Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема след като заровихте томахавката...  
Автор magnet (лято)
Публикувано22.08.06 14:19



може ли да ви попитам нещо

ох, голямо чакане падна)))

говоря на Lira, на Клер и на всички, които имат опит с втори, трети и т.н. брак (казвам брак условно, като можете да разбирате и съжителство без подпис)

как събрахте смелост да дадете карт бланш на друг човек в живота си, как се решихте да се доверите отново? как решавате толкова бързо (бързо за мен) да живеете с друг човек?
вече се притеснявам аз ли съм повредена нещо или какво?
защо не мога да повярвам и направо като че ли нямам нужда да живея заедно с гаджето? защо се чувствам така?
единият отговор, който очаквам да получа и затова го изпреварвам е, че вероятно това не е точният човек. ами не знам дали е точният. и не в това е въпросът.
въпросът е, че като че ли не чувствам нужда да бъда семейна отново в класическият смисъл на тази дума и умувам дали това е само временно?!

та разкажете ми как се престрашихте втория и третия път, за да знам окончателно ли да се шашкам или да се успокоявам




Тема Re: след като заровихте томахавката... [re: magnet]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 14:47



Е, не поставяй съжителстването без подпис в тая графа...не минавай м/у капките)) Цяла химикалка с подписи трябва да изхабиш за да разбереш за какво става дума)) Ами, понякога просто става така! Даже съм си решила, че ако и този път стане беля и се разведа пак си заплювам някой скандинавец, знам че не докарват със секса, но не ми е това болката - искам нещо викингско /нещо по Шведско ми се ходи))/ и изчезвам нанатам)) Да е жив и здрав нета))
Докато мърдам все ще измислям по нещо)) да се разнообразявам...щото като си помисля колко дълго ще съм умряла


А ти н есе притеснявай, не си повредена , нали все пак трябва да има равновесие...едни като за последно, други, умуват)))
По тоя повод се сетих един виц: " Моето постно зеле и вашите пържоли давало средностатистическото - свинско със зеле!"



Тема Re: след като заровихте томахавката... [re: magnet]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.08.06 14:53



Честно казано никога не съм била по-убедена, че трябва да съм с някого от сега. Истината е, че нещата се развиха с бясна скорост между нас и въпреки това не бих ги нарекла спонтанни и необмислени. Запознахме се в средата на септември, от октомври почнахме да се виждаме редовно, в края на октомври разбрахме, че сме влюбени и спахме заедно за първи път, декември си дадохме сметка, че трябва да живеем заедно, от март се събрахме, сега мислим за дете и брак. Това е хронологията.

Мислим еднакво и ни е забавно заедно, обичаме се, сексът е страхотен - от какво да се боя? Детето ми го прие и го обикна. Той се постара да й стане като баща и засега успява. Какво да ме спре?



Но най-важното е - болеше ме, когато не сме заедно. Исках неистово да деля всяка свободна минута с него. Той твърди, че се чувства по същия начин. И сега е така. Липсва ми непрекъснато, в момента дори! Дано този път да е завинаги!



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Малий! [re: LlRA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.08.06 14:55



Много са готини шведите!



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: Малий! ОБАЧЕ! [re: Kлep]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 14:59



Не препоръчвам всички тези неща дето ще се споделят тук да се прилагат от неопитни у дома! Оставете това на нас- ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ!





Тема Re: Малий! ОБАЧЕ! [re: LlRA]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.08.06 15:01



Кефиш ме и това си е!



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Сама знаешнови [re: Kлep]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано22.08.06 15:23



че "лудо влюбени" не можете да сте задълго, за съжаление.
Но пък достатъчно е уважение да има, привързаност и по възможност - по-малко проблеми между вас - изобщо не е малко и ви го пожелавам !





Тема Re: Сама знаешнови [re: jamie]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.08.06 15:35



Хубавото е, че много си приличаме и мислим еднакво за много неща.Това едва ли ще се промени с времето.

Но засега по отношение на "лудото влюбване" смятам да не свивам знамената. За неговата любов не мога да се боря, но за своята си - да. Ще гледам да я поддържам жива, па каквото сабя покаже!



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: след като заровихте томахавката...нови [re: magnet]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:39



Мисля, че след третата уж голяма любов, човек се уморява и няма сили да се раздава и да знае изхода от всичко това- че безумното влюбване минава за няколко години, после почва едно и също, човекът до тебе става прозрачен и губиш тръпката. Следващият вече го гледам като че ли са минали 5 години - малките недостатъци, които в началния период те кефят ги уголемявам и виждам как ще ме дразнят след време и че всичко се повтаря! Е това е ! По- добре живей сама и бъди любовница на някого, отколкото да се събираш да живееш с него. Всичко отива на кино!



Тема Re: след като заровихте томахавката...нови [re: Kaтя]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:51



Безумното влюбване минава след няколко месеца до година! За какви години говориш ти?) А за брак /след първи, втори/ не е необходимо да си безумно влюбен)) За любовница? Това понятие някак си не е актуално на днешно време, едно време метреси, държанки, куртизанки...бива, сега обаче не е на мода и реалност. А и ето една причина например за да не ти се урежда въпроса с женидби - това е консуматорското отношение към живота - демек - по добре бъди любовница! Е да де, ама всяка година пазара е залят от пресни 18 годишни и прочие)) Не е така, че всичко отива на кино - зависи.
Въобще бракуването си е за професионалисти, както казах)) Това са сериозни отговорности, ежедневни ангажименти и хора които повтарят и потретят са забравили расненето в саксия и поливането с девинска мин. вода))


А покрай брачните тегоби умните могат да извлекат и много полза и активи за себе си.
И най-важното е да имаш неуморим дух и винаги да си настроен да откриеш - още нещо))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.