Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема проблемите..нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано01.10.06 10:59



в живота идват от незнание на определени зависимости
и естествено,че ни израстваме търсейки повече щастие..

тука като цяло виждам тотално грешно отнешение към връзката мъж - жена
смисъла на брака..

може би това трябва да се постне?

единствения смисъл на брака е двама души да израстват заедно в щастие..

"Противозаконно е да се дои чужда крава или върху нея да се рисуват графити." закон в щата Тексас


Тема Re: млъкни най-сетне..нови [re: мyшkaтo]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано01.10.06 11:00



Бре какъв си духовен и колко философски подхождаш към нещата!Само дето мъжът като си изчерпи аргументите,започва да става груб(е,има и фини и деликатни мъже,но те пък не знаят такива математически формули,приложими в битието).Все ми се струва,че ти ореваваш т.нар.орталък и чак си те представям с какво намръщено,"мъдро" чело пишеш постингите си на компа.



Тема Ти като че ли нямаш друго словосъчетание,нови [re: мyшkaтo]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.10.06 11:01



освен "орева орталъка"!!! Или, не ти харесва факта, че може би и други имат някаква представа от битието. И, това сега, че съм оревала орталъка, е ни в клин - ни в ръкав... Всички тук пишем в теми, които искаме, и отговаряме на мнения, по които имаме да кажем нещо. Обаче, видно, ти, като опря ножа до кокала, пак прибягваш до най-старата и изпитана тактика - нападението. Е, щом мислиш че рева, мисли си. Питах те най-човешки, като си такъв специалист в познанието, защо не го споделиш. Странно жлъчен си за човек, който претендира да се занимава с медитация и духовно просветление. Има нещо, което се разминава... Ти си знаеш, вероятно, откъде идва всичко това. Що се отнася до вътрешния глас, не е зле ти първо да се научиш да четеш, и приемаш ВЪНШНИТЕ гласове, и да извадиш малко главата си от пясъка. Айде, сполай ти, и не се нервирай - ясно ми беше, че няма да напишеш никаква формула, не се притеснявай





Тема Re: млъкни най-сетне..нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано01.10.06 11:02



пипи - чисти ли са ти ръцете?



"Противозаконно е да се дои чужда крава или върху нея да се рисуват графити." закон в щата Тексас

Тема Re: проблемите..нови [re: мyшkaтo]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано01.10.06 11:02



Ами постни го ,де,че тука са все едни такива игнорантки,дето не го схващат тоз смисъл на брака.Аз съм вече омъжена след като бях щастливо-разведена,тъй че мога и да не те чета.





Тема Браво, Пипче,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.10.06 11:03



точно го режех на филийки, и прочетох постинга ти. Не,че имах нужда от подкрепа, но добре ми дойде. Видях, че явно не си въобразявам, че Цветето се заяжда... Ама, може би му предстои трансцендентално извисяване и пълно опрощение, та затова натрупва малко карма





Тема Re: млъкни най-сетне..нови [re: мyшkaтo]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано01.10.06 11:04



Що бе?Извеждах кучето,ама и неговите крака измих,а после и ръцете си-също.Какво те тревожи?





Тема Малиии,нови [re: LlRA]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.10.06 11:05



аз като се сетя колко съвети получих, направо не ми се мисли каква сметка съм натрупала





Тема Re: Браво, Пипче,нови [re: parvaty]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано01.10.06 11:05



Цвете,цвете,ама препикано.





Тема Re: мъжът и женатанови [re: мyшkaтo]  
Автор PipilotaViktualija (новак)
Публикувано01.10.06 11:54



Прочетох я "добрата тема".Няма що-големи философски прозрения и интелектуални висоти,направо съм неочаквано-обогатена.Сериозно ли смяташ за особено ценно това ,за което е писал?И някой някога да ви е казал,че под равенство трябва да се разбира физическо и ментално уеднаквяване?То всъщност такова разбиране може и да е логично за мъжете-нали все от гледната точка на ловеца,на воина разсъждават и все гледат да се състазават за нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.