Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Брех!нови [re: Kлep]  
Автор magnet (лято)
Публикувано23.08.06 14:58



хех, не си ме разбрала за домошарката. това беше цитат от едно твое мнение ( не ми се търси къде е), в което споменаваш, че си домошарка, защото обичаш домашния уют и си зодия рак.

няма нищо общо с това, че си избрала да се обвържеш.
Значи ако си влюбена и си склонна да се обвържеш, ти си домошарка и зависима, а ако си свободен електрон и те е страх от брак - печена и независима. - това ти го казваш, не е мое. аз дори и не разсъждавам така.





Тема Re: Брех!нови [re: magnet]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано23.08.06 15:09



Не си спомням, кога съм писала, че съм домошарка. Последно писах за зодията си в моята тема, но това беше в смисъл, че за една жена Рак животът без децата й е немислим и сега го потвърждавам също.

Всъщност домошарка ли съм ... знам ли. Да не правя кариера за мен е немислимо. Купонджийка съм - танци, пиене, ядене - първа писта съм там. Флиртаджийка съм, но трудно си лягам с някого. Обичам си дома, но не мисля, че съм супер-домакиня. По-щастлива съм, когато съм обвързана, но не търпя затормозяващи връзки...Но истината е, че самотата приемам само като преходно състояние и не изпитвам покой в нея. Мога да се справя и сама, но не искам. Знам ли, може и да съм домошарка.

Може и да не съм те разбрала правилно, за което се извинявам.



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: аз не съм рецидивистканови [re: anbra]  
Автор magnet (лято)
Публикувано23.08.06 15:29



споделям мислите ти
и все пак

дали някъде там, зад ъгъла, някога, някога, не ни чака човекът, който ще преобърне всичките ни мисли и ще опровергае всичките ни аргументи?!

м?

п.п. това - "аз не съм рецидивистка" ме разби.



Тема Re: за съжителството...и още нещо))нови [re: LlRA]  
Автор magnet (лято)
Публикувано23.08.06 15:33



явно ти е ген. няма второ мнение по въпроса.

а и щом на мъжО ти му е трети брак, представям си каква хала сте сътворили двамата.



Тема Re: аз не съм рецидивистканови [re: magnet]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 15:41



Не я чакай голямата или подходящата ЛЮБОВ, предизвиквай я!
И по-горе ти го казах, то като стане, ще се чуе))...

Подканяй нещата да се случват, това е!))





Тема Re: едва ли е чак такава метаморфоза :)нови [re: Hell]  
Автор magnet (лято)
Публикувано23.08.06 15:44



страхова невроза от финансовото обвързване имам и аз.
ами обичам да командвам себе си и не искам някой да ми дава акъл как да харча моите си пари без да съм го питала. както и аз не искам да харча чуждите пари.
като гледам повечето ми приятелки само аз май съм такова изкопаемо.

жените край мен без притеснения харчат парите на мъжете, с които са в момента. "харчат парите" не означава, че ги докарват до разорение. нееее. просто приемат за напълно нормално мъжът да плати сметката в ресторанта (а аз - не, плащам всичко, което си консумирам), мъжът да плати уикенда, разходите за път, хотел и прочие (а аз, проклетията - не давам да ми плащат, делим всичко, т.е. аз си поемам разходите във всяко едно отношение), мъжът да им дава пари за дрехи и други такива.

е, аз така не мога. направо се задушавам, ако съм финансово зависима.





Тема Re: едва ли е чак такава метаморфоза :)нови [re: magnet]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано23.08.06 15:46



Ми и аз се задушавам, ако съм финансово зависима и никога не съм била!

Но това няма нищо общо с плащане на сметките в ресторант. Какво пък толкова - черпили са ме и съм черпила! А в брака парите са общи, иначе не става, уверих се от опит!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: Брех!нови [re: Kлep]  
Автор magnet (лято)
Публикувано23.08.06 15:48



от мен да знаеш, домошарките са най-големите купонджийки.
и аз съм първа писта щом има купон, но после обичам да си се свра в хралупката на спокойствие.





Тема Re: Брех!нови [re: magnet]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано23.08.06 15:51



Така погледнато и мен ме пиши в графа "домошарки".



Когато Господ затваря врати, отваря порти.

Тема Re: това твоето е диагноза-поликлиничен случай:)нови [re: magnet]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 15:54



Не става така...ако продължаваш така , още дълго ще търсиш разковничето и няма да го намериш! Остави се някой да направи нещо за теб, на мъжете това им е работата,заложено им е, природа, панимайкаш ли?...а ти фино направлявай посоката)



Я каква Клара Цедкин си се извъдила!

С една дума, рецептата ти е сбъркана-директно ти го казвам! И се оправяй докато е време))
Когато човек е доказал себе си , му се зачита и достойнството и му се има респект, макар че позволява да го поглезят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.