Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клин клин избива?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 01:01



е тая рима дето се получава в комбинация с реинджър ме кара да се хиля непрекъснато. нервата изглежда е решила да ме оставя на самотек.



Тема Re: Разбирам те отлично,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано09.11.06 07:26



И аз се извинявам,че се намесвам,но под секс без чуства аз разбирам безразборен секс-непрекъснато си прибавяш бройки ей така заради спорта.Това според мен не се прави заради самия секс а заради чуството за власт,което ти дава над другия.Но какво се има предвид под секс без чуства-не трябва ли поне физическо привличане да има и малко поне да сте на една вълна-емоционално,хайде мисловно?

В една друга тема Асасин беше въвел един термин-синдрома на междукрачието-това е според мен секс без чуства.
Но-хора разни свят голям на кой както му е изгодно и както ще се чуства най-добре.





Тема Re: Разбирам те отлично,нови [re: ..::B®i::..]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 07:57



секса ако не е по желание нали се води престъпление. напоследък нещата приличат да доказване кои кого е склонил. и в двата случая е престъление,но
ако ти си "жертвата" може да се намерят смекчаващи вината обстоятелства.
това разбира се при желание на господа по съвместителство. това желание е просто кефа му към момента. никога не е имал каквато и да е концепция дори приблизително свързана с реалноста, която обсъжда без да познава. за жалост това се тълкува като заяждане, дори като цинизъм. само, че не е.това е констатация, която прави живота още по елементарен за обяснение, но не и за подреждане по начин, които се смята за успешен.



Тема Re: Разбирам те отлично,нови [re: val]  
Авторkillmar (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 08:59



що така бе миме. приватизатора ме оцени високо навремето. не че съм му искал оценките, но това му е работата. не ми е работа да се бъркам по клубовете на хората, дето си имат приказка. жалко.



Тема Парв,мисля че....нови [re: parvaty]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано09.11.06 10:16



не ме разбираш дори малко,камо ли отлично.

Когато казвам "мила"имам точно това предвид и нищо друго.И не те "милосвам",защото не влагам нито подигравка,нито обида,нито сарказъм в думата"мила".
Колкото до "ученическата любов"-на години(42 за пояснение)може и да съм голям,но не се притеснявам от проява на чуства и от това понякога да имам поведение на ученик.Извинявай,но "железните" мъже,без емоция,без "трепване на мускул на лицето им" ги има само по филмите.Жив човек съм и нищо човешко не ми е чуждо.Да,понякога се смея без причина и ми е весело и хубаво,понякога ми е тъжно и ми идва да заплача(случвало ми се е )Понятието го употребих,защото едва ли има човек,който да си спомня с лошо тъкмо "учетическата любов",а напротив,всеки говори за нея кота нещо много хубаво и незабравимо.Не с омраза и злоба,а с лека тъга,че е свършила.
Парв,отдавна съм си дал сметка защо често оставам сам-защото не мога да се преструвам!Защото не мога да гледам човека в очите,да казвам колко го обичам,а сърцето ми да е празно.Защото не правя компромис-"една спокойна любов" в името на ....И аз не знам точно на какво.Защото не ме е срам да проявявам чуства,емоции,да питам,когато нещо не ми е ясно.Да кажа когато нещо не ми харесва,да искам обяснение и ако ми поискат на мен-да дам такова.Защото не искам да обсебвам другия,но и не искам да ме обсебват.Защото давам свобода,лична,която хората не знаят какво да правят и я приемат като незаинтересованост.Сигурно има още куп неща,за които в момента не се сещам.
А че си мила и добра съм сигурен!Просто зависи от човека срущу теб!А откровенноста-няма нищо по-лесно от това да казваш истината.Така няма да се чудиш какво си лъгал предишния път.

много сме,луди сме!

Тема Re: Клин клин избива?нови [re: Дokи]  
Авторceлcka cтoпaнka (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 10:43



Доки! Извини ме, че те връщам във времето. Чета написаното...мога да разбера това, което преживяваш. Греша ли като си мисля, че сякаш при раздялата е останало нещо неизяснено? Имало е любов...това ясно, но само любов ли беше? Какво друго се случваше в тази връзка? Споменаваш, че 3 години е продължила. А някой от двама ви да си е мислил за брак, или поне за съвместно съжителство? И каква е истинската причина да се раделите? Кой какви очаквания имаше? Ти искаш ли тази връзка да има продължение?

Не обичам да гледам на живота в черно и бяло, защото той е пъстър, с много нюанси, но си мисля...от позицията на жена...че в крайна сметка една връзка води или до брак/съвместно съжителство или до раздяла.

Не отговаряй на въпросите, ако не искаш.

Дали ти помагам или не....не знам.





Тема Re: Парв,мисля че....нови [re: Дokи]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано09.11.06 11:30



Здравей,Доки позволявам си да се намеся в темата ти,защото се присетих за едно стихотворение на Петър Алипиев-ето го
Голямата любов е гръм и буря,
връхлита те, живота ти разтуря,
изпълва те със смисъл нов,
през тебе като огнен смерч минава,
но трайно щастие не дава
голямата любов.

Голямата любов е трепет божи
и до небето да те дигне може -
из тъмни бездни тъмен зов,
съдба е тя, забрава, страст и жажда,
но никога деца не ражда
голямата любов.

Аз лично като бях по-млада преживях такава голяма любов която разбира се завърши и с драматична раздяла.Никога докато съм жива нямо да забравя трепета и вълнението,чуството,че си намерил точно Него-твоята половинка-физически и емоционално-ние бяхме абсолютно в съзвучие.Няма какво да ги къдря повече-радвам се че съм преживяла такава любов.Така че те разбирам напълно-защо искаш да изживяваш нещо изключително,а не спокойна любов.
Дано съм успяла правилно да изразя това което мисля.Наистина се радвам,че още има мъже-романтици,в крайна сметка човек трябва да живее според собствените си разбирания и по начин,който го кара да се чуства добре и в мир със себе си.
Хубав ден!





Тема Re: Парв,мисля че....нови [re: ..::B®i::..]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано09.11.06 11:52



Извинявай, че и аз се намесвам

. Исках само да кажа, че е голяма благодат наистина да си изпитал точно тази любов. Привилегия е един ден, независимо от това, което ти се случва, да имаш за какво да си спомниш с умиление, лека носталгия, топло чувство и благодарност...



Тема Re: Парв,мисля че....нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано09.11.06 12:00



Знаеш ли,въпреки че минаха толкова години от време на време ей така под сурдинка съм се питала а какво ли щеше да стане ако...Разбери ме правилно-въпреки че брака ми се оказа фиаско аз не съжалявам за него-в крайна сметка имам единственото без което не мога да живея-дъщеря ми.Но си права-това е привилегия да имаш спомени за нещо толкова толкова неповторимо!





Тема Re: Парв,мисля че....нови [re: ..::B®i::..]  
Автор PipilotaViktualija (член)
Публикувано09.11.06 12:42



Нямаш си и представа колко добре те разбирам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.