Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 10.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Trqbwa mi malko HELPнови  
Автор road-king (непознат )
Публикувано24.02.05 17:53



I taka zdr kolegi
az sam todor kadelkov ot plowdiw sam tazi godina jiwot i zdrawe ste karam na pista i na rali. imam edin problem za kojto mi trqbwat poweche mozyci. nadqwam se tuk da namerq nqkakwo razreshenie.
problema e sledniq s dwe protezi sam i si blyskam glawata kak da si naprawq syedinitela da go komandwam byrzo. zasega se sprqh na reshenie sys sgysten wyzduh butalo i klapan regulatori.
puskam tazi tema za da sybera poweche mneniq i moje da izlezne nqkoq nowa ideq. predwaritelno wi blagodarq.



Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: road-king]  
Автор makadam (непознат )
Публикувано24.02.05 22:54



Za sujalenie ne moga da ti dam akul, no iskrenno ama suvsem iskrenno ti jelaia YSPEH.
Sma4kai gi 6ampione!!!
Samo kaji na koia pista smiata6 da biaga6, za da sum tam.
YSPEH!!!



Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: road-king]  
Автор speedbiach (непознат )
Публикувано25.02.05 01:01



А ти с к’ва кола ще караш на писта?



Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: road-king]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано25.02.05 10:19



Най-искрено те поздравявам, че ще караш! Трябва да дадеш повече информация - може да публикуваме нещо в Интернет, което да ти доведе някакви спонсори...
Иначе по въпроса честно казано не знам. Някой по-запознат от мен може и да предложи нещо - примерно plm, I_Power...



Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: DAMON]  
Автор road-king (непознат )
Публикувано25.02.05 12:00



zdr mersi za wnimanieto
ami iskam da pokriq wsichki krygowe na pista i rali ste karam w grypa n/2 wse oshte se oglejdam za awtomobil imam edin sponsor kojto ste me podpomogne do izwestna stepen. regestritrah si sobstwen klub ALFA-T RALLY TEAM ot plowdiw sam na 30 god sam s dwe podkolenni protezi no towa ne mi prechi da karam aktiwno. problema e che lqwoto kolqno e obezdwijeno i imam problem sys syedinitela w momenta na lichniq mi awotombil e s edin lost no za systezaniqe ste mi trqbwa neshto dosta byrzo. imam nqkoj idej no sa w proces na razrabotka.
naisitna ti blagodarq za wnimanieto




Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: speedbiach]  
Автор road-king (непознат )
Публикувано25.02.05 12:02



zdr
planowete mi sa da karam awtomobil klas n/2
takiwa sa mi wyzmojnostite zasega a i mislq che e neseriozno pyrwi sezon da se hwyrlqm na seriozen awtomobil. wsichko s wreemeto si
mersi za wnimanieto



Тема Re: Trqbwa mi malko HELP [re: makadam]  
Автор road-king (непознат )
Публикувано25.02.05 12:03



po planowe jelanieto mi e da zapochna sys pista ruse w klas n/2 jiwot i zdrawe ste karam na wsichki pisti i rali championata



Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: road-king]  
Автор plm_ ()
Публикувано25.02.05 19:47



Поздравявам те за начинанието!
Сигурно ще се намери добро техническо решение на този проблем.
Преди години Ауди гр.Б имаха бутон за съединителя на скоростния лост,защото тогава се наложи,утвърди спирането и управлението с левия крак.
Ще помисля и ще предложа варианти.
Но,трябва да се знае как техническата комисия ще погледне на тези промени.



Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: plm_]  
Автор road-king (непознат )
Публикувано25.02.05 20:28



znachi az weche imam ideq kak da bude napraweno ustrojstwoto. skoro wreme ste predstawq chertej podroben razbira se no osnownata ideq e malak kompresor butilka za postoqnno nalqgane butalo i dwa klapan regulatora elektronno uprawlqemi s nastrojka ot wolana a butona za wkluchwane i izkluchwane na syedinitela ste bude wyrhu skorostniq lost. w momenta sys injinera mi razrabotwame shemata. kak moga da prowerq wyw federaciqta dali ste bude odobreno towa ustrojstwo. naj mnogo towa me trewoji.



Тема Re: Trqbwa mi malko HELPнови [re: road-king]  
Автор plm_ ()
Публикувано25.02.05 22:03



На pl.petkov@gmail.com може да пратиш мейл.
А това с БФАС само напомням,че трябва да се изясни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.