Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 28.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Кой си ти....нови [re: s w r t]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 20:07



Са ше ти кажа бате за Крум,започва през 99' в купата Шкода Октавия и в края на сезона е втори.



Тема Re: tatovoto mom4e Go6koнови [re: Vladi]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано21.06.04 22:11



да Янакиев не кара зле

============================================


Тема Re: Кой си ти....нови [re: K_Power]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано21.06.04 22:23



много е слаб горкия, язък му за колите дето има, и с надувки известност не се печели, печели се като караш добре и правиш добро впечатление. щом още в началото така е почнал... от това момче аз ви казвам няма да стане добър пилот. такива уредени от бащите си с най-скъпите коли не струват!

============================================


Тема Re: Кой си ти....нови [re: _RaPiD]  
Автор sstan (винпромаджия)
Публикувано22.06.04 09:14



Не е правилно да се определя един пилот дали става или не още в началото на кариерата му. Все пак той е сравнително млад и с добри финансови възможности - което е най- важното в момента за да може да се изгради един пилот.А за това че ще стане добър пилот са на мнение и по-големи капацитети от нас



Тема Re: Кой си ти.... [re: sstan]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано22.06.04 14:04



Вижте сега, Танев лично мен не ми харесва, защото наистина се държи надуто. Специално за това състезание караше по - скромно, защото още едно потрошено Субару не говори доста добре за него. Иначе има талант, не се страхува да кара и скоро ще стане доста добър. А ние можем само да се радваме, че виждаме толкова расови автомобили във всички състезания в България.

Boyla Automotorsport

Тема Re: Кой си ти.... [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано22.06.04 15:44



Абе бате,то хубаво да виждаме расови коли,ама туристическото им каране не ме привлича особено,а той ако се научи да кара тогава Субаруто ше е доста амортизирано и дърто.



Тема Re: Стига бе.... първо рали...!нови [re: sla]  
АвторKi Bic (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 13:06



Ами че той субаруто вече успя и да го отърколи веднъж, на Интерспийд май. А миналата година мисля спечели "Сливен"... щото другите две Clio-та отпаднаха, а Иван Иванов с Xsara-та едвам завърши.
А иначе за парите си прав. Цитирам самия него:
"Клиото от миналата година си стои, продавам го, давам го под наем... Имам и още едно, има ли интерес, че се чудя дали да го посготвям и него..."

Както казват от EuroNews - No Comment



Тема да бе бате...нови [re: Ki Bic]  
Автор sla ()
Публикувано23.06.04 19:55



... изяснихме го това по долу - аз самия се обедих че е така - имах впредвид - че това му е първото истинско рали - ама той участвал и миналата година... грешката е моя.



Тема Re:Успокойте топката малконови [re: rally fen]  
Автор co_pilot (СЪДИЙКАТА)
Публикувано24.06.04 19:54



Ей, ей, я вземете се успокойте малко! То тук е заприличало на бит пазар. Не мога да разбера само - завиждате ли му, че има пари, или какво. Не може да искате от него да е супер пилот след като това му е втора година като състезател в този спорт. Човек се учи с годините. Вие искате юруш и вече да е от класата на Крум и Ясен.
Относно гаджета. Мисля, че всики има свой собствен вкус и това че на вас не ви харесват неговите гаджета не означава нищо. Нали така?
А защо давате такива определения за дадени пилотите, че били такива и онакива. Ми хубаво, и да са такива нали вие не сте.



Тема Re:Успокойте топката малконови [re: co_pilot]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано24.06.04 20:36



Спокойно, това е само форум! Тук всеки си пише каквото си иска...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.