободно от мен време за партньора...Добре го оплзотворяваше и се забавляваше...
Защо приемаш ролята на невинна жертва?
Ти не знаеш, ти не си разбрал, на теб не са ти казали...
А може би се е опитала да ти каже по някакъв начин? Може би на теб не ти е харесало и си го игнорирал като информация. Допускаш ли, че причната е именно в теб тя да не е намерила начин да ти вкара причината в "информационния поток"?
Преди пак да се жалваш, помисли.
Не те обвинявам, показвам ти и друга гледна точка



Тема Прочетох внимателно ...нови [re: list]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано10.11.06 17:39



нравоучението ти.Да,разбирам че в момента мразиш всички мъже,защото се чустваш предадена и излъгана.Дето се казва,трябва да има виновен,и по възможност да е някой друг.
Хрумвало ми е че имаме различни гледни точки и добре че е така.Иначе би било ужасно да живея със своето огледално отражение или с човек без собствена позиция и виждане.Та това не го приемам за нещо фатално.
Когато не харесвам нещо,то е защото хората имат различно възпитание,светоглед,ценности.Не отричам другия,а просто питам какво е вложил,или какво е предизвикало дадено действие или постъпка.Така нещата се изясняват в момента и в дадената ситуация.
За обсебването-има една категория хора,които искат партньора им да бъде непрекъснато с тях,да им споделя всичко,да си говорят,да гледат това което той иска,да ходят там,където той иска,звънят по 10 пъти дневно просто така,да се чуят-изобщо се опитват да наложат поведение и вкусове,но само техните,а не и чужди.Че не приемам това,лошо ли е?
Личната свобода не значи и незаинтересованост.Но все пак сме големи хора и непрекъснатото висене над главата на другия е глупаво.Всеки има право на лично време-за кафе,за стари познати,за танци,дори ей така,просто за да е сам.Не държа непрекъснато да сме заедно,но ако поиска да отида,или поискам тя да дойде-О.К.Не ми е лична собственост или роб-има право на решение и собствено мнение и поведение.
Невинни жертви няма.Причината за раздялата е и във двамата.Респективно и двамата са потърпевши.Кой повече,кой по-малко.Пък и част от хората в клуба ме познават лично и мисля че знаят че не търся оправдание или не опитвам да се изкарам жертва.Просто така е станало.
А идеята,че трябва да търси някой нещо в "информационния поток",нещо скрито,да се тълкува и т.н .не ми харесва.Господ ни е дал усти и думи.Нещо като нети харесва,кажи го.Но да се досещам,да гадая,обикновенно се тълкува като проява на мнителност и лош вкус.Особенно безпричинното търсене на подтекст.
Та така.Това е моята гледна точка.Може и да е разхвърляно,но три пъти се опитвам да напиша отговор,но Дира ме изхвърля,та сега пиша четвърти.Но нищо,държа да ти отговоря и ако се налага ще пиша и пети.

много сме,луди сме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.