Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Че 5 часа си е време за ставаненови [re: parvaty]  
Автор anbra (аз)
Публикувано29.09.06 22:27



и аз ставам в толкова


Ами не са баш свършили ремонтите, но сме на последната права - гадно чистене, щото всички майстори са си оставили и ръцете, и мръсотията - как пък един не си обра боклука... Но, целта в неделя да се предаде-приеме обекта ще я изпълним, особено ако дотогава намеря камионче, с което да поразменим някои мебели, дето преди три месеца пренасяхме оттам-насам и обратно, и после да преместим майка ми, тъй като тя желае безапелационно и против всякаква здрава логика да си бъде в нейната си къща... И за мен ще започне яко спортуване - ежедневно тичане - ясно е, че тя не може сама да се грижи за себе си. Тъй че, мойто не се губи, просто преминава от един вид в друг

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Нямах това предвид,нови [re: Mapия]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано29.09.06 22:31



но те разбирам... Говорех за хората със "другото" мислене. А иначе всеки намира себе си след време, колкото е нужно, за да се съвземе... Да се огледа и да прецени къде се намира и какво се е случило.



Тема А така момиче,нови [re: parvaty]  
Автор _-bri-_ ()
Публикувано29.09.06 22:35



браво!Чак на мен ми повдигна духа,че напоследък такъв песимизъм ме тресе,такова черногледство...ама ще ми мине няма накъде!
Много ми хареса това дето си го написала-така е в Бг да си разведен и като един вид категория-ама така-по-долна-балкански манталитет!А колкото до това дето хората тук първо се сюрвали да пишат,ами мислят си че ще чуят отговора,който предварително са си дали на техния си въпрос.
Аз например писах за моята жалка историйка,просто защото исках да споделя с някого,ама така дето нито мен нито него познава.Честно имам добри приятели,скоито тогава просто не можех да го сподела-много ме беше срам...от собствената ми глупост и тъпота,от това,че мъжа на който толкова вярвах се оказа банален селски ебач-пардон-няма нищо общо с хората от село.Дотогава дори не знаех че има клуб на разведените,ама видях-Клубове за взаимопомощ и..така ви открих.Брех мама му стара,как го мислех то кво стана кът го написах-едно нищо!
Абе лично за мен говоря,нямам предразсъдъци относно семейнато положение на никого.

едно е да искаш,второ-да можеш 3-то и 4-то-да го направиш


Тема Лелеееее,нови [re: anbra]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано29.09.06 22:54



аз пък как обичам да подремвам... като момиче спях събота и неделя до към 9,00 - 9,30, през седмицата поне до към 8,00... аз съм нощна птица, просто, и това ранно ставане понякога ме убива... ходя като ударен самолет, и правя попарка полуспейки... ама, нали знаеш, дребното не се интересува, че на мене ми се спи, то си иска закуската... що се отнася до твоя спорт - съчувствам ти искрено... къщата ще изчистиш, ама да летиш между две къщи... и като знам какво е положението с майка ти... искрено ти съчувствам. Дано по някакъв начин да успееш да му намериш колая... макар, че се съмнявам... старите хора са очарователно упорити понякога. Но, сигурна съм, ще измислиш някоя хитрост, и ще успееш да я придумаш да живеете заедно. Стискам ти палци



Тема Ама, Бри,нови [re: _-bri-_]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано29.09.06 22:57



аз не осъждам тези, дето се юрват да пишат тук - и аз така постъпих, и аз открих случайно този клуб (макар да не вярвам, че нещо се случва случайно на тази земя). Просто ме подразни отношението на "другите" което е точно такова - балканско... Що се отнася до бойния дух - всеки има лоши дни, знам, че ще намериш баланса, сигурно просто в петък имаш нужда от съботата и неделята. Поздрави





Тема Re: Благодаря за палците,нови [re: parvaty]  
Автор anbra (аз)
Публикувано29.09.06 23:17



но вече съм вдигнала ръце и я оставям да прави каквото иска - няма оправия и това е...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ето, пети човек,нови [re: parvaty]  
Автор summery ()
Публикувано30.09.06 00:20



Брой и мен в щастливо разведените.
Поздрави



Тема Re: Напоследък ми прави грозно впечетление,нови [re: parvaty]  
АвторПpeдчyвcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 00:26



Хареса ми прочетеното

. Макар да се почувствах лично ьасегната, защото съм омъжена, а си позволих да постна две теми в ТОЗИ клуб.ТОчНО защото не определям разведените хора,като втора ръка такива.Мисля,че са достатъчно смели и решителни да вземат трудното, макар и доста често трудно решение за развод, и да изградят новото си начало.Също за изоставените, които намират сили да се радват пак на живота, че дори го намират и по-привлекателен от преди. ДА РАДВАМ ВИ СЕ!
Ако един от моите постинги,в частност ,моя ник е един от визираните, и ако нещо от написаното от мен е предизвикало неприятно чувство,моля за извинение, и само да кажа че има и щастливи семейства и не винаги щастието им е в кавички...Ама все си мисля,че разведените са по свой си начин по-щастливи, защото са независими..Случка от живота :Майка ми е разведена, преди време загуби пари/голяма сума/.Колегите започнали с утехите, когато тя плакала.В един момент тя започнала да се смее от сърце.На неудоумяващите погледи,отговорила :"Добре, че нямам мъж да ми тегли един бой у дома,за дето съм загубила парите"..
Моят постинг се получи по-дълъг от твоя...Да не се чувстваш неудобно



Тема Re: Напоследък ми прави грозно впечетление,нови [re: Пpeдчyвcтвиe]  
АвторПpeдчyвcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 00:37



Таратанци ми е по-дълъг постинга.Не е и на половината на твоя

...Исках още нещо да напиша,ама си забравих мисълта.МъжО ми,оня гърка,ме забеляза будна и иска да му беля ябълка сега....Е как да не ви се радва човек на свободата,М???...Ай,че гласът му достигна фалцетно звучене.
В кухнята съм....ябълки ще беля



Тема Съжалявам, ако съм те засегнала,нови [re: Пpeдчyвcтвиe]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано30.09.06 09:11



не съм искала да обиждам на щастливо семейни

Нито пък искахда кажа, че няма семейства, които да живеят така. Просто ме дразни отношението, което описвам. Затова и го написах. Надявам се не му е приседнала ябълката на мъжа ти, дето я белеше в 12,30 посред нощ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.